Diskuse:Hlavní strana

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Icko.png

Toto je diskuse Hlavní strany.

Obecná diskuse je na stránce Necyklopedie:Pod Parou.

Ikona pořadač.png

Archiv

01

Délka sloupců[edit]

To posunování sloupců by se mohlo omezit kdyby byly stejně široké, nešlo by to? obrázky to sice mohou ovlivnit ale asi to dělá hlavně text, při změně rozlišení se mění počet řádká v širším jinak než v tom užším.--Nytra 6. 12. 2009, 14:59 (UTC)

Není to podobný problém jak byl v Necyklokrámě?--Nytra 6. 12. 2009, 15:04 (UTC)

Jestli chceme mít velké obrázky v Obrázku půlměsíce a v kalendáři jakože jo, nešlo by něco přesunout vlevo, třeba Kalendář nebo Víte že, ať je to vyrovnanější?--Nytra 11. 2. 2010, 07:48 (UTC)

Monaco skin[edit]

Hi, I’m a user of Nonciclopedia, the Italian version of Uncy. I’d like to know if you already heard about the new skin ’s going to set - I mean the Monaco one - and if yes, what do you think about it. We don’t accept this change, as far as Nonciclopedia (as well as other foreign Uncyclopedias) is a Wikipedia parody, so it should achieve as much resemblance to the original as possible, but with Monaco skin it’s not practicable. So we require your support for having set again Monobook skin from Wiki: the most of registered users won’t go on with cooperating on these terms and Nonciclopedia may be over. Then, your help might avoid you to be subjected to the same treatment. Please answer here: http://nonciclopedia.wikia.com/wiki/Nonciclopedia:Embassy We thank you, Nonciclopedia’s community

Jakýsi necyklopedista z italské Nociclopedie by rád věděl, jestli jsme už slyšeli o novém Wikia skinu - Monaco. Pokud ano, rád by znal náš názor na něj. Dále píše, že se jim nelíbí, protože není podobný vzhledu wikipedie, takže s ním není možné dosáhnout dostatečné parodizace. Rádi by prý tedy získali naší podporu, aby byl znovu zaveden starý Monobook (náš současný).
Jak jsem se ale dočetl na stránkách Wikia, otázka nastavení skinu (tj. vzhledu menu, záhlaví a zápatí stran) je otázkou nově registrovaných uživatelů, kteří si mohou vybrat, jaký skn i budou používat, přičemž pokud nezvolí jinak, budou mít zakladní, který vybírají správci, v našem případě to je tedy normální starý wikipedistický vzhled. Odepsal jsem jim tam, kam odepsat chtlěi, že o ničem nic nevíme + co jsem se dozvěděl na stránkách wikia. --Vygoš 29. 11. 2009, 19:43 (UTC)


mě se líbil ten normální starý wikipedistický vzhled, tuto je nepřehledný a vošlivý Hellóóój (diskuse) 28. 5. 2018, 18:10 (UTC)xxx28. 5. 2018, 18:10 (UTC)Hellóóój (diskuse)

Výkladový slovník[edit]

Změnil jsem ikonku u odkazu na výkladový slovník, tahle sice taky neni dokonalá, ale ta starší se tam hodila mnohem míň, už kvůli tomu, že byla jednobarevná a v rámečku. --Vygoš 10. 12. 2009, 18:19 (UTC)

Nebo by šlo ještě http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Crystal_Clear_app_kdict.png nebo něco z tohohle: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Nuvola_apps_bookcase_1_blue.svg nebo http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Nuvola_apps_kdict.png , spousta dalších se dá najít na http://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Icons_themes --Vygoš 10. 12. 2009, 18:40 (UTC)

Co takhle...[edit]

Já bych si udělal legraci ze všeho tím, že na Necyklopedii založíme platformu Nitroglycerinopedie. :)))


udělat si legraci z těch úchylnejch výzev k přispění na českopedii? Němci to tu docela hezky zvládli http://kamelopedia.mormo.org/index.php/Hauptseite Udělal bych sám, ale nic opravdu vtipného mě nenapadá....

A teď ani nevím jak se podepsat vložením pod svůj příspěvek... Ha ha.

Anonym – Tento nepodepsaný komentář přidal uživatel 212.20.118.246 (diskusepříspěvky).

