Panic
Tento článek nemá nic společného s článkem Panna. To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit. |
„Panic je na nic.“
„Jsem SKORO panic, neni to lehký…“
„Já, JUDr. PhDr. Mgr. et Mgr. Henryk Lahola, narodil jsem se jako panic, jsem panic a také i zemřu jako panic!!“
Panicové se vyznačují nedostatkem vyspělosti. Slovo „panic“ bylo převzato z angličtiny, ve které je slovem pro paniku. Panicové tedy neustále panikaří, že nikdy neokusí mrd. Toto panikaření se v odborných kruzích nazývá panickým strachem.
Mnoho paniců hledá potěšení v dětských aktivitách, jako sbírání cínových vojáčků, poštovních známek, kartiček s hokejisty NHL, stahování zoofilního porna a podobných ušlechtilých zájmů. Jsou posedlí televizí, povídají si s ženami o oblečení a žijí ve sklepě/přístěnku u rodičů. Pro dívky bývají dobrými přáteli, ovšem pro vztah mají příliš nízký level. Nejvíc paniců v populaci se vyskytuje u dvou zájmových skupin:
- matematici, fyzici a vědci vůbec
- emzáci všeho druhu, včetně Replikátorů
- stavitelé modelových kolejišť
- programátoři linuxového jádra (tzv. Kernel panic)
- ostatní počítačoví nadšenci – hráči, blogeři a editátoři Necyklopedie
V ojedinělých případech se panicové ze strachů vymaní a vybojují si svobodu, ve které využijí dovedností nastřádaných v dospívání. Dva ex-panicové založili např. výrobní závod Google, jiný zase přímého předchůdce SkyNetu, Facebook.
Na počátku dvacátých let prvního století druhého tisíciletí byla objevena panická porucha a zdokumentován její první případ.
Odkazy[editovat | editovat zdroj]
Mezinárodní Organizace Prostitutek | |
Je uspokojena z tohoto článku tak moc, že si dovoluje za niklák schválit tento článek |
Tento článek nemá nic společného s článkem Ženský orgasmus. To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit. |