Časopisy pro dívky

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Časopisy pro dívky jsou nejlevnějším a nejúčinnějším prostředkem k dosažení dokonalé spokojenosti, vnitřní rovnováhy, krásy, obdivu a úspěchu. Po otevření kteréhokoliv dívčího časopisu se dočtete všechno, co potřebujete ke šťastnému a spokojenému životu.

Vzhled dívčích časopisů[edit | edit source]

Na titulní straně dívčího časopisu naleznete obří fotografii té nejvíc cool celebrity (samozřejmě po Photoshocku, takže nevynikne její přirozená krása a vy proto nemáte depresi z toho, že máte celulitidu, velký zadek, malé poprsí, třetí oko, zelené uši a podobně, protože ta celebrita je na tom mnohem hůře a navíc jí obtěžuje nesnesitelná popularita). Také se dozvíte že tento časopis stojí JEN 99 KČ!!!, že vás tento časopis naučí líbat, že tento časopis ví vše o Bradu Pittovi, že k němu dostanete trendy náramek a že v něm najdete takové množství plakátů, že si s nimi můžete vytapetovat pokoj i záchod (což je praktické, protože můžete při vykonávání potřeby hledět na plakát, kde se na vás culí Justin Bieber ).

Dívčí časopisy jsou plné barev (dle názoru odborníků speciálně vybraných tak, aby hypnotizovaly čtenářky a nutily je k zakoupení dalšího čísla onoho časopisu), srdíček, obrovských nápisů, fotografií a super bomba skvělých článečků. Text zabírá přibližně 6,5 % rozlohy časopisu, reklamy 35 %, nadpisy 19,5 %, fotografie 40 % . Zajímavostí těchto časopisů tedy je, že součet je 101 % (povšimněte si, že je to prvočíslo). Časopisy pro dívky jsou tak úžasně barevné, že po jejich požití by následovala okamžitá smrt otravou syntetickými barvivy. Jezte je tedy jen, pokud jste emo, které to se sebevraždou myslí vážně.

Články[edit | edit source]

Články mají nedocenitelnou vědeckou hodnotu a informace z nich jsou vždy zaručeně pravdivé. Traduje se, že některé z nich jsou dokonce ještě pravdivější než články na Necyklopedii

Móda[edit | edit source]

V jakémkoli dívčím časopise najdete nejnovější módní vychytávky, tipy a triky. Nezoufejte, dozvíte-li se v jednom čísle, že je absolutně out kombinovat různé vzory, a v dalším, že máte dát dohromady proužky a kytičky. Móda se mění a změna je život. Je dobré mít po ruce balíček papírových kapesníků, jelikož se vám snadno může stát, že se rozbrečíte štěstím při pohledu na nááádherné růžovoučké hodinky značky Storm pouze za několik desítek tisíc korun, nebo začnete slintat, když si všimnete nádherňoučkých plavek jen za pár tisíc (zde bývá cena pro jistotu v eurech). Zkrátka a dobře, pokud se neřídíte módními radami z dívčích časopisů, jste totálně out, nikdy nebudete in, nemáte šanci být cool a nikdy vás nikdo nebude mít rád :(

Hoši[edit | edit source]

Dalším z nejčastějších témat jsou chlapci. Dozvíte se, zda vás miluje, jak se s ním máte líbat, jak s ním máte začít chodit, jak se s ním máte rozejít, zda mají kluci rádi ošklivé holky (samozřejmě jim záleží pouze na tom, jaká je dívka uvnitř), nebo jak se k sobě se svým idolem hodíte. (Slovo IDOL je typické pro dívčí časopisy, nikde jinde se nepoužívá, aby zůstalo jedinečným).

Testy[edit | edit source]

Testy z časopisů jsou skvělým způsobem trávení volného času. Jejich tvůrci používají podivuhodné principy psychoanalýzy, takže podle druhu zmrzliny, jaký máte rády, se dozvíte, jaké zaměstnání je pro vás to pravé a podobně. Je naprosto normální, že někdy se hodí všechny odpovědí v testu a někdy žádná. Čtenářům to pomáhá procvičit mysl a zvyšuje schopnost se rychle rozhodnout.

Topdevka.jpg

Poradna[edit | edit source]

V každém pořádném dívčím časopisu je poradna. Co je to poradna? Bývá to stránka či dvě, na které vám ochotná Tetka Betka poradí s vašimi problémy týkajícími se lásky, přátelství, sexu a zdraví. Tetka Betka odpovídá laskavě a vysoce odborně všem Samanthám, Princeznám, Anonymkám a VěRuShKáM na jejich lehce stupidní dotazy. Pokud redaktorům časopisu (což je obyčejně banda prasopsů a sem tam omylem nějaký člověk) chybí potřebné dotazy, přidají pár předpřipravených. Několik nejčastěji opakovaných dotazů:

  • Milá Tetko Betko! Kamarádka mi říkala, že když budu používat tampony, už nebudu panna. Je to pravda? Ahoj, tvoje Anonymka, 11 let.
  • Ahoj Tetko Betko! Můj přítel se mnou chce mít sex, ale já ještě nejsem připravená. Hrozně moc ho miluju, ale on říká, že kdybych ho doopravdy milovala, tak se s ním vyspím. Říká, že když se s ním nevyspím, tak se se mnou rozejde. Ale já ho tolik miluju! Co mám dělat? Tvoje Lucinka, 13 let.
  • Moji rodiče jsou na mě přísní!!! Béééé!!!!

Odpovědi na dotazy zde nezveřejníme, kupte si některý z dívčích časopisů! (Ani kuře zadarmo nehrabe, stejně jako politik zadarmo nekrade.)

Horoskopy[edit | edit source]

Většinou najdete v dívčích časopisech i horoskop. Je velice moudré se jím řídit, protože vždycky mluví pravdu. Takže pokud říká, že ti to s tvým partnerem neklape a začíná se ti líbit někdo jiný, měl/a bys zařídit, aby to tak bylo, jinak tě Saturn potrestá a začnou padat trakaře. Pokud horoskop tvrdí, že dnes máš šťastný den, neopovažuj se protestovat, i kdyby ti zrovna umřela babička i dědeček a tvoje sbírka panenek Barbie uhořela.

Hubnutí a tloustnutí[edit | edit source]

Je normální, že na jedné stránce časopisu najdete několik nejúčinnějších hubnoucích metod a na druhé se dočtete, že máte být spokojeny se svým tělem. Je třeba nejdřív projít dietou a až pak si přečíst druhou stranu. Potom už budete hubené a se svým tělem doopravdy spokojené.

Fotoromán[edit | edit source]

Součástí některých časopisů (bezpochyby těch nejnejnejkvalitnějších) je i fotoromán. Jedná se o realistický příběh se šťastným koncem, mnohokrát podle skutečné události, který je celý vytvořen z fotografií a bublin s textem. Jeho literární hodnota je nedozírná a školy uvažují o zařazení fotorománů do povinné četby k maturitě.

Kdo čte dívčí časopisy?[edit | edit source]

Nejčastějšími čtenáři jsou děvčata mladá 8–13 let, někdy i 14, nebo 15. Starší dívky už mají načteno tolik dívčích časopisů, že jsou už úplně šťastné a spokojené na celý život, tudíž už je nemusí číst.

Druhou skupinou čtenářů jsou pubertální chlapci, které na těchto tiskovinách lákají fotografie dívek ve spodním prádle a články z rubriky Poradna.

Konkrétní časopisy[edit | edit source]

Několik nejkvalitnějších časopisů pro dívky na našem trhu: