Zlatí komunisti

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
1 Kc zlamana.jpg Tento článek stojí za jednu zlámanou grešli. Je třeba jej převést na konvertibilní měnu, nebo na zlato, případně na sůl, která je nad zlato. Moeda mafagafo.jpg
Digitální fotoaparát.png Tomuto článku sa nedostává fotka. Kdo béváte het, bléskněte to.


„Zlatí komunisti, ti po člověku jakživá nic nechtěli.“

- Bába Kelišová

Zlatí komunisti je často užívané sousloví. Míněno tím je, že komunisti nebyli solidní truhlářskou prací, leč byli jen tak hala-bala zfušováni z latí. A to přesto, že se vrchní komunista Klement Gottwald ještě před první světovou válkou vyučil ve Vídni truhlářem, leč zjevně i v této věci byl nedouk. Proto se taky komunisté navzájem neoslovovali titulem "mistr", ale pouhým "tovaryš" (rusky товарищ). Též se oslovovali "soudruzi" (původně "jsou druzí"), protože i těm nejnabubřelejším komunistům bylo jasné, že první sotva kdy budou.

Kdo je komunista[edit | edit source]

Komunista je ten, kdo bere bohatým a dává chudým. Dalo by se říci, že to jsou nezištní mesiáši.

Samozřejmě, že ne všichni komunisté to chtějí dělat zdarma, a tak si zaslouženou část bohatcům zabaveného majetku vezmou na režii, kterou se svou těžkou dějinnou prací mají. A protože komunisté obecně předpokládají plnění veškerých norem na více než 100[[%[[, berou si proto i od bohatých více než 100% jejich majetku. A tak to, co oněch 100% přesahuje, musí holt doplatit chudí pracující, jejichž jménem proto komunisté volky nevolky vládnou.

Vznik názvu[edit | edit source]

Slovo komunismus pravděpodobně vznikl od anglického pojmenování těchto ze západní strany utlačovaných hrdinů cum in (ejakulace dovnitř) díky způsobu jejich příchodů k moci a způsobu jejich způsobu šíření spravedlnosti (vše rozmrdat). Tak postupně vzniklo slovo cuministé a nakonec komunisté.

Styl života[edit | edit source]

Rozvinuli se hlavně v severních krajinách kde žili s jejich věrnými přáteli medvědy, od této historické části vznikl seriál medvídek Pů pro mládež.


Jak být dobrý komouš[edit | edit source]

Jedna věc, ve které musí vynikat každý komouš (neplést si se slovem homouš, což je úplně jiná nemoc/víra) je lhaní. Komunisté svou moc upevnují především lhaním a lžou i sobě navzájem. Kvůli tomu není jejich postavení dostatečně pevné, ale to kompenzují vraždami. To funguje na principu lehce nevyrovnaném, jelikož čím víc zabití máš, tím seš v žebříčku výše a čím výš jste v žebříčku tím víc zabití můžete dát. Za zabití nekomouše nebo homouše je dvojnásobný počet bodů.

Dnešní doba[edit | edit source]

Dneska je najdeme hlavně v asii, kde se jim daří a také v pár chudých zemích latinské ameriky. Oblíbená hračka komunistů je jaderná raketa a proto do nich cpou co nejvíce peněz, ale proto jim nezbýváji peníze pro lid. Také najdeme plno sběratelů a největší z nich je nyní v Rusku sv. Vladimír Putin. Kdyby jsme se však podívali blíž kromě jeho svatých krádeží na něm nic svatého není.

Hlavní příjmy mají v severní asii z nerostných surovin a na jihu z velkého početu obyvatel.

Politika[edit | edit source]

Díky svému umění lhát se komunisté dostávají v politice daleko. Jejich taktika je namluvit lidem ,že když všichni budou mít vše tak to bude fungovat, ale nakonec si všechno přivlastní. Také říkají že udělají vše pro pracující lid ale sami nepracují jen kradou.