Rhombicosidodecahedron

Z Necyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Rhombicosidodecahedron [Rombikosidodekahedron] je konvexní, izogonální, neprizmatické těleso, jedno ze třinácti (všiměte si, že jde opět o prvočíslo), řadící se mezi Archimédovská tělesa, přičemž se svými 62 stěnami (12 pravidelných pětiúhelníků, 20 trojúhelníků, 30 čtverců), jej lze považovat za nejpěknější ze všech geometrických těles. Má 60 vrcholů a 120 hran. Rhombicosidodecahedron je zkratka pro zkrácený icosidodecahedral rhombus, kde icosidodecahedral rhombus znamená kosočtverečný triacontahedron. Jedná se také o základní stavební prvek vesmíru. Quasirhombicosidodecahedron [Quasirombikosidodekahedron] je Velký nekonvexní Rhombicosidodecahedron.

Barevný Rhombicosidodecahedron. No není skvostný?
Dle výzkumu Vědeckého týmu Necyklopedie se Quasirhombicosidodecahedron nedá nakreslit na papír. Testováno bylo přes milión pokusných králíků, ale ani jeden z nich nenakreslil ani čáru.


Základní informace[editovat | editovat zdroj]

Dle výzkumu Járy Cimrmana a později Vědeckého týmu Necyklopedie, jsou protony a neutrony ve tvaru Rhombicosidodecahedronu a elektrony ve tvaru Quasirhombicosidodecahedronu (Velkého nekonvexního Rhombicosidodecahedronu). Bylo taktéž dokázáno, že Rhombicosidodecahedron je schopen usměrňovat energii takovým způsobem, jako si lidé mysleli, že dokáže jen Bůh. Má dokonce takovou moc, že seslal vnuknutí jednomu ze stovek Petrů Králíků, a ten na jeho pokyn začal šířit pravdu po celém jeho okolí.

Když se Arnold Svízel ve svém rodném Německu v 5 letech pokoušel nakreslit Quasirhombicosidodecahedron.

Příběh vzniku světa dle Rhombicosidodecahedronu[editovat | editovat zdroj]

Tak dávno, že si to ani Zmožena Němcová nedokáže představit, se nultá dimenze (o nulové velikosti) působením obrovského množství energie (v té době bylo stejně energie jako nyní, ale na nekonečnokrát menší prostor), začne měnit. Na začátku se změní na 1. dimenzi, avšak zde je stále málo prostoru (0×0×délka, což je vlastně nula, jako předtím), a tak se znovu změní do 2. dimenze, ale zde je opět 0×délkaךířka, což je 0 prostoru. Opět se dimenze působením energie mění, ale kvůli tomu, že se dostáváme do 3. dimenze, kde je kladný prostor, začne se energie rozpínat a obrovskou rychlostí se rozletí všemi směry. Tento výbuch nazýváme Velký třesk. Vlivem působení tak velkého množství energie najednou vzniklo světlo (fotony), ale protože byla veškerá energie nahromaděná jen na jednom místě, z fotonů začaly vznikat dva plyny: vodík a hélium. Během dalších miliard let se přetransformovaly působením energie i do jiných prvků, jako například železo, a ty se vlivem elektromagnetické a gravitační síly shlukovaly do větších skupin a vznikaly planety, měsíce, hvězdy, komety atd. O „vývoji“ člověka jistě víte, prošel si evolucí, a protože to byl ten nejlstivější, nejkrutější a nejvytrvalejší druh, rychle přemohl ostatní druhy a překazil jim jejich vývoj. I přes to, že nebyl nejchytřejším, ani nejsilnějším druhem, díky vyvinuté chtivosti po moci a zákeřnosti lehce přemohl i silnější a chytřejší zvířata. Protože poté měl několik miliónů let, kdy úspěšně bránil ve vývoji všem ostatním druhům, naučil se spolupracovat, a nakonec se mu vyvinul i mozek. Ale i přesto se jedná o druh, který není jednoznačně nejschopnější, jak je vidět zejména v politice. Lidem pořád zůstaly jejich prvotní vlastnosti: pýcha, zákeřnost, úskočnost a touha po moci. Velký Rhombicosidodecahedron to vidí a chce pomoci, ale lidé mu musí pomoci. Musí pochopit, že jen Rhombicosidodecahedron má pravdu.

