Dickipedie
Tento článek se tematicky překrývá s článkem Wikipedie. To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit. |
Dickipedie (neboli Dickipedia v anglickém světě) je nová encyklopedie vlastněná Wikimedií (který vlastní i všechny ostatní Wikipedie, tj. Českopedie, Romopedie atd.). Ptáte se jak k tomu vlastně došlo? Elon Musk jim totiž hezky zaplatil miliardu Čk a teď už nemusí žebrat vo prachy.
Takto společnost Wikimedia zbohatla natolik, že si dovolila vytvořit dceřinou encyklopedii zvanou Dickipedie, která se soustředí hlavně na hrabání peněz, které jsou využívány především pro hrabání dalších peněz. Jejím zaměstnancem je už i Andrej Babiš.
Důvody k vytvoření Dickipedie[editovat | editovat zdroj]
- No posuďte sami, cs.dickipedia.org zní prostě líp než cs.wikipedia.org, že?
- S hodně penězi přichází i hodně podplácení. Dickipedie se snaží podplatit své editory, aby byli na Dickipedii víc závislí než na kávě.
- Přece jen, Wikipedie už je dost stará na to, aby ji mohl někdo podplatit (moderní firmy to nevdrží ani 5 let a už si je někdo koupí).
Zaměstnanci a sponzoři[editovat | editovat zdroj]
Jak už víme, hlavní sponzor Dickipedie je Elon Musk, protože ji mastně podplácí, aby propagovala jeho sračky. Mezi zaměstnance patří už zmíněný Andrej Babiš, dál pak Donald Trump, David Rath, Lakomá Barka, Franta Pepa Jednička (ten pracuje na německé verzi) a spol. Babiš tam pracuje jako šéf hrabání peněz a Rath administruje přijímání úplatků a uskladňování v lahvích od vína. Tvoření článků spravují Jiří Ovčáček a Vratislav Mynář (všimněte si, že ve slově Mynář je tvrdé y, protože je to tvrdý dobytek). Jak si můžete všimnout, je tam hodně politiků, kteří blijou do všech možných médií, tak proč né do nově vytvořené Dickipedie?
Tvorba článků[editovat | editovat zdroj]
Tvorba článků v Dickipedii je řízena Jiřím Ovčáčkem a Vratislavem Mynářem. Ovčáček je podplácen tak, že mu Musk poskytuje přístup k ukradeným kamerových záznamům z Bílého domu, kde bezdomovec prcá uklízečku. Mynář je podplácen tak, že mu Musk pomáhá skrývat peníze získané z úplatků (protože když to dělal Rath, tak to pomrvil).
Vodkazy[editovat | editovat zdroj]
- Článek Stránky inglušské dickipedie už sice neexistuje, ale jeho zkamenělinu můžete stále nalézt na Internet Archive.