Kapesní samostříl

Z Necyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Kapesní samostříl je v Číně velmi oblíbený, na obr. dětská verze, verzi pro dospělé je možno nabít i ostrými

Kapesní samostříl je nebezpečná střelná zbraň, na kterou není třeba mít zdravotní průkaz.

Historie[editovat | editovat zdroj]

Kapesní samostříl vznikl pravděpodobně v době dřevěné, rozmohl se ale až kolem srpna 2017, a to v nedaleké samoobsluze. Tam se začaly prodávat sice již kolem roku 1982 (a to jak australský, tak americký typ!), ale mládež to začalo zajímat až o letošních prázdninách.

Další informace[editovat | editovat zdroj]

Kapesní samostříl bývá relativně často zaměňován s Fižetovým točidlem, ani se neptejte, proč. Pravděpodobně to vzniklo tak, že neznámý uživatel Českopedie napsal, že "Fidget spinner, fenomén jedenadvacátého století, byl Necyklopedií znectěn a zesměšněn. Jejími uživateli je totiž pokládán za životu nebezpečnou zbraň, a to jmenovitě kapesní samostříl." Zde je vidět, jak jsou Českopedisté nevzdělaní v oboru životu nebezpečných strojů, přístrojů a věcí obecně. V Číně již kapesní samostříly a kapesní plamenomety naprosto vytlačily fidget spinery.[1]

Verze a výrobní typy kapesních samostřílů[editovat | editovat zdroj]

Australský kapesní samostříl (woomera)[editovat | editovat zdroj]

Tento typ kapesního samostřílu je odborníky považován za technologický zázrak, i přesto, že se od svých počátků (okolo roku 30 př. n. l) moc nezměnil a jeho architektura je velmi jednoduchá. Skládá se z dřevěné trubky, která je na jednom konci zacpána mamutím lejnem (pozor, musí se nechat 24 hodin ztvrdnout), na kterém je zevnitř přilepen trpaslík. Když se oštěp do tohoto kapesního samostřílu vloží, trpaslík se po přibližně 3.141592653589793238 sekundách (všimněte si, že to je prvočíslo) velmi silně rozzuří a oštěp vystřelí rychlostí až 400 km/h.

U modernějších verzí australského kapesního samostřílu se místo mamutího lejna používá sloní, protože mamutí je v dnešní době velmi nedostupné (ani se neptejte, kde ho vůbec brali ti australani) a místo trpaslíka se používá gnóm, protože si trpa- pardon, gnómové v roce 1929 při velké trpasličí revoluci vydobili úctivější název rasy, podobně jako cikáni. Teda, Romové.

Moderní americký kapesní samostříl[editovat | editovat zdroj]

Hlavním výrobcem a dovozcem kapesních samostřílů do světa je firma NERF, která vyrábí nejen pánské, ale dokonce i dámské kapesní samostříly. Tyto kapesní samostříly jsou velice populární mezi dnešními moderními "normies", kteří často kapesní samostříly neznale vyznávají jako kult, aniž by o nich vůbec tento článek či jiný naučný text četli. Pořádají též nesmyslné hony na kamarády, kde se skupina čtyř či více lidí rozdělí na menší skupiny, které po sobě následně střílejí z těchto vzácných zbraní.

Dopad kapesních samostřílů[editovat | editovat zdroj]

Spekuluje se, že herec Jan Tříska nespadl z mostu omylem, ale že jej někdo sestřelil právě kapesním samostřílem, když objímal své oblíbené sochy. Dokonce i nás pan prezident pocítil dopad samostřílu, když z něj neznámý terorista provedl elektronický atentát ve formě softwarové kuličky právě na pana Zemana.

A ještě dříve v historii světa, někdy na začátku našeho letopočtu, stejně nikdo neví kdy, byl Ježíš po ukřižování ztrapněn zásahem oštěpu vystřeleného z kapesního samostřílu. (Ano, tento oštěp byl vystřelen z australské verze kapesního samostřílu, woomery, která v té době byla v pouhých počátcích)

Fotodokumentace[editovat | editovat zdroj]

Podobné[editovat | editovat zdroj]

Trpaslikmafie.jpg

Tento článek obsahuje subliminální nebo zjevné informace o lidech malého vzrůstu a přispívá tím nenásilnou formou ke zlepšení informovanosti o takto postižených jedincích.
Ano, mluvíme o osobách, kterým říkáte TRPASLÍCI, vy druhistický svině!
Google uncyc.jpg Kapesní samostříl na googleTohle je nejlepší článek na téma „Kapesní samostříl“ na celým internetu.