Horoucí prdel

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Horoucí prdel má více významů, v každém z nich však je destinací; ať již imaginární či reálnou.

Horoucí prdel coby doporučené místo[edit | edit source]

Horoucí prdel je specifické místo, kam se navzájem posílají účastnící žhavých diskusí. Odeslání spoludiskutujícího do horoucí prdele tu je rovnomocnou alternativou odeslání do horoucích pekel.

Problém existence horoucích pekel[edit | edit source]

S horoucím peklem, tedy specielně s jeho horoucností, však vyvstává nečekaně závažný problém. Protože při hledání a posléze i nalezení odpovědi na otázku, zda je peklo exotermické nebo endotermické? bylo shledáno, že peklo už je nějakou dobu zamrzlé dočista dočista a o jeho horoucnosti nemůže být ani řeči, nastal problém v tom, kam se mají navzájem posílat patřičně nažhavení diskutující.

Prčice coby alternativa[edit | edit source]

Nabízela se alternativa vzájemného posílání se do Prčic. To však je, při důsledném naplnění výzvy, spojeno s nemalým cestovatelským a venkoncem i vysilujícím sportovním výkonem. Jevilo se tedy býti potřebným hledání jiné destinace pro diskusní nabídky odeslání někam.

Horoucí prdel jako řešení zapeklitého problému[edit | edit source]

Prostá prdel se tu nabízela coby řešení prvé volby. Ale na expresivnost horoucích pekel prostá prdel prostě nemá. A tak bylo nalezeno optimální řešení v podobě horoucí prdele. Svou vlastní prdel má obvykle každý diskutující, ať už si na ní sedí čili nic. A čím žhavější bývá diskuse, tím horoucnější jsou i nejzazší konce zažívacích traktů účastníků diskuse.

Tož tak asi. Tam se odeberte, a v obdobích energetických nestabilit se tam i příjemně ohřejte.

Horoucí prdel coby přikázané místo[edit | edit source]

„Tak mě nakonec zase posílají někam do horoucí prdele, abych tam rozběhl další linku na kontinuální zpracování surového prdelitu
- Vedoucí inženýr montáží

Horoucí prdel je zde nespecifikované místo v blíže neurčené rozvojové zemi, obvykle v horkém klimatickém pásmu.

Otravný hmyz[edit | edit source]

Moucha de-de (Glossina exhaustans) je snad ještě to nejmenší, co kromě vší nelidských zpříjemňuje pobyt v oné horoucí prdeli. Takový Monarcha bouřkový či tropická varianta červa žužlavého dokáže v té horoucí prdeli pěkně zatopit.

Podnebí k posrání[edit | edit source]

Žrádlo k nesežrání[edit | edit source]

Kunda.jpg

Tak tohle bylo k žrádlu každý den. Věřte mi, že od tý doby se mi i při pouhým pomyšlením na kundu zvedá místo žaludu žaludek!

Personál na zabití[edit | edit source]

Místní úřady na atentát černou kočkou[edit | edit source]