Uživatel:Tomaskom

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Vykricnik.png

Upozornění pro vědecký tým Necyklopedie

článek si klade za cíl stručně představit uživatele Necyklopedie Tomaskom. Vzhledem k faktu, že jej psal sám tento uživatel, nelze vyloučit manipulaci s fakty a oslavování sebe sama. Proto na obsahu článku nezakládejte žádná vědecká tvrzení.


Jsem obyčejný člověk, ne však natolik obyčejný, aby se o mě zajímala KSČSSD, případně já o ni. Narodil jsem se v Prostějově, který je mylně považován za srdce Hané, ve skutečnosti je to srdce celého Moravistánu a proto nebude trvat dlouho, než se stane jeho hlavním městem.

Neúspěchy[edit | edit source]

Po odmaturování na Prostějovské Reálce jsem měl jasno co budu dělat dál: jako odvěký odpůrce tzv. "vědy" v podání režimu slepě posluhujících "pseudovědců" jsem se rozhodl o svém nepříteli poznat co nejvíce a infiltrovat se do jeho řad. Štěstí stálo při mě, protože se na MFF UK ("matfyz") zrovna rozhodli zrušit přijímací zkoušky; to mi otevřelo cestu k infiltraci do opravdové elity. Avšak mé pravé záměry někdo z pseudovědců pravděpodobně odhalil, jelikož mi po různých podlých manipulacích se studijním informačním systémem hrozí nepostoupení do dalšího ročníku z důvodu nedostatečných studijních výsledků. Na misi směřující k poznání nepřátel Necykloverzity jsem selhal, je tedy vidět že teroristická organizace dotovaná státem a podporovaná českopedií, tzv. věda, si své tajemství střeží velmi dobře.

Úspěchy[edit | edit source]

Všechny mé důležité úspěchy jsou nejvyšším tajemstvím. Aby si nedejbože někdo nemyslel, že dokážu být užitečný.

Ve zkratce o mě[edit | edit source]

Pohlaví
mám
Věk
naprosto dostatečný
Národnost
čistokrevný Moravistánec, s hlubokými rodinnými kořeny v Prostějově
Vyznání
Fanatický uctívač Špagetového monstra a především Chucka Norrise
Jazyk
Prostějovština, starodávná směs Hantecu a Ostravštiny, s nezanedbatelným vlivem již dávno zapomenuté a zaniklé Hanáčtiny. Kdy Hanáčtina zanikla, si pamatuje už jen Chuck Norris, protože je to už Bambilion let. Lze najít jistou podobnost s Moravštinou, např. psaná forma používá stejnou abecedu.
Vzdělání
Úspěšně absolvována mateřská škola, základní škola, střední škola a maturita. Po zbabrané infiltraci do pseudovědeckých řad (viz Neúspěchy) nastoupím na Necykloverzitu.
Zájmy
vlastní tutově 100% nefalšovaná pravá vědecká činnost, ve článcích běžně nazývaná vlastní výzkum
moje neoblíbenější problematika je Mikešův máselný paradox
Plány do budoucna
Budoucí Král celého Moravistánu. Když mi bylo asi zblo (v přepočtu na roky) let, jeden starý soused o mě prohlásil: (jméno), ty budeš prezident. Protože však Radikální Moravané způsobí odtržení Moravstánu od Česka a nastolení monarchie, není jiná možnost, než že budu Králem.


Kompletní pahýl Tento článek je sice krátký, ale dozvíte se z něho vše. Nemá smysl, abyste o dané problematice sháněli jinde další informace. Nenajdete je.