Sestra

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

„Být tady alespoň moje sestra!“

- Robinson Crusoe


Sestra je lidská bytost ženského typu, která je Vaším sourozencem. Pakliže jste muž, je tato sestra tím, čím by jste byl Vy, kdybyste se narodil jako holčička. Pakliže jste žena, je tato sestra tím, čím by jste byla Vy, kdybyste se narodila krásná, vtipná a inteligentní. Sestra jako role či funkce je daná, někteří pošetilí rozvedení rodiče se ale snaží do této role násilně donominovat cizí děti (od nového partnera) dívčího pohlaví, ovšem s nevalným úspěchem.

Je toto moje sestra?[edit | edit source]

Sestru normálně v davu nepoznáte – ženy jsou si navzájem velmi podobné (dlouhé vlasy atp.). Taktika křičení „Sestro!“ nefunguje a vede spíše k otáčení hlav zvědavých kolemjdoucích, čímž se sestru nejspíše nepodaří zavčasu lokalizovat. Budou se navíc otáčet sestry zdravotní, klášterní nebo kapelní nebo ženy, které mají bratry a domnívají se, že to právě ony jsou jejich bratrem hledány.

Protože je někdy dobré mít na koho se v životě obrátit, doporučuje se znát alespoň sestřino jméno a i příjmení. Toto příjmení je třeba udržovat aktuální, sestry se rády vdávají a mohou si příjmení změnit, tím spíše, vdávají-li se často.


Rodina sticker.jpg
AlimentBůhDítěMafieManželstvíMužSouložSvatbaTchýněŽenaOtecMatkaRodičBabičkaPra...babička