BOV

Z Necyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání


BOV Allpodel, a.s. je malá firma regionálního významu, která se zabývá podomním prodejem vysavačů, náboženských leporel, chodítek pro důchodce, osvěžovačů toaletní mísy a poukazů na zájezd do pelhřimovského krematoria. BOV taktéž organizuje nechvalně známá nákupní odpoledne pro seniory.

Historie[editovat | editovat zdroj]

Firma BOV byla založena v roce 1942 známým miliardářem Strýčkem Skrblíkem. V roce 1980 si ji od senilního Skrblíka odkoupil za směšný peníz Ivan Jonák a dnes je majitelem firmy Jarda Kovář, bývalý zaměstnanec, který ihned po Jonákově zabásnutí zorganizoval ve společnosti převrat a sám se pokoutně zmocnil ředitelského křesla. V roce 2020 o firmu projevil zájem Andrej Babiš, Kovář mu ji však odmítl prodat, přestože mu za ni slovenský miliardář nabízel milion barelů řepkového oleje.

Firma & její problémy[editovat | editovat zdroj]

K práci pro BOV se dá dnes zlákat už jen málokdo. A tak je firma nucena rekrutovat stále mladší zaměstnance, kterým ještě div neteče mlíko po bradě.

Firma se napříč celou svojí existencí potýká s vážným nedostatkem pracovníků. Jakmile totiž zaměstnanec zjistí, že mu práce pro BOV nepřinese očekávané jmění a že si z první výplaty skutečně nepořídí vilu na Bahamách, často ho to dovede k uvědomění, do jakého svinstva se zapletl a zpravidla bere rychle nohy na ramena.

Kompetence zaměstnanců[editovat | editovat zdroj]

Zaměstnanci firmy se každoročně zúčastňují Národního sjezdu hochštaplerů v Ústí nad Labem, který se tradičně pořádá na první pátek 13. v příslušném kalendářním roce. Akce probíhá pod taktovkou Karla Veverky, majitele televizní stanice TV Šlágr ve spolupráci s Horstem Fuchsem, nestárnoucí hvězdou telemarketingu. Této konference se tradičně účastní nejen zástupci velkých firem (např. Away, Herbaživot a další), ale taky mobilní operátoři jakými jsou třeba Waterphone, Kyslík, Čajmobil, nebo Pomeranč. Mezi další pravidelné účastníky patří početná delegace věštců z EZO.TV a moderátorů soutěže Rychlá hra, ale v neposlední řadě také jehovisti, mormoni a členové sekty Haré Kršna. Jedná se o vskutku prominentní akci, na níž se shromažďuje intelektuální výkvět naší společnosti. Zkrátka jeden lumen vedle druhého. Zaměstnanci BOV se na tomto sjezdu učí, jak správně klepat na dveře a jak mezi ně co nejšikovněji vstrčit nohu. Zdokonalují si taktéž svoje vyjednávací schopnosti a manipulativní techniky, stejně jako zvládání námitek a mazání medu kolem huby. Na sjezdu jsou k dispozici i speciálně vyškolení figuranti, na nichž si hochštapleři mohou nově nabyté vědomosti otestovat. Účastníci si tak mohou vyzkoušet jak prodat veganovi paštiku, farářovi kurvu, muslimovi jitrnici či mrtvému zimník.

Dnes už to málokdo ví, ale doktor Solfernus začínal právě u firmy BOV, kde se dokonale naučil, jak správně sbírat úpisy.

Podmínky pro přijetí do BOV[editovat | editovat zdroj]

  • absence vlastního názoru
  • držet hubu a krok
  • IQ nižší než trojciferné (u inteligentnějších lidí hrozí, že tu sviňárnu prokouknou)
  • vlastnictví kravaty a obleku (stačí i nepadnoucí kvádro z maturitní zkoušky)
  • základní gramotnost (stačí umět číst, psát musí umět hlavně klient, aby mohl podepsat smlouvu)

Známí pracovníci BOV (i bývalí)[editovat | editovat zdroj]

Zločin
Kapsář.png Zločiny

Podvodné účetnictvíPedofilieKrádežProstituceSebevraždaVražda

Lidé ikona.png Zločinci

David RathJack RozprašovačJessica FletcherováJiří KajínekLáďa HruškaFrankie CappuccinoJoe BananaLuigi Simoncelli

Lidé ikona.png Zločinecké organizace

AgrofertANOČDBarnevernetBerdychův gangJakuzaKutnohorská mafie

Znuděná ikona.png Ostatní

BankaJak vykrást bankuBetonové botyKrádež traktoru v Horním Rakousku v roce 2007Trest smrti