Když bych věděl, jak se dělá to oznamovací okýnko, co se pak zobrazí na každý straně, tak bych něco udělal... mám dojem, že Ráďa na to nějak přišel (nebo ne?). --Vygoš 23. 12. 2009, 11:11 (UTC)
A kdyby si někdo něco koupil v Necyklokrámě tak dostane čertíka/Bertíka a výnos půjde na zlikvidování Necyklopedie?!.--Nytra 23. 12. 2009, 11:19 (UTC)
MediaWiki:Sitenotice a musíš pak zvětšit číslo v MediaWiki:Sitenotice_id o 1 (v tomto případě na 3). --Ráďa 23. 12. 2009, 14:28 (UTC)
Ale aby to šlo skrýt, jak to mají tam, to by se muselo přemístit to css nebo javascript... --Ráďa 23. 12. 2009, 14:30 (UTC)
Myslím, že když jsme posledně používali sitenotice, dalo se to skrýt. --Karkos 23. 12. 2009, 14:57 (UTC)
Skrýt to jde, ale už to potom neodkryješ :D --Ráďa 24. 12. 2009, 20:33 (UTC)

Šířka sloupců na hlavní straně[edit]

Znova jsem se zamýšlel na tom zobrazování, např. teď když je víc obrázků napravo se to hodně posune ale když by byly oba sloupce stejně široké tak se to nebude tak kazit, i v textu v užším sloupci se zvětšuje počet řádků více než v širším což je jasné, proto si myslím že když budou oba sloupce stejně široké bude se to stejnoměrněji protahovat při menším rozlišení, pak taky je možné to doštelovat různou délkou aktualit které se nejvíce mění.--Nytra 25. 12. 2009, 17:05 (UTC)

A je třeba to nějak řešit? Co jsem teď koukal, tak sloupce jsou vůči sobě různě široký podle rozměrů otevřenýho okna. Vzhledem k proměnýmu obsahu aktualit a doporučenýho článku je podle mně zbytečný to nějak pevně nastavovat. --Vygoš 25. 12. 2009, 18:52 (UTC)
Myslím ten výchozí rozměr, aby byly stejně široké tzn. jestli to jde nastavit aby byly každý polovina té šířky jako je nadpis jestli to jde teď je výchozí levý širší než pravý a když se zmenšuje okno tak se sice zmenšují poměrně stejně až to už nejde tak se začne zmenšovat levá strana a pravá již ne, něco je jinak pro každou stranu, přece by to mělo jít stejně když budou výchozí poloviny poloviny, nemyslím pevný rozměr. Není dobré když to není symetrické proto to každé jinak končí při zmenšování okna. Myslím že by to bylo pěknější.--Nytra 25. 12. 2009, 21:17 (UTC)
Dívám se na to znova a není to tak jak říkáš obě strany se poměrně mění stejně jen je problém s výchozím nastavením šířky, nadpis se mění správně a pokračuje ve zmenšování ale pravá strana se zasekne, je to něco podobného jak to bylo v Necyklokrámě a tam už je to dobré. Tak by to mělo jít, hlavní strana je hlavní strana mohlo by to být dokonalejší, myslím že je v tom jen chyba, asi si řeknete největší bordelář tu chce mít pořádek asi.--Nytra 25. 12. 2009, 21:41 (UTC)

Zdar Nytroglyceríne, kemo. Moc jsi se zlepšíl, když teď tak na konci roku bilancujeme. K tomuto odbornému problému bych stejně odborně řekl: O čem to sakra mluvíš, nechápu nic, nikdy se mi nic podobného nestalo. Zajdi, prosím, k sůsedom, estli sa jim to neukazuje ináč, než jak ty pravíš. A lebo sa ožer. Nebude to první raz. Mysli na budůcnosť a neoxiduj s takovýma pičovinama. Všecko Najlepší do nového roku přeje --Ervín 25. 12. 2009, 22:09 (UTC)

