CoComeloun

Z Necyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Všechny videa, shorty, hovadiny, koviny, fiziny, české maminy a kdo ví co ještě, na téma CoComeloun spolehlivě naleznete na Youtube.
Dítě závislé na CoComelounovi spěchá k televizi.

CoComeloun, nebo také Kokotmeloun je YouTube kanál v angličtině, specializovaný na tvorbu videí pro kidíky ve školkách. Na kanálu najdete spoustu animovaných klipů trapných dětských písníček, které způsobují u dětí závislost (CoComeloun už má dokonce víc odběratelů než PewDiePie, protože mu děti závislé na jeho videích dávají odběry, aby jim neušla žádná jeho písnička).

Ano, čtete to správně. Tak hodně maminek se podařilo přesvědčit, že CoComeloun je ten správný kontent pro jejich ratolesti. Závislost na CoComelounovi je hlavně rozšířená ve Spojených státech (protože tam taky toto zvěrstvo vzniklo). Jinak jde predevším o země zaostalé, protože tam děti nemůžou ani čumět na kus hlíny, tak kromě čumění na CoComeloun nemají co dělat.

Abstinenční příznaky a léčba závislosti[editovat | editovat zdroj]

Jelikož CoComeloun už je pomalu návykovější než Coca-Cola s kokainem (odtud asi ten název: Kokain, CoComeloun), velmi často se u dětí projevují abstinenční příznaky, když k němu děti nemají přístup. Mezi takové abstinenční příznaky patří například:

  • Válení se po zemi (nebo po jiné vodorovné i nevodorovné ploše) a vřískání: "JÁÁÁÁÁ CHCIII SLEDOVAT COCOMELOUNÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!"
  • Mlácení dveřmi
  • Slepení řitního otvoru
  • Házení věcí do oken
  • Demolování židlí, gaučů, stolů a jiného nábytku z IKEI
  • Nepřiměřená ejakulace (u kluků)
  • Nepřiměřená plynatost

Pokud se vaše dítě už stalo závislým na CoComelounovi, radím vám několik tipů:

  1. Vyhledejte speciálního lékaře se zaměřením na zavíslosti na CoComelounu (S CoC. před jménem).
  2. Zařiďte, aby k němu dítě nějakou dobu chodilo
  3. Pokud ani to nepomůže, zkuste dítěti zakázat Fiziho, protože ten často CoComeloun propaguje[1]
  4. Pokud ani to nepomůže, tak doma změňte heslo na WiFi a zkuste to s dítětem nějak přežít

Dopady na diváky[editovat | editovat zdroj]

víme, že CoComeloun způsobuje těžkou závislost. Ale to není všechno. Také, když někdo jako malý sledoval CoComelouna, může ho to už navždy poznamenat, psychicky i fyzicky.

CoComeloun způsobuje CoComelózu, což je velmi nebezpečná nemoc a má takovýto průběh:

  1. fáze: Postižený sleduje CoComelouna dost často.
  2. fáze: U postiženého se objevuje závislost.[2] Ale ještě se dá vyléčit.
  3. fáze: Postižený je závislý ve velké míře. V této fázi je nejlepší postiženého utratit, nejlépe hodem z okna.
  4. fáze: Postiženého není možné oddělit od CoComelouna. Jestliže ho od CoComelouna oddělíte, podepíšete se k smrti. Proto se musí zlikvidovat ve spalovně. A to urychleně.
  5. fáze: Postiženému se naruší zažívání, což způsobí, že v exkrementech se začnou vyskytovat příměsi Nokie 3310, což způsobí exkrémní tvrdost. Toto hovno překonávající tvrdost diamantu poté rozdělí půlky od sebe a z postiženého se stane kreslená postavička, kterou Moonbug Entertainment koupí do otroctví.
  1. Jedna paní povídala
  2. Zjištěno Vědeckým týmem Necyklopedie