Necyklopedie:Žumpa/Plán USA na dobytí světa

Z Necyklopedie
(přesměrováno z Plán USA na dobytí světa)
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Žumpa.JPG Žumpa
Tento článek byl zařazen do kategorie žumpa, kam momentálně patří.

   Po spláchnutí do žumpy již není začíslen v hlavním prostoru Necyklopedie   

Mapa hlavního rozdělení oblastí, které se budou dobývat. Mimochodem, kde je taková Austrálie?

    New World Order

Soubor:New World Order Government Conspiracy
Americký protiraketový deštník nestojí za nic, proto raději zaútočí první.

Američané nebyli, nejsou a nebudou skromní. Jen tak mimochodem si usmysleli, že svět bude patřit jim. Proto vymysleli plán a již od druhé světové války se ho snaží naplnit všemi prostředky. A s pomocí Boha a Chucka Norrise se jim to povede!

Vzhledem k tomu, že i Američanům došlo, že celý svět nejde dobýt jen zbraněmi, vymysleli rozsáhlý plán různorodých operací, z nichž jen malá část je vojenských. Útočí na všech frontách, politikou a válkou počínaje, zaplavováním trhů svými výrobky konče. Vědeckému týmu Necyklopedie se povedlo celkem snadno tento plán vypátrat (obalamutit Amíky nebylo nic těžkého) a v zájmu ochrany lidstva, míru a samotné Necyklopedie ho zde předkládá v pochopitelné formě, abychom měli možnost společně odvrátit americkou hrozbu a dokázat nekonečnou americkou hloupost.

Je zajímavé, že na plánu chybí některé části světa, nebo jsou tam zmíněny jen okrajově. U Antarktidy je to celkem pochopitelné, vždyť USA prosadilo smlouvu o zákazu vojenských základen na tomto kusu země ukrytého pod čím dál tím menší vrstvou zmrzlého DHMO. Chybí tam Grónsko, které je sice téměř neobydlené, ale zato je blízko Ameriky. Fatální geografickou chybou je ovšem naprosté ignorování Austrálie a jen krátká zmínka o Africe: Poloha: neznámá nebo nejistá; Vyspělost: na úrovni doby kamenné; Využití: malé množství dovážených surovin; Místní vojenská obrana: občas nějaká ukradená puška, jinak nic; Výhody plynoucí z dobytí: žádné (přeloženo, odstraněna slova s kořenem fuck). Některé chybějící státy už asi nikoho nepřekvapí.

Evropa[editovat zdroj]

Mapa postupu USA Evropou, všimněte si ignorace jižních zemí a velké hvězdy reprezentující americké vítězství

Evropa má v plánu výsadní postavení a zaujímá nejvíce místa. Amíci dobře ví ze spojenectví v NATO, jak je Evropa vyzbrojená, a rádi by takové zbraně měli pod kontrolou. Proto je Evropa zahlcována někdy více a někdy méně tajnými agenty. Agenti mají za úkol převzít významné pozice v zemědělství, ekonomice, armádě a hlavně politice. Jsou rozděleni podle států a vyškoleni v místním jazyce a zvycích. Dále jsou rozsáhle popsány již zjištěné poznatky, které by se mohly hodit (typické smýšlení lidí a politiků, hlavně o USA, oblíbený alkoholický nápoj, počet snědených hamburgerů na osobu za den, průměrný počet sledovaných seriálů, průměrný počet prstů...).

Amíci tedy počítají s tím, že jejich agenti převezmou v zemi moc a budou propagovat americké myšlenky a šířit „dokonalost“ USA. Postupně a hlavně nenápadně z nás udělají válečné spojence USA. Mají již připraveno mnoho výmluv („uklidnění“ občanské války, zničení totalitního režimu apod.) a peněz na podplácení.

V Evropě je hlavním spojencem samozřejmě Anglie a její četné kolonie v zámoří.

Plány s Českem a Moravistánem[editovat zdroj]

Nesporný důkaz, za koho doopravdy jde Jan Švejnar do prezidentského boje (na snímku s Clintonem)

Překvapivě bylo v plánu zmíněno Česko a dokonce i Moravistán. Zdá se, že USA chce využít moravského osvobozeneckého boje proti Čechům a zároveň podporovat Čechy v obraně celistvosti státu. Je si dobře vědoma mocné výzbroje MOA, hlavně bojových šalin, a za každou cenu se jí chce zmocnit.