Vzhledem k mému nepořádku je to fakt píčovina ale je třeba zkoumat proč to je tak, ty rámce co začínají Doporučený článek jsou širší než co začíná Víte že, při různém rozlišení se levá strana protahuje jinak než pravá někdy to úplně ujede a pravá strana je o moc delší, ono při nějakém menším rozlišení se to třeba vyrovná nebo obrátí ale mělo by to být aspoň přibližně stejně dlouhé vypadá to blbě, kdyby byly levá a pravá strana stejně široké nemyslím fixně ale na půl symetricky tak se budou prodlužovat při různém rozlišení skoro stejně jenom obrázky to trochu můžou rozhodit. Je to dobře vidět při větší šířce než 1440 px. Při 800px se to už překlápí na opačnou stranu. Když to bude stejně široké tak při zmenšování se to bude poměrně prodlužovat tak jak hlavička. V určitém rozsahu se to poměrně zužuje stejně ale protože jedna strana je širší tak se mění různě počet řádků a navíc se pak pravá strana přestane zužovat a tím se levá strana začne prodlužovat víc takže se zdá že je to na pohled v pořádku ale jen pro určité rozlišení úplně dokonalé to nemůže asi nemůže být. Teď se na to dívám na širokoúhlém monitoru tak to víc vynikne. Myslím že Ráďa by to mohl opravit.Dnes se začínají používat širokoúhlé monitory tak by se s tím mělo počítat. Ale na dobrou radu dám, dostal jsem od ježíška fernet tak ho vyzkouším, třeba mě ty nápady přejdou.Též přeju včecko nejlepší do Nového roku a méň nervů a hlavně zdraví.--Nytra 26. 12. 2009, 00:00 (UTC)
Dá se tam nastavit, aby každý sloupeček zabíral polovinu stránky, ale při malejch rozměrech se to stejně rozhází podle obrázků. --Vygoš 26. 12. 2009, 00:19 (UTC)
Třeba to zkusit, asi to bude dobré dokud to nenarazí na obrázek půlměsíce ten je největší, ale to už bude celkem malé rozlišení, mělo by to být i tak lepší?--Nytra 26. 12. 2009, 00:21 (UTC)
Jsem se na to díval, zdá se že při 1024px by se to tam mělo vejít, 800 už nic moc ale horší to nebude. I ten velký obrázek ještě vešel, na 800 by možná bylo dobré ho trochu zmenšit a vešlo by se to taky.--Nytra 26. 12. 2009, 00:35 (UTC)
PS Když pak bude pravá strana kratší může se nechat víc aktualit, nebo přidat černou kroniku, mělo by se tím pár řádek ušetřit.--Nytra 26. 12. 2009, 00:48 (UTC)
Tak jsem to zkusil nastavit...teď všichni posuďte, jestli ej to lepší nebo ne. --Vygoš 26. 12. 2009, 15:10 (UTC)
Uvidíme jak bude textu v pravo a jaké obrázky, zdá se to být lepší na širokém.--Nytra 26. 12. 2009, 16:29 (UTC)
Zkusil jsem ten obrázek a je to lepší a bude záležet na kalendáři kolik textu a tak, každopádně to tam lépe vleze když je ten pravý sloupec širší. Nech to tak a uvidíme až to bude jinak zaplněno.--Nytra 26. 12. 2009, 16:34 (UTC)
Když jsem dal obrázek do aktualit tak se to vůbec neposunulo, neboť jsou tam krátké texty, taky je rezerva ve víte že asi by tam vešel i obrázek nebo více řádků, až do 1024px se to zmenšuje rovnoměrně, záleží jen na poměru textu a obrázků, už to tak nelíce.--Nytra 26. 12. 2009, 17:58 (UTC)
Zkontroloval jsem ten obrázek půlměsíce, takže je to tak podle původních předpokladů, musel by být 200px, pak to se to udrží až na 800px bez zkreslení ale asi to je zbytečné takové rozlišení se moc nepoužívá i netboky mají 1024, jedině tak na telefonu, tak jsem to jen zkusil a dal jsem to zpět bylo by to zbytečně malé těch 300px se zobrazí dobře i na 1024 px, myslím si že to je dobré a půjde tam dávat lépe obrázky nebo případně delší výřez aktualit nebo jiných textů na pravo.

re Vygoš: Jak se to tobě teď zobrazuje?--Nytra 26. 12. 2009, 19:10 (UTC)

Jestli by doporučený obrázek by se měl trvale zmenšit na 200px, není problém. Chce to ale hlídat Aktuality, aby jich nebylo moc, a aby v nich nebyly velký obrázky (i standartní thumb 180px to může rozbít, já většinou dávám 130 nebo méně). --Karkos 26. 12. 2009, 20:02 (UTC)
Myslím že je to škoda zmenšit jsem to zkusil na 200 a se zobrazovalo i na rozlišení 800x600 ale asi až tak to nemusí se to rozlišení málo používá aspoň nevím o nikom. je dobré se podívat jak to bude vypadat při změnách, změny jsou prakticky jen na pravé straně, třeba posledně, jak byl obrázek dole v kalendáři tak se to hodně rozhodilo, proto jsem o tom začal znova uvažovat, ale když je to teď širší tak snadněji tam vleze obrázek, text to ovšem ovlivňuje, teď je větší prostor na úpravy, v tom konkrétním případě se to posunulo moc a kdyby nebyl v aktualitách ani řádek i tak to bylo delší.--Nytra 26. 12. 2009, 20:10 (UTC)
Mně to teď přijde dobrý, opravdu to až do dost malý šířky drží poloviny, zkoušel jsem to i na velkym širokoúhlym monitoru a vypadalo to dobře.--Vygoš 27. 12. 2009, 16:43 (UTC)
On to drží jen obrázek půlměsíce, jak jsem předpokládal, při menším rozlišení ale necháme to na 300px, na 200px to jde až do 800x600px, bude větší rezerva na úpravy v pravé polovině.--Nytra 27. 12. 2009, 19:29 (UTC)
Já bych ho taky nechal na 300, rozlišení 800na600 už opravdu snad nikdo nemá. --Vygoš 27. 12. 2009, 19:34 (UTC)
Tak jsem to myslel, jak to bylo původně tak v některých případech to nešlo nijak opravit a lépe vejdou obrázky do aktualit a kalendáře.--Nytra 27. 12. 2009, 19:37 (UTC)
Teď to skutečně funguje podle předpokladů, třeba jsem tam dal obrázek do nevyužitého místa a nejen že se délka sloupců podstatně nezmění ale lépe drží i při změně rozlišení(do prázdného místa se presoval text a sloupec se neprodlužoval), může se tam dávat více obrázků a strana vypadá zajímavěji, aspoň můj osobní názor.

