Fyfltanofl

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Digitální fotoaparát.png Tomuto článku sa nedostává fotka. Kdo béváte het, bléskněte to.

WTF aneb What´s The Fyfltanofl[edit | edit source]

Mnozí z Vás už tenhle pojem někdy slyšeli, ale neustále si pokládáte otázku: Co to fyfltanofl vůbec je. Bohužel (nebo bohudík) odpověď na tuto zapeklitou otázku zde nenaleznete. Není totiž možné popsat slovy tuto směsku zvučných písmen. Nebo je to taky tím, že to nikdo neví. Fyfltanofl je první univerzální slovo svého druhu. Toto slovo totiž můžeme použít kdykoliv a kdekoliv a pokaždé bude mít jiný význam. Význam slova tedy záleží na okolnostech. Použití nemůže být nikdy chybné, fyfltanofl znamená cokoliv, co si usmyslíme. Fyfltanofl se takto stává právě tím, čím chceme aby byl.

Historie[edit | edit source]

Fyfltanofl je s námi odedávna, ale toto je slovo poměrně nové. Bylo přejato z angličtiny, respektive z jedné anglické osmisměrky, která dala název tomuto kultovnímu výrazu. Fyfltanofl se postupně ujal i v běžném jazyce. Někdo se drží hesla: "Když už vám dochází slova, použijte fyfltanofl." Vznikla i slova od něj odvozená (např. Fyflfňuk, v angličtině sloveso fyfltanofling, přídavné jméno fyfltanoflful a dále již zcela vžitý výraz WTF, tedy What´s The Fyfltanofl?

Fyfltanoflogie[edit | edit source]

Výzkumem fyfltanoflu se zabývá tzv. Fyfltanoflogie. Zakladatelem této vědy se stal populární Jára Cimrman. Bohužel je nyní příliš "pracovně" vytížený, proto nemůže zodpovídat dotazy. Tudíž se o fyfltanoflu budeme moci dozvědět až z jeho knihy, nazvané jednoduše Fyfltanofl – věc neznámá, první výtisk bude k mání již příští rok 31. února. Pro nedočkavce je tu jedna citace z připravované knihy, ale je tu ještě jedno varování. Tato citace vás ovlivní: "Nikdo neví, co fyfltanofl je, nikdo neví kde je ani proč tu je, ale jisté je, že nás ovlivní. Fyfltanofl tu byl, je a bude a s tím nemůžeme nic dělat." Víc už o své práci tají.

Nepodložené zmínky[edit | edit source]

Někteří nadšenci tvrdí, že je fyfltanofl věc nadpřirozená a nachází se všude, obklopuje nás, aniž to tušíme. Radši se v tom moc nešťourejte, jinak vydloubnete holou pravdu. O existenci fyfltanoflu jako o vyšší bytosti můžeme tedy jen spekulovat, ale většina lidí věří, že fyfltanofl skutečně existuje, ať už v reálném světě nebo pouze v našich myslích.

1 Kc zlamana.jpg Tento článek stojí za jednu zlámanou grešli. Je třeba jej převést na konvertibilní měnu, nebo na zlato, případně na sůl, která je nad zlato. Moeda mafagafo.jpg