Agentem číslo jedna pro Čechy je zcela jistě Jan Švejnar, který v mládí emigroval z Česka do Ameriky, a tam byl totálně přeměněn americkými myšlenkami. Švejnar nyní útočí na post prezidenta a má za úkol zvětšit moc prezidenta dle amerického vzoru. Hlavní moravských agent není znám, ale spekuluje se o celém vedení MOA.

Dobytí Sovětského svazu[editovat zdroj]

Američané nenaletěli na změnu názvu na Rusko a zdánlivý rozpad Sovětského svazu, který měl uklidnit zbytek světa. Ví, že SSSR je stále nebezpečná socialistická země, která (nyní v skrytu) nenávidí kapitalismus. Proto se rozhodli, že tady svou drtící rukou dopadnou po oblastech s ropou nejdříve. Už pilně staví radary, aby mohli spustit déšť raket a zničit Rusákům většinu stanic. Před tím ale dovezou do Ruska v rámci daru na usmíření tisíce barelů plných vodky, aby Rusy pořádně ožrali, než zaútočí. Spekuluje se i o otrávené vodce, ale někteří říkaji, že to bude jen mrhání.

Typický Američan odhodlaný dobýt vše

Po ožrání a vybombardování ihned přijde vítězné tažení Ruskem a ničení posledního zoufalého odporu. Toto tažení je naplánováno na jaro, aby se Amíci vyhnuli kruté sibiřské zimě. Nakonec ustanoví pro těch pár desítek procent přeživších svou vládu a nechají tam část armády, aby Rusy nenapadlo se vzbouřit. Světu se oznámí, že byl konečně definitivně zničen Sovětský svaz, poražen socialismus a komunismus a že si Rusové zvolili spravedlivou demokratickou vládu. A armáda tam samozřejmě zůstane kvůli ochraně světového míru a demokracie.

Dobytí Asie[editovat zdroj]

Asie, konkrétně Blízký východ, už dobýván je a to dokonce vojensky. USA se díky fingovanému teroristickému útoku a místnímu tvrdému diktátorskému režimu podařilo přesvědčit o nutnosti vést s těmito zeměmi válku. Války však nebyly tak úspěšné, jak se čekalo. Alespoň se podařilo získat spoustu ropy. Na řadu za chvíli přijdou další zdejší země.

Amíci si dlouho lámali hlavu, co s přelidněnými zeměmi jako je Indie, Čína a podobně. Nakonec se ukázalo jako nejlepší je, v zájmu zmenšení počtu obyvatel Země, trošku vylidnit. Spekuluje se o metodách jako otrávení místních řek, jež jsou využívány doslova na všechno (praní, sraní, chlastání), po otravné plyny či radioaktivní látky, nebo prosté střílení kulometem do tupého davu.

Jsou ale dvě asijské země, jichž se Američané bojí jako čert kříže, tudíž je nechají žít. První je Japonsko, jež Američané za druhé světové zamořili radioaktivními atomovými bombami. Ještě více se však bojí Vietnamu, kde už utrpěli strašnou porážku. Tam už nikdy ani nevkročí, což může pro Vietnam znamenat vlnu přistěhovalců.

Dobytí zbytku Ameriky[editovat zdroj]

Alespoň někde se plní plán na 100 %. Sousedi ze Severní Ameriky jsou již zpracováni. Mexičané provozují něco, co se dost podobá řitnímu alpinismu, to znamená, že se snaží získat přízeň z jejich pohledu dokonalých Američanů. Ani netuší svoji naivitu. Trochu horší je to s Kanadou, která chce být nezávislá, ale zase je obklíčena Aljaškou a zbytkem USA. Navíc je zámořskou kolonií Anglie a ta je spojencem č. 1.

Státy Střední Ameriky neberou Amíci vůbec v potaz, možná předpokládají, že se budou plazit podobně jako Mexiko. Jedinou výjimkou je Kuba, která přijde na řadu po zpracování Sovětského svazu. V plánu je pro ni vyhrazeno pár bomb, zřejmě atomových.

Co se stane se státy Jižní Ameriky ještě není jasné. Pravděpodobně na ně zaútočí až jako na poslední, po vojenském tažení Asií a Ruskem a budou dobyty jenom, aby se neřeklo, protože v nich Amerika nevidí žádné výhody. Úplně dole je škrabopisem napsáno, že by z nich mohli být dobří otroci...