Obrázek půlměsíce je asi optimální 250px, teď to tak je.--Nytra 28. 12. 2009, 08:51 (UTC)

Jenom bych chtěl připomenout, že na jakékoli experimenty s hl. stranou máme Staveniště... --Ráďa 28. 12. 2009, 10:28 (UTC)
Máš pravdu, nejsou to však skoro žádné změny. Díval jsem se do historie a máme teď pěknou hlavní stranu, obzvláště hnusnou má WIKIPEDIEs tou prosbou místo hlavního nadpisu.--Nytra 28. 12. 2009, 10:38 (UTC)
Je to pěkné, ale znovu opakuji prosbu dávat do aktualit obrázky na 130px nebo méně. (Výjimečně 150) --Karkos 28. 12. 2009, 20:10 (UTC)
Hm jaký to má význam nestačí thumb (náhled), ?--Nytra 28. 12. 2009, 21:13 (UTC)
Ve Víte že je teď dost místa na obrázek, u aktualit snad když je více obrázků? Dá se to taky dát někdy doleva k vůli úspoře podle toho kolik je textu.--Nytra 28. 12. 2009, 21:23 (UTC)
Problém je v tom, že obrázek zúží celý odstavec, takže kombinace dlouhého odstavce s širším obrázkem vypadá ekhlaftně. Při 1152 px je už to docela vidět. --Karkos 28. 12. 2009, 21:34 (UTC)
Ten obrázek ve Víte že může být klidně větší nebo jen thumb protože když ho dáš menší se při menším rozlišení málo posunuje pravý sloupec(text leze pod něj) což je na škodu.--Nytra 28. 12. 2009, 21:37 (UTC)
Možná v těch aktualitách jo, ale ve Víte že je dost místa. A Ten obrázek půlměsíce se dá na 250px celkem dobře vleze na 1024px rozlišení obrazovky.--Nytra 28. 12. 2009, 21:39 (UTC)
Když je Obrázek půlměsíce 300px tak na menším rozlišení než 1024 to už drží šířku. Asi je třeba rozhodnout jaké je normální rozlišení u uživatelů, zdá se že i ty blbé netboky mají nejméně 1024x600 tak asi podle toho, jinak u běžných uživatelů to směřuje k širokoúhlým 1440 až 1900 šířky, u normálních je asi standard 1280 až 1600 šířky, jestli se nemýlím?--Nytra 28. 12. 2009, 21:59 (UTC)
Ještě jsem to jednou vyzkoušel, když je Obrázek půlměsíce větší než 250 px tak se to při rozlišení 800x600 rozhodí, pokud budeme uvažovat že se to už nepoužívá, jakože jo tak to můžeme nechat na 300px, do 1024 do ještě jde. Kontrolní otázka pro Karkose: Používáš takové rozlišení?--Nytra 28. 12. 2009, 22:24 (UTC)
Já bych bral jako nejmenší 1024x768, kdo používá menší, tak má smůlu a má si koupit pořádnej monitor. Já mám na notebooku 1280x800 a na počítači 1280x1024, lidi co znám maj stejně nebo ještě větší. --Vygoš 28. 12. 2009, 23:40 (UTC)
Obrázek půlměsíce 300px vadí při šířce už pod 1000px. OK od příště ho dáme na 250, to by mělo vydržet až do 900. Proč je vlastně pořád ten volnej prravej sloupec, když reklamy jsou již nějaký pátek pod stránkou? Ale obrázky v aktualitách mohou podle mého názoru dělat paseku i při širším monitoru. --Karkos 29. 12. 2009, 11:09 (UTC)
U aktualit když bude více obrázků tak určitě budou lepší menší, jinak ve Víte že ten obrázek vyplňuje prázdné místo, když je například tak velký jak byl Trojský kůň tak se prodlužuje pravý sloupec stejnoměrněji, protože text nemá kam jít, tak myslím že ve Víte že dát vždy nějaký případný obrázek a nemusí být menší, stačí dát thumb, se samo přizpůsobí. U malého rozlišení to sice až tak pěkně nevypadá ale je to aspoň jakž takž symetrické. Nové telefony např.Google One již mají rozlišení 800x480.--Nytra 29. 12. 2009, 14:24 (UTC)
