Anekee van der Velden

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Anekee van der Velden, dívka, která ví, že vědění je na nic, když máte dost velký prsa.

Anekee van der Velden je modelka původem z Nizozemska, provincie Noord Francois Hollande, která zamotala hlavy polovině zeměkoule. Hlavy motá puberťákům všeho věku, vyznání a barvy pleti na serveru Youtube a jiných stránkách.

Narodila se roku 1985. Prsa jí začaly růst už ve 14 měsících. Doma ji nejprve brali jako domácího skřítka, ale záhy ji poslali do školy. Vystudovala střední, ale brzy přišla na to, že vědění je k ničemu, zejména pokud má holka i jiné přednosti. Začala se tedy věnovat modelingu.

Míry a váhy[edit]

  • výška 172 cm
  • váha 71 kg
  • horní obvod 138 cm
  • pas 72 cm
  • boky 91 cm
  • košíčky podprsenky NN
  • průměr prsních dvorců 17 cm
  • váha prsou 13,5 kg

Velké věci v Olomouci[edit]

Dne 16. 6. 2007 se konalo jáhenské svěcení v Olomouci. Kandidátů bylo 5, to jsme si nemohly nechat ujít! V Olomouci jsme byly s hodinovým předstihem, ale vůbec nám to nevadilo. Bylo pěkné sledovat, jak přijíždí autobus za autobusem – kolik lidí bylo ochotno přijet podpořit budoucí jáhny v jejich velký den.

Ten den byly k vidění opravdu velké věci. Dorazila totiž Anekee van der Velden, Siarda, Věrka, Hanka Rybjanka, Monča, Dáda Patrasová, Zoja Kosmoděmjanskaja, já a Bětka, pro kterou vzdálenost skrz republiku není žádná vzdálenost. Nesmím zapomenout na Cejnkovy a Vajglovy.

Když se čas nachýlil, ukončily jsme diskusní kroužek a přesunuly se do katedrály. Dostali jsme se až do presbytáře katedrály, takže jsme mohli nejen vše slyšet, ale také něco vidět. Mše byla krásná. Pan biskup měl kázání o tom, co to znamená být jáhnem, o lásce, o víře, že je odpovědí na Kristovu lásku, a taky o tom, že od zítřka jedinou ženou jáhnova života má být Panna Maria. Proto pan biskup pozval na dnešní svěcení přítomné velké ženy, aby se jáhnové ještě naposledy pokochali pohledem na opravdu velké věci, jež jsou mezi Nebem a Zemí.

Všech 5 kandidátů přijalo jáhenské svěcení, s ním i přímluvu všech svatých a potřebné dary Ducha svatého. Pokochali se naposledy pohledem na poprsí (dle biskupovy přímluvy na okamžik odhalené) Anekee van der Velden a Zoji Kosmoděmjanské, slíbili věrnost a čistotu Bohu a taky poslušnost svému biskupovi. Celá mše byla nádhernou chválou Pána a jeho milosti bylo tolik, že se dala skoro krájet. Myslím, že všem nám zůstala z toho krásného zážitku radost v srdci a nadšení pro další život s Pánem. Tak za rok se těším na setkání v Olomouci při příležitosti kněžského svěcení. Snad přijede i Eden Mor.

Mrkni také na[edit]