Libor Halík

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Combo.png
VAROVÁNÍ - TRIGGER WARNING
Tento článek obsahuje sexistické narážky.
Pokud jste feministka / feminista / maskulinistka / maskulinista, může Vám způsobit psychické problémy.

ArabianRulesFootball.gif

Tento článek úmyslně uráží náboženské cítění a tím naplňuje kritéria pro dobrou satiru. Šalom!


Libor Samael Halík (* 6. 6. 1966) je eparchiální archijerej Levoslavné satanské církve, homosexuální aktivista a performer. Se svým registrovaným partnerem Miroslavem Pletánkem má dohromady dvanáct dětí, z toho deset hladových. Vydělává si zpěvem oplzlých písniček a distribucí sadistických obrázků.

Libor Halík a Miroslav Pletánek se pokoušejí vyděsit mladé rodičky tak, aby na místě potratily.

Dětství[edit | edit source]

Libor vyrostl v romské čtvrti v centru Brna. Je nemanželským synem teologa Tomáše Halíka a řidičky šaliny Marty Halíkové, jeho sestry. Ve škole prospíval dobře, často byl však kázeňsky stíhán za šíření sadistických obrázků, dílem vlastnoručně malovaných. "Leopold von Sacher Masoch, to byla jeho Bible," vzpomíná dodnes Eufránie Mrtka, jeho učitelka ze ZŠ. Ve dvanácti letech Halík vylákal spolužáka do zapadlého lomu a tam se jej pokusil pod záminkou společného koupání zneužít. Silnější spolužák začal Libora topit. Tomu se před očima promítl Satan a Libor mu slíbil, že zachrání-li jej, bude mu nadosmrti sloužit. Spolužák se vzpamatoval, Halíka pustil, a ten se hned následujícího dne nechal omýt v beraní krvi.

Pobyt v USA[edit | edit source]

Poté, co obdržel titul magistra v oboru čištění septiků, navázal Halík těsnější kontakty s Levoslavnou satanskou církví a vycestoval do USA. Jeho duchovním vůdcem je Jim Carsons, nejbližší spolupracovník Antona Sandora La Veye, který mu také koupil první megafon. V USA se Halík zdoktorizoval. Tématem jeho doktorské práce byly Mučící nástroje v arzenálu Satana.

Miroslav Pletánek[edit | edit source]

Stoupenec volné lásky Miroslav Pletánek přesvědčuje mladého hocha k análnímu pohlavnímu styku. "Vyzkoušet se má všechno," tvrdí cynicky.

K osudovému setkání Miroslava Pletánka a Libora Halíka došlo na semináři sekty Vesmírní lidé, které byl tehdy hippie Pletánek členem. Halík přišel setkání narušovat s megafonem, kterým vykřikoval oplzlá satanistická hesla. Pletánek, pracující jako vrátný, byl Halíkem uchvácen. Oba opustili své manželky a společně vychovávají dvanáct dětí, od každého šest. Jelikož čistý měsíční příjem ani jednoho z nich nepřesahuje 6 666 korun, přivydělávají si žebrotou v Brně a Praze. Halík je autorem mnoha popularizačních prací o análním sexu, Pletánek sepisuje statě, ve kterých obhajuje promiskuitu v homosexuálních párech jako normální chování.

Performance[edit | edit source]

Halík a Pletánek patří k nejoriginálnějším performerům v zemi. Terčem jejich satanských recesí bývají většinou mladé rodičky v nemocnicích, které ruší při odpočinku hlasitým řvaním a děsí snímky pořízenými na jatkách. Podle hrubých odhadů se obrovskými krvavými plakáty podařilo Halíkovi vyvolat potrat z šoku u několika desítek žen. Příležitostně se vypraví s megafonem na gay párty, a hrozně se tam rouhají.

Bibliografie[edit | edit source]

  • Halík, L. 2001: Abeceda análního sexu
  • Halík, L. 2003: Satan miluje BDSM
  • Halík, L. 2005: Užití živých hlodavců při zkvalitnění partnerského sexu