Silnice II

Z Necyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem Silnice I.

To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

Silnice je homonymum. Je to tedy slovo, které stejně se stejně píše a vyslovuje a má více významů. Homonymum samo o sobě má zde navíc silné propojení s výrazem homo sapiens. Silnice neznačí jen cestu či tak něco podobného. Silnice je staroslovanský výraz pro silnou ženu.

Historické silnice[editovat | editovat zdroj]

Historická a filmová podoba Elišky Pomořanské.

Jedna za všechny - Eliška Pomořanská (1347 - 14. 2. 1392), čtvrtá a poslední manželka Karla IV. je první zdokumentovanou skutečnou historickou silnicí na území Českého státu a ve své době zřejmě i na světě! Dle záznamů měla urostlou statnou postavu a tehdy i zcela mimořádné tělesné dispozice. Podle historiků byla obdařena velkou silou, díky které prý uměla lámat meče a trhat řetězy. Dalším výrazným rozdílem mezi ní a ostatními Karlovými ženami je její schopnost dát císaři potomstvo. Povila Karlovi šest dětí, což nedokázaly ani všechny předchozí královny dohromady.

Bájné silnice[editovat | editovat zdroj]

Vlasta a Xena mají mnoho společného.

Snad nejslavnější českou silnicí ze světa bájí a pověstí je Vlasta, která krátce po smrti kněžny Libuše rozpoutala Dívčí válku. Traduje se, že to byla velmi silná žena a schopná bojovnice, která uměla vládnout mečem i kopím. Založila hrad Děvín a svedla řadu krvavých řeží. Ze světových bájných silnic, na které nelze zapomenout, je to pak Xena, princezna bojovnice, zocelená v žáru bitev. Ta vládla vpravdě vším, co jí přišlo pod ruku, obzvláště pak zvláštní kruhovou zbraní chakram. Nikdy však nebylo vědecky osvětleno, jakým způsobem se chakram po hodu vrací zpět majiteli.

Krásné moderní silnice[editovat | editovat zdroj]

Cory Everson je jistě snem mnoha pubertálních hochů – kulturistů.

Ze světových krásných silnic je třeba vyzvednout dnes již legendární americkou kulturistku a šestinásobnou Ms. Olympia Cory Everson, vl. jménem Corinna Kneuer (nar. 4. 1.1958). Ta titul Ms. Olympia získala nepřetržitě za sebou v letech 1984 – 1989. Stala se tak ikonou kulturistického světa a ve svých erotických pózách i pubertálním snem mnoha začínajících hochů - kulturistů, kteří si brali časopis Muscle and Fitness obsahující její fotografie na záchod, předstírajíce zájem o četbu tréninkových plánů do posilovny.

Velmi oblíbenou atletickou disciplínou silnic je vrh koulí. Snad aby dokázaly, že samy nemají koule. Na londýnských olympiských hrách v roce 2012 se proslavila Běloruska Ostapčuková, velmi přitažlivá dívenka, leč zlí bafuňáři jí medaili nepřáli.[1]

Škaredé neudržované silnice[editovat | editovat zdroj]

U některých obyčejných silnic nelze rozpoznat, kde je předek a kde je zadek a musíte se orientovat dle loktů, viz silnice z texaského klubu American Eagle.

Škaredých silnic je na světě stále více než těch krásných a udržovaných. Není ani potřeba přímo jmenovat, protože každý jistě ve svém okolí ty škaredé silnice zná. Velké silnice se ještě někdy účastní nějakých těch soutěží, jak je popsáno výše, popř. pití piva apod., což je ještě chvályhodné... Největší procento silnic jsou však pouze obyčejné silnice, které nalezněte takřka všude a to již od věku náctiletých. Obyčejným silnicím prospívá ideální poměr příjmu energie ve formě žrádla a výdeje ve formě nulového pohybu.

Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Sovětské a ruské ženy.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.