Já jsem na Vánoce dostal novej monitor a mám 1680 :D. Možná by to chtělo víc textu, ve větších rozlišeních a na širokoúhlých monitorech je to takový poloprázdný... --Ráďa 29. 12. 2009, 19:27 (UTC)
Kolik to má metrů?? S takovym rozlišením věřim, že to vypadá prázdně. --Vygoš 29. 12. 2009, 19:31 (UTC)
Já mám 1680x1050 a je to přiměřené na mé staré roky a na 22", jsou ty písmenka přijatelné i bez brýlí. Myslím že je to dnes standard neBoť se na tom dá dívat i TV digi, mám tam kartu a obraz v obraze, tak to zas není tak moc rozlišení. Snad brát ohled na mobily tam ještě je 800x 480 zatím vrchol--Nytra 29. 12. 2009, 20:20 (UTC)
Já mám taky 22"... je to velkej monitor, ale písmena v pohodě... --Ráďa 29. 12. 2009, 22:21 (UTC)
Kalendář Ten obrázek v kalendáři to dost prodlužuje, když je center a nestačil by jen thumb? Ve Víte že může obrázek být větší je tam plno prázdných a krátkých řádků.--Nytra 30. 12. 2009, 16:30 (UTC)
Kalendar3012.gif
No tohle nepovažuju za ideální. --Karkos 30. 12. 2009, 22:02 (UTC)
Já si prohlížím ve všech rozlišeních a nevidím na tom nic špatného, jsi moc puntičkář, ale tak jak je ujeté to dolní slovo to snad bylo 800 rozlišení, mě to ani nejde nastavit méně než 800 a to se snad zobrazí blbě na telefonu, jak říkal Vygoš se už 1024 rozlišení ani nepoužívá, jen v netbocích, hlavně teď po vánocích, CRT monitory vidím všude vyhozené a každý kupuje širokoúhlé monitory min 1366, protože menší se už nedělají, jen průmyslové dotykové 15", kde ještě je 1024, klasické jsou nejmenší s 1280, díval jsem se schválně do obchodu ALFACOMP, který má velký výběr. Mám na chalupě staré CRT 12 let a mají 1024, 17". Ono na Vistu takové rozlišení je už nepoužitelné. Ostatně ani SEZNAM nepoužívá menší rozlišení jak 800, proto tam má ty nevyužité pásy. Je třeba jít s dobou. Zdá se monitory s menším rozlišením jak 1280 se už ani nedají sehnat.--Nytra 31. 12. 2009, 08:08 (UTC)
Dnes je to zas rozhozené, na mém zobrazení jsou aktuality úplně mimo, i na menším o nic moc, způsobilo to za a)Zkrácení červených b) obrázek v kalendáři c) Krátký výřez doporučeného článku. Do aktualit se píše v průměru více jak dříve, tak by tam ten prostor mohl být, navrhuji levou stranu prodloužit doporučeným článkem, popřípadě obnovit černou kroniku a dát ji vlevo?, málo se do toho ale psalo poslední dobou, proto byla schována, tak bude lepší?--Nytra 11. 1. 2010, 12:16 (UTC)
To je marný, to neuhlídáš, zejtra to bude zase jinak. --Karkos 11. 1. 2010, 12:25 (UTC)
Ale ty červené se hodně zkrátily. Tak aspoň ten doporučený článek by se mohl o to prodloužit?--Nytra 11. 1. 2010, 12:35 (UTC)

Kalendář[edit]

Není ten Hitler moc vyřý?, podle mne by stačil náhled vpravo, třeba jak je s Rexem, je to moc propagační. --Nytra 30. 1. 2010, 08:33 (UTC)

Dnes při normálním rozlišení na aktuality nezbylo místo, když budou tak velikánské obrázky v kalendáři, popřípadě v půlměsíci, je třeba dát něco na levou stranu ať to nevypadá tak blbě.--Nytra 3. 2. 2010, 05:24 (UTC)

Černá kronika[edit]

Co kdyby jsme dali vlevo dole odstavec s Černou kronikou, aspoň by se ty strany vyvážily když už tam vpravo chceme mít ty velké obrázky?--Nytra 3. 2. 2010, 05:40 (UTC)

