MS ve fotbale 2014

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Suárez je velmi nebezpečný, v detailu vidíme jak se zakusuje do ruky.

MS ve fotbale 2014 se koná v zemi, které lidstvo říká Brazílie. Aby se s míčem dobře střílelo, pojmenoval ho Miloš Zeman Bazuka. Miloš Zeman poté sklidil takový úspěch, až Fifinka tento název musela schválit. (Tým Necyklopedie zjistil, že Zeman musel Fifinku podplatit Becherovkou). MS ve fotbale se hraje na 11 stadionech (jak jinak než prvočíslo).

Počet 11 je také počtem mužů v tzv. fotbalové jedenáctce, proto může každý muž nastoupit na jednom stadiónu, který má celý pro sebe, kromě toho, že tam má jednoho svého protihráče. Nejdůležitější je však rozhodčí, který dokáže rozhodnout zápas pro jemu blízkou stranu, nezávisle na hráčích..

Nebezpeční hráči[edit | edit source]

Jako nebezpečný se ukázal například Balotelli, který se snaží osedlat protihráče, zatím bez většího úspěchu.[1]

Aby toho nebylo málo, na MS se dostali i vlkodlaci. Nejnebezpečnější je Suárez, Vízek ho proto doporučuje opatřit náhubkem, kousnutí od vlkodlaka může být velmi nebezpečné. Odborníci se nemohou shodnout na tom, proč Suárez kouše zásadně do rukou, běžní upíři a vlkodlaci obvykle koušou do krku. Komise UEFA proto projednává návrh o povinném očkování hráčů proti vzteklině.