Lamináti

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search


Split-arrows.png Tento článek nemá skoro nic společného s článkem Ilumináti.

To je dobře, kdyby byly stejné, nebyl by důvod, aby se jmenovaly jinak.

Lamináti (někdy též Lamináthi) je název velmi utajovaná (no asi ne tak velmi, když je tu tenhle článek) organizace mocných i nemocných celého světa a Polska. Lamináti se soustřeďují na nadvládu nad celým světem pomocí takových děsivých organizací jako je EU, Intergram či Kaufland.

Znak Laminátů

Vznik Laminátů[edit | edit source]

Lamináty založili roku 28 př.Ch.N (před Chuckem Norrisem) dva obyvatelé severního Moravstánu, Franta Lamin a Tonda Ath. Oba zatvrzelí abstinenti seděli jednoho poledne v hospodě a asi u sedmé flašky Becherovky dostali skvělý nápad, totiž, že zotročí a ovládnou celý svět za pomoci mega korporací, obchodních řetězců, prapodivných televizních pořadů a svobodně volených "politiků". Ten den tedy založili organizaci Lamináti. Oni sami byli prvními členy, a proto organizace byla pojmenována podle jejich příjmení (název Frnda, vytvořený složením jejich křestních jmen byl zamítnut z neznámých důvodů a navíc se tak už říkalo obchodnímu centru Frýda ve vesnici Frýdek vedle Místku).

Vlajka Moravstánu

Členové spolku Laminátů[edit | edit source]

Mezi členy spolku se řadí spektrum známých i neznámých osobností. Někteří členové mají ve spolku určitou funkci, která je více či méně důležitá pro funkci samotných Laminátů. Členy jsou, mimo jiné, třeba i češi a lidé, o jejichž národnosti se dá více než pochybovat (Tomio Okamura, Andrej Babiš).

Známí členové:[edit | edit source]

Andrej Babiš- od roku 2007 je majitelem celého spolku, když si jej spletl s továrnou na laminát a omylem jej koupil

Chuck Norris- předseda a náboženský i politický vůdce spolku

Miloš Zeman- manažer pro doplňování strategických zásob nápojů pro dospělé

Angela Merkelová- poradce pro takticko-politickou destrukci evropského kontinentu

Vladimir Vladimirovič Putin- vysoce odborný poradce pro anexe

Karel Schwarzenberg- ne až tak výkonný ředitel oddělení pro vývoj pohodlných křesel typu Guttschlaf

Barack Obama- výkonný manažer pro otevírání dveří toalet v druhých patrech přízemních budov

Bill Gates- poradce pro vývoj zbytečných technologií

Horst Fuchs- ředitel oddělení nikdy nekončících reklam na nic

Alzák- až moc výkonný ředitel oddělení příšerně otravných reklam, které běžného člověka donutí vyhodit televizi z okna a ni ji nevypojit ze zásuvky

Tomio Okamura- manažer pro dezinformace

Pan profesor Václav Klaus- odpovědný (!POZOR! Neplést se zodpovědný! To vážně ne.) vedoucí oddělení tužek a per

Božský Kája- poradce pro "nečekané" výsledky talentových soutěží

Ne příliš, nebo dokonce vůbec známí členové:[edit | edit source]

Eduard König

Stojan Jakotyč- ředitel pro vyvěšování vlajek

Dimitri Suckmeof- člen na výměnu z ruské organizace Putináti

Johnny Repp- manažer pro hudební Always vložky

C'e Erek- manažer pro volnější pásky u kalhot

Vlado Mtherfker- vedoucí oddělení pro styk s matkami za účelem rodičovských schůzek

Nachuja Mifuchi- vedoucí oddělení klimatizací

Robert E.K. Děravý- zástupce gumárenské divize Laminátů

Blanka Protrhlá- ředitelka pro stavbu krytých cyklostezek a tunelů

Skluzan Tavič- vedoucí oddělení lyžařských výcviků

Mrtví členové:[edit | edit source]

Albert Einstein- bývalý zástupce ředitele odboru zbytečných rovnic

Karel Schwarzenberg (nedá se s jistotou určit, zda je živý či ne)

Elvis Presley- bývalý ředitel oddělení hodně divných hader

Zvyky uvnitř Laminátů[edit | edit source]

Schůze[edit | edit source]

Lamináti se scházejí pravidelně jednou měsíčně a to v den, kdy se to jednotlivým členům hodí. Schůze probíhají vždy na místech, které si jednotliví členové vyberou pro sebe, a tak na těchto schůzích většinou není více než jeden člověk. Vyjímku tvoří výroční schůze, která se koná jednou ročně v ústředí Laminátů. Na schůzi se povinně dostaví všichni Lamináti (dostavovat se nemusí mrtví členové a členové, kteří mají omluvenku od svého lékaře). Na schůzích se probírá vždy uplynulý rok a plánuje se rok následující. Řeší se jak ovládnout nebo naštvat co nejvíce lidí. Důležitý zvyk každé schůze je, že všichni členové musí dávat pozor a musí poslouchat člena, který právě mluví. Z této povinnosti je uvolněn pouze ne až tak výkonný ředitel oddělení pro vývoj pohodlných křesel typu Guttschlaf, Karel Schwarzenberg, z důvodu neurčitosti stavu jeho bytí. ke konci každé schůze se dále, za dozoru manažera pro doplňování strategických zásob nápojů pro dospělé, nalije všem účastníkům vybraný alkohol a následně probíhá rvačka, mnohdy na život a na smrt (z této aktivity je opět omluven Karel Schwarzenberg). V této zábavě vždy vyhrává předseda a náboženský i politický vůdce spolku. Těsně před koncem akce, když už celou situaci uklidňuje jednotka rychlého nasazení, slavnostně promluví vůdce skupiny.