Nebo dát Víte že vlevo, pořád není kam dát aktuality, na wikipedii to tak mají a doplňují to aktualitami, navrhoval jsem větší výřez doporučeného článku též to moc nejde nebo jsou všechny krátké, přitom aktuality se dají nejsnadněji prodlužovat aby se to doplnilo, ale co se dá dělat když tam nezbývá žádné místo. Aby mohl být obrázek půlměsíce dostatečně velký, což by měl být je třeba něco dát na levou stranu. Aktuality se přitom nejvíce mění a tím dávají stránce nějakou zajímavost, nemám k dispozici sledovanost, možná se na to dívá tak málo lidí že to není důležité.--Nytra 3. 2. 2010, 18:34 (UTC)

Jiné wiki hlavní strany[edit]

Jsem se díval na jiné wiki a kupodivu i když mají také kulaté rohy se jim to až tak nekurví, sice se to též šibuje ale rámečky drží formu formu, příklad, v čem tedy děláme chybu?--Nytra 3. 2. 2010, 19:05 (UTC)

nytro, netušim, co máš pořád na mysli, podle mýho se to nekurví ani jim, ani nám...nic se nedá udělat s rozdílnou výškou sloupců, ale to nemaj dokonale ani oni...v čem konkrétně vidíš ono kurvení?--Vygoš 3. 2. 2010, 19:54 (UTC)
Líbili se mi ty rámečky že byly stejně dlouhé i když byl různý obsah, není to ovšem žádné terno, spíš mi vadí že je zase větší rozdíl v délce sloupců, už to bylo jakž takž ale jak se podstatně cca o polovinu zkrátily červené a doporučený článek je kratší tak je to takové nesymetrické, přitom je snadná možnost jak to udržovat v aktualitách, když jich je málo lze přidat dny a pod. ale ted nejde udelat nic , když navíc je obrázek v kalendáři velký a center případně více textu tak už není žádný prostor jak to doložit je zkrátka mínusový. Tehdy to nějak šlo ale když se zkrátil levý sloupec nezbyl prostor, tzn bylo by dobré levý prostor prodloužit ale něčím rozumným, třeba přemístit doleva víte že jak je to na wikipedii. Chtěl jsem prodloužit třeba výřez doporučeného článku ale ani to moc nejde neboť jsou tak jak tak krátké. Mohla by být popřípadě vlevo černá kronika, má ale celkem malý obsah, ale taky by se s tím dalo něco dělat. Teď je situace taková že levý sloupec je pořád konstantně krátký a mění se jen pravý a ve více kombinacích, na aktuality potom není místo,třeba některý den v kalendáři je delší, má víc položek tak se to sčítá, zdá se mi jednodušší, dát doleva Víte že aby ten levý sloupec byl delší, pak by to mohlo vejít. Nebo tam dát Černou kroniku a ta se může taky měnit.
Jestli to není dost srozumitelné tak to zhrnu: když bude levý sloupec přiměřeně delší, není problém zbytek dorovnat aktualitama, pokud je málo aktualit za den dá se nechat vic dní ale když to přečuhuje už když tam žádné aktuality nejsou, tak s tím nic neudělám, mínus aktuality nejde.--Nytra 3. 2. 2010, 20:23 (UTC)
Jenom na okraj, údajně se říká Symetrie je estetika blbců. Tímto nechci o komkoli tvrdit, že je blbec. Můžeme se snažit to srovnat, ale ono se to zas rozhodí. --Karkos 11. 2. 2010, 11:03 (UTC)
To je jen tvůj tvrdohlavý názor, podívej se na konkurenci, aktuality tam mají více řádků a jde to měnit, už jsem několikrát říkal, já to dokážu zkorigovat když tam bude prostor ale on je chvílemi záporný, nakonec to někdy vypadá jako by to bylo schválně, např, červené byly zkráceny(nemyslím že to bylo špatně) ale posunulo se to tím. Kalendář -když je center obrázek tak zase se prodlouží atd. Nemyslím že s tím třeba hýbat ale nechat prostor, už mi to připadá že by chtěl někdo ty aktuality vystrnadit. Nakonec by mohly být i nahoře když na to přijde, na jedné straně se díváš na úpravu a pedantské úpravy a tady ti to nevadí. Já na pořádek moc nejsu ale celá kráva do polívky je někdy moc. Navrhoval jsem aby se něco buď přesunulo doleva, co má více méně stabilní délku, jak to dělají jinde. Měnit délku jde snadno v aktualitách a popřípadě Víte že. Hlavní strana je na první dojem, proto si myslím že aktuality by mohly dostat větší prostor a kalendář průběžně doplňovat, jistě už s kalendářem byla velká práce ale definitivní to ještě není, je to základ aby bylo něco každý den. Co se týká té symetrie to není důležité záleží co si pod kdo představuje já si představuji aby to bylo přibližně vyvážené v nějakém běžném rozlišení, dá se to průběžně upravovat, ale zdůrazňuji musí být kam.--Nytra 11. 2. 2010, 11:22 (UTC)