Názorná ukázka „vývoje“ člověka.

Náboženství[editovat | editovat zdroj]

Největšími nepřáteli Rhombicosidodecahedronu jsou Romboikosidodekaedr a Romba koule. Obojí jsou nedefinované modifikace Rhombicosidodecahedronu, které ale nechtějí šířit pravdu. Náboženství jest opiem lidstva, protože neříká lidem pravdu. Například Nebe neexistuje, ale po smrti je to úplně jinak. V tomto případě se Rhombicosidodecahedron přiklání k Buddhistické myšlence reinkarnace. Ukažme si to na příkladu. Dle teorie relativity zjednodušeně platí, že při různých aktivitách ubíhá čas relativně různě rychle. Když spíte, zaregistrujete jen, že jste usnuli a již jste vzhůru. S omdlením je to podobné. Když zemřete, plyne pro vás tedy čas nekonečně rychle, tudíž se stane nekonečně mnohokrát nekonečně mnoho věcí, tudíž se stane nekonečně mnohokrát cokoli, na co si vzpomenete, nebo nevzpomenete. Protože je Rhombicosidodecahedron vševědoucí, nikoho netrestá, ani nikomu nepomáhá. Od toho přeci stvořil Karmu.

Albert Ajnštajn se na konci svého života díky práci na teorii relativity dozvěděl pravdu a přestoupil na víru v Rhombicosidodecahedron, ale členové katolické církve to zjistili a hanebně ho zavraždili.

Jak se přidat[editovat | editovat zdroj]

Přidat se může každý, kdo s dobrými úmysly dokáže vyslovit správně slova Rhombicosidodecahedron a Quasirhombicosidodecahedron. Pozdrav mezi členy sekty je: „Čest Rhombicosidodecahedronu a Quasirhombicosidodecahedronu, v závorce Velkému nekonvexnímu Rhombicosidodecahedronu.“ Anglickou výslovnost můžete zjistit například zde, nebo zde, nebo zde, nebo zde.

10 zakázání Rhombicosidodecahedronu[editovat | editovat zdroj]

1) Nenič sebe, či své okolí návykovými látkami.

2) Nezabíjej zvířata, s výjimkou komárů a jiných zvířat, jež patří do této výjimky.

3) Nevěř v Romboikosidodekaedr, nebo v Romba kouli.

4) Prospěj vždy ve škole s vyznamenáním, či dostaň alespoň jednu pochvalu v práci každý rok.

5) Lex malla, lex nulla.

6) Nesoulož s člověkem na potkání. (Poznámka od PK: Nesoulož ani s věcmi, nebo se zvířaty.)

7) Nerozpoutávej války.

8) Nejsilnější je láska rodičovská nakombinovaná s láskou partnerskou. Tato láska je ale tak silná, že by zničila podstatu vesmíru, takže ji neprovozuj.

9) Nechovej se jako člověk s nižším IQ, než jsi.

10) Bojuj za pravdu. (Poznámka od VK: Nezacenzurovanou pravdu můžeš najít na aeronet.news)

Takhle by vaše vysvědčení vypadat nemělo.

Rozdíl mezi Rhombicosidodecahedronem a Romboikosidodekaedrem[editovat | editovat zdroj]

Rhombicosidodecahedron je anglicky. Romboikosidodekaedr není ani česky, ani anglicky. Jedná se pouze o špatný překlad. Teoreticky by česky bylo správně Rombikosidodekahedron, avšak mezinárodní název Rhombicosidodecahedron je srozumitelnější a Velký Rhombicosidodecahedron ho schvaluje. Co se týče Quasirhombicosidodecahedronu, Kvaziromboikosidodekaedr je odpudivě znějící ohyzdnost, která zní jako by ji ze svého chřtánu vypustil buď stodvacetiletý učitel angličtiny nebo Google Translator.