Nachodaccia

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Metla.png

Tento článek je potřeba pěkně dojebat a upravit.

Potřebné úpravy: nebyly zadány

Square compasses.png Tento článek je přesný. Dosáhl kvalit úsporné objektivity. Ač na kostech nemá žádné maso navíc, tématu tím nijak nekřivdí. Špatně je totiž jeho předloha.


Nenávist vůči náchodsku (Trutnovsky: Antihomo) je trutnovská nenávist vůči obyvatelům jednoho okresu(plného buzerantů) na východě čech. Tato nenávist se začala projevovat už od té doby, co tato dvě města byla založena. Nenávisti mezi těmito městy se dá také říkat studená válka.


Historie[edit]

Tato nenávist mezi městy se začala budovat již ve 13. století, kdy byla tato města založena, až do 19. století se tato nenávist jevila jako každá jiná, ale po zteplení náchodského obyvatelstva došly Trutnovákům nervy! A ke slovu se dostalo plno nepokojů, které stejně trutnováci nevyhráli. V moderní době se jedná o studenou válku a čeká se, kdy tato nenávist vyústí v normální válku.

Důvod války[edit]

Někteří občané z královéhradeckého kraje říkají, že je to totální píčovina! Jak již bylo řečeno, nenávist vypukla již tehdy, kdy se tyto dva druhy osobností dostali k sobě. Podle našeho psychologa Ládi Hrušky jsme udělali průzkum, jak to vlastně je. A budete se divit průměr IQ dospělého Náchoďáka dosahuje 0,000025! IQ dospělého Trutnováka dosahuje 163,85! Tak ať mi kurva nikdo neříká, že náchoďáci jsou chytrý!!! Jsou to vymaštění dementi! Tohle byl důvod k válce... Náchodská retardace!Náchodská výzbroj[edit]

  1. Robertky - jako správní buzeranti musí mít nějakou teplou zbraň a co jiného je lepší než plastickej ćůrák
  2. Gayporno - totální likvidace Trutnováků! Na tuto zbraň ještě nikdo nevymyslel protiútok, jak mile Náchoďáci tuto zbraň vytáhnou je rozhodnuto!
  3. Čůráci - Ano! I pohlavní úd se dá požít jako zbraň! Tato zbraň se používá tak, že náchoďák příjde k nepřítelovi a zarazí mu péro do prdele! Je to hnus, ale co se dá dělat.

Trutnovská výzbroj[edit]

I Trutnov nezůstal pozadu a má někdy i účinější zbraně např.:

  1. Jed na kretény - Dávkuje se ve velkých množstvích a je to hodně silná zbraň, Trutnováci ji používají na taktikální obrat bitvy!
  2. Mrazák - Totální taktická zbraň Trutnováků, ale né moc funkční, když Trutnovák hodí náchoďáka do mrazáku, tak mu to je stejně hovno platný, protože mrazák roztaje!
  3. Kombajn - Někdy v boji musí mít nějaký dopravní prostředek. Naši Trutnováci vymysleli bezva zbraň, vzali sedlákům kombajny a teď je používají jako tanky.