Nytro, vždyť je to fuk... když to má promněllivej obsah tak se to prostě bude rozhazovat, konkurence ať si žije v symetrickém baroku, my si můžeme dovolit nějakou tu rozházenou avantgardu... --Vygoš 11. 2. 2010, 19:08 (UTC)

Takže nejsu největší bordelář a nějakém z a s taky nesejde..--Nytra 11. 2. 2010, 19:20 (UTC)
Taky nějak... vždyť prakticky o nic nejde, hlavní stranu máme stejně nejhezčí :-) --Vygoš 11. 2. 2010, 20:38 (UTC)
Och, samá slova chvály. Btw ta šablona "volně" vychází z té na Maďarské Necyklopedii... A ty barvy by potřebovaly sladit, pak to bude bezkonkurenčně nejlepší... (Hlavně dvě různý oranžový hned vedle sebe hned nahoře nejsou úplně košer...) --Ráďa 13. 2. 2010, 08:29 (UTC)
Já bych hlavně upravil barvy u Víteže a Obr. půlměsíce, jsou to jediý rámečky s křiklavými barvami, a dal je do nějaké krémovější viz. VítejteNaNecy.... --Ráďa 13. 2. 2010, 08:31 (UTC)
A co se délky sloupců týče, navrhuju
  • Obrázek půlměsíce přesunout doleva pod Dop. článek
  • Dávat sem delší výřez z Dop. článku
  • Zkrátit výřez z Aktualit...

--Ráďa 13. 2. 2010, 08:34 (UTC)


Co takle: Aktuality doleva, červené doprava, širší levý sloupec. Pokusím se to na Staveništi. --Karkos 13. 2. 2010, 08:50 (UTC)

Kurník, taky teď zkouším na Staveništi... Ale tak snad nebude editační konflikt... --Ráďa 13. 2. 2010, 08:56 (UTC)

Návrh #1[edit]

Návrh č. 1

Rozvržení je pěkný. Může se stát, že budou delší aktuality, ale taky delší obrázek, nebo článek. Barvy jsou ale příšerně studený. Sorry, že se v tom hrabu, měl jsem to rozdělaný, ale takhle pomocí trvalýho odkazu je jasný, o co jde. --Karkos 13. 2. 2010, 09:44 (UTC)
Dávám diskusi o barvách na diskusi Staveniště, tam to můžeme dořešit --Ráďa 13. 2. 2010, 09:47 (UTC)

Návrh #2[edit]

Návrh č. 2

Mi se líbí a když bude obrázek půlměsíce aspoň tak vysoký a kalendář asi tak v tomto rozměru, když bude v kalendáři hodně textu, může být lépe menší obrázek a když tak ne center. Pro jistotu může být výřez doporučeného článku i delší ale snad to bude stačit, nakonec jsou tímto horní sloupce přibližně stejně dlouhé, měl by vnich být vždy obrázek, stačí malý a ne center. Každopádně to lépe vypadá a jsou veselejší barvy.--Nytra 13. 2. 2010, 20:59 (UTC)
Teď jsem přidal řádek v aktualitách, ještě to pár řádků snese než se posunou, bude to podle toho kolik je obsahu ne kolik je dní.(jeden den může být různě řádků), mám představu aby každý den byla aspoň nějaká aktualita, někdy nic zajímavého nikdo nepřinese, jindy je toho plno. podle toho se to bude ořezávat.--Nytra 13. 2. 2010, 23:21 (UTC)

Dojem[edit]

Zatím je to úplně přesné. (Oscilace kolem středu v různých rozlišeních)--Nytra 14. 2. 2010, 10:07 (UTC)

Jestli bude tolik příspěvků do aktualit jak dosud, tak můžou být i delší, potom Červené mohly zůstat jak byly, třeba teď je v kalendáři obrázek center což to trochu natahuje, zítra to bude jiné, zatím to nechám, je to i tak v normě, ale jak jsem říkal trochu rezervy by neuškodilo.(na levé straně). Hlavně uvažuji o tom že aktuality by mohly být na více dní, je to evidentní přes víkend kdy někteří uživatelé nemusí být ready. Tak ať to nemizí když je tam něco zajímavého. Možná se zdá že moc propaguji Aktuality ale s odezvy a příspěvků je to ono co dělá hlavní stránku zajímavější, nakonec i Ondoň hodně kopíroval s aktualit. Také kalendář bych neutlačoval, proto i ty červené by mohly zůstat vlevo, se uvidí. Zdá se příspěvky do aktualit se dodávají.--Nytra 16. 2. 2010, 17:54 (UTC)

