Nová Evropská Unie (NEU)

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Porflag.png
Portugalcoa.png
.: VAROVÁNÍ :.
Tento článek je v souladu
s
velkoportugalskou ideologií !!!


Znak NEU
Mapa členských států NEU (modří), jeětě bez zbylých zemí Jugoslávie. Zeleně vidíte Portugalské Impérium
Lukašenko, kamuflážník

Nová Evropská Unie je organizace, která měla zaplácnout bílá místa na mapě Evropy nějakou modří poté, co došlo k "Portugalské invazi", jak byla nemístně tehdy ukrajinskými neznabohy nazývána mírumilovná pomoc všem mírově smýšlejícím lidem světa, kterou poskytlo Portugalsko. Vedlejším efektem bylo ovšem začlenění všech zemí pod portugalskou nadvládu a snížení cen marmelády.

Důvody a provedení vzniku NEU[edit]

Psal se tehdy rok 2014. Nebohá Francie a ušmudlané Španělsko brečely, že byly dobyty Portugalskem, a nikdo tomu nezabránil. Evropská Unie selhala, nedokázala ochránit svoje ničemné a uřvané členy. A tak si vzali Unii s sebou do hrobu. Nová Evropská Unie vznikla, aby se pokusila Portugalsko zastavit, ale v praxi to znamenalo pořádné pijácké večírky. Vznik NEU organizovala Ukrajina. S nekvalitní vodkou v ruce delegáti Ukrajiny přesvědčili následující státy...

...aby se spojily a vytvořily novou mezinárodní skupinu. Později v tom samém roce se připojily i ostatní země bývalé Jugoslávie, které sjednotilo sebevědomé a flexibilní Kosovo. Hlavním městem NEU ustanovili Kyjev.

Orgány NEU[edit]

Ukrajinci se pokusili oproti starým zvyklostem Evropské Unie zavést mnoho novot v oblasti orgánů. Opomineme zde Instituci pro betonové galoše, Evropskou radu otravy dioxinem a poloniem, Komisi pro tajné odčerpávání z ropovodu či Mezinárodní radu přípravy alkoholu, a vrhneme se k těm nejdůležitějším.

  • ÚVNEU (Ústřední výbor Nové Evropské Unie) je seskupení tří lidí, starajících se o chod Unie. Jedná se o kmenové stařešiny, degustátory veškeré vodky, bydlících v chýšové vesničce asi 10km2 za Kyjevem. Rozhodují o přídělech alkoholu, o tom, kolik lidí se pošle makat do Ústeckého kraje a kupodivu i o některých zahraničních záležitostech.
  • Аляксандр Рыгоравіч Лукашэнка (Alexandr G. Lukašenko a jeho Ministerstvo kamufláží) se stará o to, aby se k lidu NEU dostaly pravdivé informace o dění mimo NEU, zvláště v "bídném", uzurpátorském a výrazně fašistickém Portugalsku
  • ÚPPO (Úřad pro Portugalskou Otázku) je parta diplomatů, kteří se snaží řešit s Portugalci různé problémy. Portugalsko je hrozbou pro zájmy NEU, navíc je velmi ekologicky založené, dokonce velmi velmi. Proto je předsedou ÚPPO Václav Klaus. V roce 2016, v první televizní politické debatě, kde oponoval portugalskému premiérovi, kterým v té době nebyl nikdo jiný, než Milan Hatera, dokázal tři hodiny opakovat dokola větu "Zvyšování teploty existuje jen v zablešených portugalských palicích" téměř křikmo, se zacpanýma ušima. Krátce poté Milan Hatera opustil náš časoprostor.

NEU v roce 2016[edit]

V roce 2016, dva roky po svém vzniku, byla NEU dobyta Portugalskem. Ukrajinci v Kyjevě ještě celý další rok klečeli a prosili alespoň o nějakou moc. Arturo Calliente, portugalský kancléř, měl smysl pro humor a daroval Ukrajině alespoň nějakou (všimněte si, že to není prvočíslo) moč.