Uživatel:OK1ASW

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

„--- -.- .---- .- ... .--“

- Uživatel: OK1ASW
, Tento uživatel nesnese chyby v interpunkci.
C++ Mluvím jazykem C++.
== Tento uživatel si uvědomuje, že jeden drát mají jenom v Oděse u zvonku.
ČD Mám rád vláčky.

Zdravím, jsem OK1ASW. Necyklopedii jsem si pročítal ještě před tím, než jsem začal přispívat. Mým prvním příspěvkem byl článek Hausnumero, který měl původně patřit do mojí experimentální sbírky, ale bylo mi doporučeno, abych ho sem vystavil. Sám jsem tomu původně nechtěl věřit, že by něco z toho, co napíšu, mohlo být dostatečné kvality pro Necyklopedii, ale pak se ukázalo, že se lidem docela líbí.

Články píšu tak, že si je nejprve celé napíšu do svého počítače a teprve potom, když se mi líbí, tak je zde publikuji. To bych chtěl doporučit i ostatním přispěvatelům. Někdy se stane, že mám skvělé téma, ale pak zjistím, že vůbec nemám, co napsat. Myslím si, že je lepší si dát záležet na tom, abych byl s článkem spokojený, než abych vytvářel neplnohodnotné články, které by s největší pravděpodobností asi nikdo nedoprasil. Ještě také pár článků držím v zásobě, které by ještě možná nějakou tu úpravu snesly.

Často píšu články právě tehdy, když mě něco naštve, protože jsem zjistil, že právě v ty momenty jsem nejvíce kreativní. Chtěl bych připomenout, že tímto způsobem jsem nevytvářel všechny články. Nějakou inspiraci to chce vždycky, jinak to nejde.

Základní informace[edit]

  • jméno: OK1ASW
  • pohlaví: mužské
  • oblíbený operační systém: Linux
  • superschopnost: odolnost vůči mobilu

Moje články[edit]

řazeno od nejnovější po nejstarší

Moje obrázky[edit]