Houpací Kůň

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search


Houpací kůň, známý také jako Projekt MRDKA, je tajný výtvor vlády s cílem destabilizovat největší světové mocnosti.[edit | edit source]

Houpací kůň řídící svou první misi

Tento projekt, distribuovaný ve městech jako Brno, Most a Hořice u Blanska, je zaměřen na manipulaci s dětmi již od útlého věku, aby se přizpůsobily a mohly být využity jako otroci.

Jeho konstrukce zahrnuje látky jako Uran, Topol M a neznámé návykové substance z Mostu.

Vynález tohoto "projektu" se datuje do éry studené války, kdy ruskými feťáky byl objeven pád letadla přepravujícího Uran a Topolany na Novou Zemi.

Stvořen s devíti nohama, třemi nosy (což je evoluce z návštěvy Adamova) a hrozivě vypadajícíma očima, pravděpodobně poškozené Adamovskou marihuanou.

Jeho houpací pohyb je strategickým nástrojem, který se osvědčuje vůči opilým nebo silně omámeným jedincům, jelikož dokáže takového koně chytit, než způsobí katastrofu.

Nedávná použití tohoto stroje zahrnují případ z roku 2023, kdy podporou Lionela Pessimu při udělování Zlatého míče omámením hlasujících lidí významně ovlivnil výsledek.

Houpací kůň těsně po zarudnutí očí v Adamově

Hned další incident se týkal amerického agenta, který byl těsně před anketou zneškodněn, aby neovlivnil výsledek.

Vztah s Michalem z kouzelné školky:[edit | edit source]

Houpací kůň na sociálních sítích oznámil jejich plánovanou svatbu, která se nakonec uskutečnila 69. lejnopadu roku 0.

Druhá část projektu:[edit | edit source]

Pokus o využití houpacího koně na trhu vozítek pro důchodce byl neúspěšný, a tak poté přešli k jiným metodám na zničení lidstva.

Během svého druhého projektu se Houpací kůň nečekaně spojil s Michalem, jedním z již předávných učitelů z kouzelné školky, který se chtěl pomstít celému vesmíru za údajné nepravosti, které mu byly spáchány.

Svatba dvou ďáblů

Michal, posedlý myšlenkou na totální zkázu, viděl v Houpacím koni spojence, který by mu pomohl dosáhnout jeho cílů.

Michal se také snažil získat mocnou magickou artefakt, která by mu umožnila ovládnout síly vesmíru a zničit ho pod svou vládu.

Michalovo násilí na životech Brněnských morčat[edit | edit source]

Společně se dopouštěli hrůzných činů, jako byly únosy, mučení nevinných obyvatel a ničení celých komunit. Jejich záměrem bylo způsobit chaos a hrůzu po celém světě, aby tak dosáhli svých cílů.

Michal se také snažil získat mocnou magickou artefakt, která by mu umožnila ovládnout síly vesmíru a zničit ho pod svou vládu.

Houpací kůň, který využíval svou podmanivou povahu k manipulaci s lidmi, se stal klíčovým nástrojem ve Michalově nebezpečném plánu na zničení celého vesmíru.

Jejich spojenectví představovalo hrozbu pro celou galaxii a bylo nutné, aby byli zastaveni, než by dokázali způsobit nenapravitelné škody Auto.

Vesmírné cesty:[edit | edit source]

Manželé se společně s Jiřinou Bohdalovou a Zdeňkem Svěrákem na cestu po vesmíru.

Naštěstí ale na planetě Uran se nadýchali lepidla s Teplickým heroinem a Topolem M a ztratili se v lásce k Milošovi Zemanovi a byli zajati Sovětským svazem.

Údajně všichni v jednu noc spadli ze zábradlí, ovšem jak známe sovětský svaz, tak byli usmrceni kaťušou ze vzdálenosti 2 metrů.