Angelika

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
1 Kc zlamana.jpg Tento článek stojí za jednu zlámanou grešli. Je třeba jej převést na konvertibilní měnu, nebo na zlato, případně na sůl, která je nad zlato. Moeda mafagafo.jpg
Angelique.jpg
Angelika de Peyrac de Pompadour de Maintenon de Luvois de Le Vau de Le Notre de Lebrun, vévodkyně de Vries
Biografické informace
Pohlaví

Žena

Barva očí zelená
Vlasy

blond

Narození

1637

Úmrtí

ne

Rodina

Joffrey de Peyrac, Chuck Norris, Adolf Hitler

Národnost

americká

Povolání

žena de Peyraca, milenka Chucka Norrise a Adolfa Hitlera

Zajímavosti

Angelika de Peyrac de Pompadour de Maintenon de Luvois de Le Vau de Le Notre de Lebrun, vévodkyně de Vries byla velkou přítelkyní Chucka Norrise, chvílemi Adolfa Hitlera a manželka neznámého bezdomovce jménem Joffrey de Peyrac. Proslavila se zejména svým dlouhým jménem.

Mladá léta[edit]

Angelika de Peyrac de Pompadour de Maintenon de Luvois de Le Vau de Le Notre de Lebrun, vévodkyně de Vries se narodila roku 1637 a proti své vůli se vdala za čaroděje de Peyrac. Ten se roku 1661 opil a vojáci mu dali pod nos papír k podepsání. Podpisem si vynesl rozsudek smrti sám nad sebou. Ještě opilého jej ten večer upálili. Angelika se z jeho smrti zbláznila. Se svým novým klukem Nicholasem se vydala na hřbitov a teleportovala se do současnosti a rovnou do hospody, kde se za několik sekund zalkla cigaretovým dýmem. Jenže to by nesměl existovat Chuck Norris, jenž použil svou otočku, která vytvořila takový vzdušný vír, který v mžiku vyhnal všechen kouř do stratosféry. Angelika stačila popadnout dech a za odměnu s Chuckem splodila několik potomků, vesměs mimozemského původu. Miloš Zeman se nechal slyšet, že je syn Angeliky a Chucka Norrise, to však není obecně přijímáno.

Únos Angeliky[edit]

Jenže zájem o Angeliku měl i Adolf Hitler. Vyslal za ní několik svých věrných přátel a nechal ji unést. Přímo z náručí Chucka Norrise. To ho namíchlo jak prasopsa a vydal se za Hitlerem s úmyslem rozmašírovat ho na sračky. Hitler to ale ještě před bojem vzdal a Angeliku Chucku Norrisovi předal. Chuck Norris rychle vzal Angeliku do tanku a Reichstag nechal vyhodit do vzduchu.

Film Angelika a Hitler[edit]

O Angelice byl natočen film Angelika a Hitler.

Film Angelika a Sultán a Tyrl[edit]

Božena Němcová napsala volné pokračování s názvem Angelika a Sultán a Tyrl. Také tento román byl úspěšně zfilmován. Hollywood si pro účely natáčení pronajal Staré bělidlo, turistickou pamětihodnost, zapsanou v seznamu UNESCO.

Film Angelika a Prezident[edit]

Jaroslav Dietl, známý autor historických románů pro dospělé napsal další volné pokračování. Prezidenta v tomto díle hraje sám pan prezident Miloš Zeman. Silou své okouzlující osobnosti se Angeliku snaží získat, ale zůstává neúspěšný.


Angelika hitler.JPG Angelika hitler 2.JPG