Uživatel:Neral

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Pra Uživatel je Pražák jako poleno
Uk Uživatel je studentem Univerzity Karlovy
Tr-0 Uživatel neumí ani slovo turecky
S-0,1 Uživatel umí asi pět slov švédsky
H-0,2 Uživatel umí asi deset slov maďarsky
Pl-1 Uživatel umí něco málo polsky
Hopsající Wikipedie.gif Uživatel se občas vyskytuje na Českopedii
Času dost

Před nějakou dobou jsem začal čas od času upravovat nějaké články na Českopedii, a za tím účelem jsem si tam taky zřídil uživatelský účet. Jenomže Českopedie je děsně nudná, takže mě to moc vnitřně neuspokojovalo a věnoval jsem se jí skutečně jenom čas od času. Ale pak přišel ten velký okamžik zhruba někdy kolem 19. 3. 2007 (plus minus 300 let), kdy jsem narazil na Necyklopedii a poznal jsem, že to je ten pramen pravého poznání, kterému musím věnovat svůj život, podílet se na jeho dalším rozvoji a tak dále. Prostě abych to zkrátil, brzo jsem se tu zaregistroval a od té doby vesele vandalizuju.

21. 12. 2007 jsem udělal čin, který vstoupil zlatým písmem do historie Necyklopedie: Vytvořil jsem tu 1000. článek. Za odměnu jsem obdržel luxusní apartmá na lodi Necyklopedie. Od 3. 1. 2008 jsem tu navíc správec, takže se koukejte chovat slušně.

Můžu vám vřele doporučit některé ze svých článků, jsou opravdu velmi kvalitní;o). Zaměřuju se zejména na témata související s Prahou, s dopravou nebo s geografií, ale občas zabrousím i do jiných oblastí, ostatně můžete posoudit sami. Mezi články, které jsem vytvořil nebo se na nich podílel v míře větší než malé patří například:

Porschetra, Chalupoida, Liška bezocasá, Lanovka, X-A, Řecko, Turecko, Karel Marx, Kladno, Hygiena, Kulaťák, Vltava, Radovan Šteiner, Řepy, Šestsetšedesátšestka, Pole, 174, Rumunsko, Břevnov, Mobil, Nádraží Františka Josefa I., Jana Bobošíková, Staré Město, Zlato, Běžný prací prášek, Černá Hora, Depo Hostivař, Pražské metro, Dánsko a další.