Microsoft Excel

From Necyklopedie
(Redirected from Excel)
Jump to navigation Jump to search


Nešlápněte do hovna.jpg Nepotěšil jsi mne chlapče, ale ani já tě nepotěším. Najde se nějaký hrdobec, který SPRASÍ tento článek?

Excel je mučící nástroj. Přestože vypadá jako nevinně vyhlížející tabulka, často se zneužívá jako mříž, do které jsou zavírána nevinná písmena, číslice a znaky.

A1[edit]

Buňka A1 leží úplně vlevo nahoře. Je to nejdůležitější buňka v Excelu. Nelze odstranit, když ji odstraníme, nahradí ji buňka B1 nebo A2 a budeme mučeni dvakrát více. Probíhá zde nejbrutálnější mučení. Nazývá se tak, protože je ve sloupci A a v řádku 1. Můžeme do ní psát čísla, písmena, znaky a vzorce.

Vzorce[edit]

Vznik a historie[edit]

Když Billa Gatese napadlo že udělá nebezpečný počítačový virus microsoft windows, okamžitě se dal do práce , ovšem na prvním řádku programu zjistil že na něco takového nemá dostatek inteligence. Proto vytvořil úplně debilní (ve skutečnosti to nebyl on ale fanatické skupiny stoupenců sekty Al-Gebra mezi zaměstnanci firmy Microsoft.) program na iq testy (ms ekel) který mu ze zvýšením inteligence vůbec nepomáhal naopak ještě měnil jeho představy o Woknech k horšímu. Poté se omylem dostal do prodeje když vedoucí obchodního oddělení v opilosti prohodil diskety. A protože Bill Gates nechtěl aby všichni věděli jakej je to debil tak z toho udělal vězení pro nevinná cisla a pismena které pak používal jako mozek. No a protože nechtel aby byly lidi naštvaný že se tam zavíraj nevinný písmena tak všem nakecal že je to program na tabulky.A výsledek? Stejně je to vobrovská sračka a všichni vědí že je to vězení :-D