Muchlina Paroubková

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Digitální fotoaparát.png Tomuto článku sa nedostává fotka. Kdo béváte het, bléskněte to.

Muchlina Paroubková, rovněž známá pod náboženským označením svatá Muchlina Kramářovovilská, je podle mainstreamu dosud nenarozená dcera Jiřího Paroubka vzniklá ze spojení Jiřího Paroubka a jeho milenky (pardon, ženy) Petry Paroubkové-Kovácsové. Má se stát volebním triumfem KSČSSD v předčasných parlamentních volbách. Malá Muchlina je dnes předmětem mnoha dohadů. Týkají se zejména jejího narození. Jiří Paroubek se podle našich informací nechal slyšet, že termín jejího narození se přesně shoduje s termínem předčasných parlamentních voleb, tudíž někdy mezi 9. a 10. říjnem letošního roku.

Odsunuté volby[edit | edit source]

Muchlina Paroubková má přijít na svět, jak už bylo řečeno, v době, kdy čeští voliči přijdou k urnám. Jiří Paroubek si tak spolu s jejím narozením slibuje ještě jeden veliký úspěch. Jaký, to již neprozradil. Avšak. Jak jistě víme, volby byly odsunuty na neurčito. Jestli je na neurčito odsunuto i narození Muchliny, to se bohužel zatím neví. Jiří Paroubek je tímto faktem zjevně zaskočen. Důrazně popírá veškeré informace o tom, že Muchlina je již na světě nebo že Petra opět hodila Muchlinu do žita, aby se tato mohla narodit až v červnu, kdy se volby zřejmě uskuteční.

Otazníky kolem porodu, aneb konspirační teorie[edit | edit source]

Komplikace kolem data narození dcery Jiřího Paroubka Muchliny dávají vzniknout všemožným konspiračním teoriím. Velice populární je ta, že Muchlina je již dávno na světě (Petry údajný potrat měl být zřejmě porod) a je zřejmě pečlivě utajována. Tuto hypotézu potvrzuje fakt, že Petra přišla údajně do dalšího jiného stavu těsně po "potratu", což se z lékařského hlediska nedoporučuje. Tím spíš ženě vrcholového politika. Na podzim měl být porod pouze nafingován. V průběhu přepočítáváni hlasů měl v být v televizi odvysílán spot s kojící Petrou. Zda v něm měla kojit Muchlinu či Jiřího, to se neuvádí.

Ze strany veřejnosti nejnenáviděnější konspirační teorií je tzv. Topolánkova teorie, že se žádná Muchlina narodit nemá. To je pravděpodobnější spíš lékařská studie MUDr. Ratha o tom, že Petra má neobvyklou schopnost oddalovat porod podle termínu voleb. Nejšílenější verzí je ona o tom, že těhotná není Petra, ale ve skutečnosti Jiří a otcem dítěte má být sám Vladimír Putin. Paroubkovi toto rezolutně odmítli a na autora této teorie podali trestní oznámení pro pomluvu. Avšak společnost na oznámení reagovala ve stylu, že pro pravdu se člověk vždycky nejvíc zlobí.

Výchova Muchliny Paroubkové[edit | edit source]

Muchlina by se měla podle propagandy stát vzornou socialistickou dívkou. Již dopředu má ve škole, kam by měla nastoupit, domluveno, že bude spravovat nástěnku s aktualitami ze Sovětského svazu. Jiří jí rovněž již zaplatil v Moskvě a Karlových Varech kursy ruštiny u rodilého mluvčího a investoval desítky tisíc do DVD s Mrazíkem a politickými projevy Klementa Gottwalda a V. I. Lenina. Petra jí před spaním bude předčítat Marxův Kapitál, aby malá Muchlina věděla, jak má v budoucnu zatočit se všemi kapitalistickými vykořisťovateli, zejména pak s arcizločincem Nicolasem Topolánkem. Vzorná aktivita a členství v Pionýru jsou pochopitelně samozřejmostí. Prázdniny by Muchlina podle propagandy KSČSSD neměla trávit u moře, ale u strýčka Voloďi v Moskvě. Zde by se měla pilně učit zásadám socialistického internacionalismu.