Pes Basketballský

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Google uncyc.jpg Pes Basketballský na googleTohle je nejlepší článek na téma „Pes Basketballský“ na celým internetu.
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Prasopes baskervillský.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem Basketbal.

To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

Cinsky-chocholaty-pes-1v.jpg

První zmínka o psu basketballském je z roku 1899, kdy jeho přítomnost oznámil jeden z vůdců radikálního hnutí Hamáš/Papáš/Bumbáš nedaleko Londýna, ve stará dobré Anflii. Na takto delikátní případ povolali zkušeného detektiva Sherlocka Homelesse. Celý ten příběh se stal námětem pro to, čemu se v kruzích literárních říká dedektýfka.

Při dlouhých nočních hlídkách nic nenašel. Všichni si mysleli, že pes basketballský zmizel, ale opak byl pravdou! Druhý den ráno zazvonil v Homelessově pracovně pod Tower Bridge telefon. Někdo nahlásil, že viděl Jacka Rozmrazovače (vraha, co násilně rozmrazoval lednice vypojením ze zásuvky), jak vede psa podobného psu basketballskému. "Hurrááá!", zajásal Sherlock Homeless,"Teď můžeme teď chytit 2 masařky jednou rano!". A napadl ho bezvadný plán.

Zavolal nejbohatšímu člověku z Londýna Lordu Fuckinghamovi, a dohodl s ním nádhernou lest na Jacka Rozmrazovače: Lord Fuckingham podle Homelessových instrukcí koupil největší lednici s extra velkým mrazákem a leštěnou úpravou, kterou si mohl dovolit jen nejbohatší člověk. V noci se do domu vplížil Jack Rozmrazovač a po jeho boku i pes basketballský. Už už sahal po šňůře, aby vypojil lednici ze zásuvky když tu náhle ...

... Lord Fuckingham z skrytu pružně přiskočil a způsobem sobě vlastním, perfektně provedeným judistickým chvatem (katame waza uši otoči), znehybnil Jacka na zemi. Pak ho ještě trochu za uchem líbal, ale to už mu (teda Jackovi) nandával Homeless náramky. Psa dali do guláše a Rozmrazovač šel sedět do věznice bez lednic.

A to je konec jedné velké kapitoly londýnské historie.