Pablo Escobar

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Steamroller.JPG Stop hand transparent.gif TENTO ČLÁNEK POTŘEBUJE PŘEJET PARNÍM VÁLCEM!!! Stop hand transparent.gif
Někdy jsou základy v takovém stavu, že je nejlepší socialistickou údernickou metodou vše srovnat se zemí

a začít budovat znovu, lépe a radostněji.

„To je tvůj názor“

- Kocián, každý den

„Drž piču a najdi si práci“

- Kocián, 2021
Pablo při jednom ze svých obchodů v Kolumbii. Identita zakryta.

Pablo Escobar (česky: Jan Kočí/Kocián69,) je český filmař narozen v květnu roku 1773. Jeho podobnost s drogovým bossem Pablem Escopárnem může být pro neznalého slaboduchého člověka až děsivá. Nikdo skutečně neví, zda se doopravdy jedná o stejnou osobu. Hodně důkazů tomuto nasvědčuje, jako třeba Kociánovo závislost na heroinu.

Kariéra[edit | edit source]

Mistr započal svou kariéru v roce 1317 prodejem nelegálních kopií Zlaté Buly Sicilské. Za to byl ovšem Karlosem Vémolou uvězněn na doživotí. Očividně už nesedí. Někdy v letech 1800 - 1815 se objevil po boku Napoleona a od té doby nedal pokoj. O sto let později pomáhal organizovat atentát na Františka Ferdinanda, za což byl odsouzen k trestu smrti, který byl následně (očividně neúspěšně) vykonán. (Jedna z předních teorií uvádí, že katovi Mydláři bouchla hlava, nejspíše z těch jeho keců). Poté byl znovu spatřen jak ve třicátých letech kradl Baťovy boty na náměstí v Ghettu.

Během druhé světové války však spatřen nebyl. Podle další populární teorie byl u prabáby na půdě.

V roce 1948 pomohl Komunistické straně (které napomáhá dodnes) nabýt moci v Čechistánu a ujal se funkce Nejvyšší vysírač v Čechách, ve které byl nahrazen roku 1989 zvolenými zástupci a po zhruba 600ti letech přesunul se tzv. do důchodu. V 80. letech se nejspíš věnoval drogovému obchodu. Od roku 1999 je členem programu ochrany svědků a kvůli tomu nesmí být jeho pravá totožnost odhalována.

Od té doby co je v důchodu se věnuje svým koníčkům, filmařině, ženám a profesionálnímu vysírání. V roce 2003 se přesunul do Ghetta a zde operuje dodnes.

Ocenění[edit | edit source]

Státní ocenění pro Pabla.

V roce 2020 byl oceněn Medailí za Zásluhy prezidentem.