Diskuse s uživatelem:185.147.47.151

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Co tam do stránky vařené větve přidáváš zmínku o rodině, vždyť to podle mě s vařenými větvěmi nemá nic společného --Bublina (DiskuseSpraseno) 30. 3. 2021, 17:46 (UTC)Milý dosud anonyme! Dost tu řádíš, takže pokud tu chceš setrvat, doporučuji ti založit si účet s nějakým šikovným nickem. Je to fakt lepší.

Pak ti též doporučuji při editacích používat tlačítko Náhled, a pak, až vše bude OK, teprve pak to uložit. Jinak zbytečné hafo pidieditací dělá v historii zbytečný zmatek.

Tož si to užívej, a hodně zdaru! Foxiest (diskuse) 6. 4. 2021, 19:30 (UTC)

Tanvald[edit]

Vážený neregistrovaný/á, článek Tanvald byl raději celý smazán (bude lepší případně začít na zelené louce, pokud někdo opravdu bude chtít napsat něco kloudného), protože jsi i přes upozornění pokračoval(a) (kvůli tomu jsi dostal(a) 1 den odpočinku) v rozšiřování této splácaniny za účelem vyrobení nejdelší stránky, a činil(a) jsi tak nejen používáním obrázků z ostatních článků, ale i v podstatě překopírováním obsahu jiných článků. Viz též třeba Necyklopedie:Pravidla č. 8 a 9. --Pykhal (diskuse) 6. 12. 2021, 21:18 (UTC)


This is the discussion page for an anonymous user who has not created an account yet, or who does not use it. We therefore have to use the numerical IP address to identify him/her. Such an IP address can be shared by several users. If you are an anonymous user and feel that irrelevant comments have been directed at you, please create an account or log in to avoid future confusion with other anonymous users.