Ne až tak výkonný ředitel Karel Schwarzenberg využívá své právo nedávat pozor při projevech ostatních členů

Mimořádná zasedání[edit | edit source]

Kvůli špatné organizaci se v případě velké krize sejdou pouze nejvýznamnější a nejdůležitější členové organizace. Ti následně probírají dané téma, dokud nedojdou k nějakému řešení.

Příjem nových členů[edit | edit source]

Ti, kteří mají zájem o členství, musí podat přihlášku a vyplnit krátký dotazník a vědomostní test. Pokud získají méně než 20 bodů ze 100, jsou přijati. nejprve však musí podstoupit pradávný rituál se záhadným názvem Kor-upce. - Nový člen je přiveden do místnosti v níž je nápis zákaz kouření. Hned pod nápisem stojí několik starších členů a kouří cigarety (kouřící členové jsou kuřáci). Následně jeden z nich zamíří k novému členovi a dá mu do kapsy balíček bankovek s rituálními slovy: "Nic jste neviděl.", které jsou stejnou záhadou jako rituál samotný. Pokud nový člen balíček přijme, je oficiálně přijat, pokud ne, je zmlácen a vyhozen.

Cíle Laminátů[edit | edit source]

Mezi hlavní cíle ne příliš organizované organizace patří ovládnutí světa, vlastnění všechno a co nejvyšší dotace Agrofertu. Dále pak zvýšení vlastních platů, zvýšení daní, regulace početí, ovládnutí světového trhu (zejména s Legem), zkrácení záruční doby, prodloužení pracovní doby a maximalizace zbytečných a neužitečných summitů, které nic nevyřeší, protože nic neřeší.


Majetek Laminátů a účel jeho vlastnictví (výběr)[edit | edit source]

Mc Donald's- slouží k potencionálnímu ovládnutí populace pomocí přesolených hranolků

Kaufland- účelem je nakupit v danou dobu co nejvíce lidí (v tomto případě především důchodců, kterým reklamní letáky vymyli mozky) v danou dobu na jedno míst

Logo laminátského řetězce Kaufland

EU- vynález, který slouží k postupnému zničení civilizované společnosti na evropském kontinentu

KLDR- toto území, které samo sebe označuje za stát, je určeno ke strašení celého světa (vyjímkou antarktidy)

Wikipedie- primární účel je souvislé a dlouhodobé vytváření iluzí a dezinformací, dále také záchrana studentů, kteří dělají referát nebo prezentaci

Apple- pomocí moderních technologií má byt narušena schopnost samostatného racionálního myšlení lidstva, bohužel pro lamináty, je již pozdě něco narušovat

Alza- obchod samotný nemá účel, neboť klíčový je jeho maskot Alzák, který má nutit české diváky televize k agresivitě

Úspěchy Laminátů[edit | edit source]

-NONE-

Neúspěchy Laminátů[edit | edit source]

Open card, tunel Blanka, Panama Papers, Brexit, anexe Krymu, oprava dálnice D1, železnice z Londýna do Washingtonu, jaderné elektrárny Fukušima a Chernobyl, Eurovision song contest, NATO, český Legoland, muzeum kapesníků, lepící pásky Nelepka, žárovky Nesviťka, Wi-fi zdarma, Hi-fi zdarma, Vodafone, Fiat Multipla, azbest, Apollo 13, operace Barbarossa, Reliant Robin, dehydrovaná voda, instantní moč, Rubikova kostka, veřejné záchodky, přímá volba prezidenta, World Trade Centre (dvojčata), Nobelova cena za válku, Scherlock Holmes: Jak prosté, Exploziv 100, Brněnské metro, Tančící dům, továrna na laminátové podlahy, Teorie andulek, Prší, prší, jen se leje, Becherovka light, dieta od KFC, ministerstvo školství, Slurm, Lítačka, Plná taška Evy a Vaška atd.

Fiat Multipla

Obecné informace[edit | edit source]

Lamináti mají členy v každém státě na světě vyjímaje KLDR, která jim patří a Vatikánu, který nemá o skupinu zájem. V současné době mají Lamináti mezi 200-5 000 000 000 členů. Číslo je velmi pečlivě utajeno a pravděpodobně a ni samotní Lamináti jej neznají. Centrální sídlo skupiny se nachází na blíže nespecifikovaném ledovci v Tichém oceánu. Lamináti jsou velmi vlivné společenství, které ovládá téměř vše co se děje na Zemi.