Cobra 11

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Běžné nedělní ráno v Cobře 11.

Cobra 11 měl být původně moderní domov důchodců s rozvozem obědů a pokojskou službou, speciálně vycvičenou na nejtvrdší podmínky. Když se dostavěla super moderní budova navržená jedním slavným a dovedným architektem (plastové skleničky na všech pokojích, okna téměř na všech chodbách a splachovací! záchod v přízemí), ukázalo se, že osud měl jiné plány.

Problém byl v tom, že neznámá banda překupníků drog, zlodějů a vyděračů vždy zabila důchodce, kteří se do domu chtěli nastěhovat. Tým Cobry 11 si dobře uvědomoval, kam až by je tento problém mohl zavést, proto se rozhodli jednat. Simír Gerchcán (vycvičen jako měnič toaletního papíru a použitých plenek) udělal první, tedy zásadní krok. Vydal se na horu Grosse Stein, kde ho bohyně Inke obdařila nesmrtelností a kaskadérským uměním.

Tehdy se Simírovi splnil sen. Chtěl se vrátit ve voze BMW do Cobry 11, ale nestačil se divit! Cestou ho přepadlo zločinecké komando vyzbrojené převážně ruskými zbraněmi typu RPG-7, AK-47, PKM, T-34, CU-L8R, OH-NO, OK, HAHA a podobně. Simír neváhal a pohotově si ihned vyrobil smrtonostou zbraň ze dvou žvýkaček, čtyř párátek, zrcátka a kila obohaceného uranu (což viděl v seriálu Mac Giver) a neohroženě se vrhl na nepřátele. Teroristé obklíčení jedním mužem se rychle vzdali, avšak jejich velitel Hasam La von Bagdad Sadamson nasedl do sportovního vozu Chevrolet corvete a na plný plyn ujížděl. Simír neměl čas nasednout do svého vozu, to ho ale nezastavilo! Po dvou kilometrech a sedmnácti vteřinách teroristu doběhl po vlastních a zatkl ho. Všechna auta spadla ze skály a vybouchla.

Od té doby se Simír Gerchán Dálniční Policie (Dálniční Policie je jeho třetí a čtvrté jméno, což možná někteří z vás neví. Málokdy je ale vysloví, přotože ten, kdo ho nezná, usne a ten, kdo ho zná, začne utíkat.) chrání naší bezpečnost. Do domova důchodců se od té doby ve zdraví dostalo již několik lidí, kteří se ke statečnému Simůtrovi přidali a nyní také chrání naše životy před překupníky drog, vrahy a vyděrači.

Proč zrovna COBRA 11?[edit]

Odpověď je doposud zahalena rouškou tajemství. Podle nejnovějších výzkumů, testů a nálezů je vlastně COBRA 11 zkratka a znamená: Celokovový Obludný Bagr na Rychlou Anihilaci, číslo 11 bude mít nejspíše něco společného s německými tradicemi a tudíž s číslem 88. Když se totiž číslo 88 vydělí číslem 8, vznikne číslo 11, což nemůže být náhoda. Podle célého názvu můžete soudit a spekulovat, jak by se vlastně v onom domově důchodců žilo. Je ale pravda, že původně byl určen pro nejmenované národnostní menšiny.