Bangster Singer

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Korunovace, v pozadí fronta na levné jídlo
Naši českou korunu proslavil po celém světě
Gaunerver Bankster

Bangster Singer se narodil příznačně 14. května 1968, takže od malička nasával dech normalizace a přemýšlel jak začlenit ekonomicky Československo do Sovětského svazu. Vystudoval Arabské gymnázium, což se podepsalo na jeho pozdějších sympatiím k Arabským emirátům. Po sametové revoluci se přeorientoval na americký způsob řízení neamerických bank. Proto ho Václav Klaus jmenoval guvernérem banky, a aby nemohl narazit byla mu udělena výsada neomezené moci, podobně jako Bondovi povolení zabíjet.

Úspěchy[edit]

V dnešní době je jasné že mnohem lépe se dá zavděčit okolní makroekonomice, z toho vyplývají kroky ČNB kterou si podmanil, pro ožebračení zbytku národa kterému se už standardními postupy nedalo nic sebrat. Za to pochopitelně dostal titul evropského centrálního bankéře. Proslavil se geniálními výroky že většina národa stejně nic nemá a zdražením podpoří ochotu to nic utrácet, zatím se to nikomu na světě nepodařilo, takže si titul rozhodně zaslouží. Celkem jistě půjde radit v ECB jak ty prachy z lidí dostat, zatím se prachy jen odlévaly hlavně do Řecka a pod. Ovšem kdyby se včas dostal do ECB tak by i z toho Řecka vytřískal peníze. Hitler byl proti tomu úplný žabař, ten vytřískal peníze jen ze Židů.

Genialita[edit]

Geniálně zdůvodnil že natištěním Kč podpoří domácí spotřebu a tím celé hospodářství. Hloupí lidé to však naprosto nepochopili a za boha nechtějí více utrácet. VTN se pokusil zjistit v čem je problém. Potvrdil se jeho předpoklad že hodně lidí je chudých a nemají o co přijít. Podrobnějším průzkumem se zjistilo že lidé už vše koupili na dluh a teď ty půjčky splácejí a když nesplácejí tak se jim dluhy navyšují takže již budou platit až do smrti a popřípadě ještě po, takže perspektiva utrácení je v nedohlednu. Zlodějské banky i nebankovní instituce zase peníze půjčí na zaplacení půjček, proto se koloběh peněz nezastaví. Jak to má rozhýbat naše hospodářství se nepodařilo zjistit.

Komu to tedy prospělo

Předně ČNB, za natisknuté peníze nakupuje bezcenné papíry a inflační eura. Dále pak bankovní radě aby mohla brát tučné prebendy, jinak bychom museli přijat EURO, jaký by to mělo smysl se dodnes odborníci neshodli. Po roce intervencí se však prokázalo že skutečný přínos spočívá jen v navyšování platů bangsterů, jiný přínos se nepodařilo prokázat, jak nakonec potvrdil i známý prognostik major Zeman...[1]

Pomoc hospodářství

Když nakoupíme hračky hadry boty, tak peníze jdou do Číny, když koupíme benzín, tak to jde Arabům, když koupíme zeleninu, ovoce, maso tak to jde do Španělska, Argentiny nebo Polska. Auto s malou spotřebou, do Koreje nebo Japonska. Když koupíme zbytečné elektronické ptákoviny tak na Taiwan. Takže to našemu hospodářství také nemůže pomoci. Ovšem okolním ekonomikám to začíná pomáhat, neboť Češi začali více nakupovat v zahraničí. Proto celkem jistě šlo o přeřeknutí.[2]

Ovšem přece jenom se našlo několik důležitých výrobků a služeb, které by mohli pomoci penězům zůstat doma: utratit peníze za místní kurvy, domácí víno, špek a slivovici, to ovšem Singer nedoporučil. Když chtěl po něm reportér vysvětlení, tak mu raději rozbil mikrofon.[3]

Zpětná vazba

Velkou úlohu v rozhodování má Český statistický úřad, který díky svým výpočtům inflace a deflace připravuje podklady. Po okradení občanů pak statisticky zdůvodní, že je to tak správné a tak to má být.

Zajištění pozic[edit]

Aby zaměstnanci banky nebrblali a nedělali špatný dojem tak jim byly patřičně zvýšeny platy a zajištěno jídlo v bankovní jídelně za 34 Kč, o čemž se třeba důchodcům může jen zdát, ovšem hlas chudoby do nebe nedoletí, takže pohoda.

Zářná budoucnost

Budoucnost[edit]

Dá se očekávat že se mu podaří zruinovat i celou EU, a zavést korunu místo nepodařeného Eura.


Ve světě[edit]