Příspěvky do aktualit[edit]

Příspěvky do aktualit se nějak hrnou, mělo by dojít na plán B. Rezervy jsou vyčerpané a proto by se měly Červené dát doleva, jak jsem předpokládal, aby to na to bylo místo, jinak nevadí, jak jsem jíž dříve naznačil, že v případě nedostatku aktualit se nechá více dní. Bylo by škoda úderné aktuality přesunovat pryč z hlavní strany. Obrázek půlměsíce je teď celkem malý, tak jsem aspoň prodloužil jeho pole, obrázek v kalendáři by neměl být větší, než obrázek půlměsíce, jak je to dnes, když tak aspoň vyhradit velikost pole.--Nytra 8. 3. 2010, 17:17 (UTC)

Červené bych klíďo zkusil dát doleva a zelené do hrdla. P.S. Údernou aktualitu jsem zaznamenal naposledy asi 10.12.1989 --Staryslon 17. 3. 2010, 20:09 (UTC)
Úderné aktuality moc nejsou ale zato se množí. Na Wikipedii mají celý týden vidět, není to zrovna náš vzor, spíše si myslím že by mohlo tam mohly být aspoň dva tři dny, někdy se se sejdou na den více, otázka je jestli je to dost kvalitní, na druhé straně to dělá hlavní stranu zajímavější v tom že se na ní něco děje vidím to podle jiných webů, kde je pořád něco nového tak se návštěvníci vracejí, jak se nic neděje tak je to poslabší, snad to neděláme jen pro vlastní uspokojení a kocháním se jak je to dokonalé ale stejné a nezáživné.--Nytra 17. 3. 2010, 20:19 (UTC)

ps: pro Staréhoslona - nakonec jsi správce, můžeš kraviny přidusit, sprasit, smazat když je toho moc, co je přiměřeně nevím. Mám starý názor že by tam mělo každý den něco být, ne za každou cenu ale aspoň řádek, když nic lepšího není tak snad přimhouřit oko.(vyložené kraviny zas ne)--Nytra 17. 3. 2010, 20:24 (UTC)

Aktuality se mi zdají O.K. (stačí se podívat jinam). Někdy zjemňuji ostrá slova, však víš. Asi by to neměl být výhradně politický blog, i když pokušení je v této době velké.... --Staryslon 17. 3. 2010, 20:41 (UTC)
Politika ohrožuje dnes celou společnost, takže asi i u nás má místo, ovšem se je třeba snažit o Necyklopediální přístup. Jak se to podaří bůh ví...--Nytra 17. 3. 2010, 20:51 (UTC)
Jestli se aktuality líbí tak by ty červené mohly být vlevo, tak jak tak červení nebo oranžoví jsou stejně vlevo, ať není tak namačkané, zatím se k tomu nikdo jiný nevyjádřil. Graficky je to jedno, barvy nejsou ani tam v konfliktu. Mi jde jen o zarovnání stránky.--Nytra 18. 3. 2010, 07:39 (UTC)

Pořád se mi zdá že ty červené by měly být vlevo, hlavně když se rozrůstají tak utlačují aktuality, kdyby byly vlevo tak by to nevadilo. --Nytra 8. 10. 2010, 17:10 (UTC)

Provedeno, asi je to tak opravdu lepší, poslední dobou aktuality jedou jedna báseň. A že z nich může být politický blog? Tak ať, když bude protipolitický na všechny strany :-) --Vygoš 8. 10. 2010, 17:55 (UTC)
Konečně se dobrá věc podařila!--Nytra 8. 10. 2010, 17:58 (UTC)
A je to !, snad to kritika nezpraží...--Nytra 9. 10. 2010, 14:24 (UTC)
Klídek, je to dobrý. --Zylbrsztajn 10. 10. 2010, 16:48 (UTC)

Moment?[edit]

Proč je Hlavní strana v kategorii Rostliny? -Domluvil jsem, howh! Batrachus 12. 12. 2010, 18:07 (UTC)

To je nějakým vloženým článkem, čašem to zmizí. --Vygoš 12. 12. 2010, 22:13 (UTC)

Kalendář[edit]

Krouzky.svgKrouzky.svgKrouzky.svgKrouzky.svgKrouzky.svgKrouzky.svgKrouzky.svgKrouzky.svgKrouzky.svgKrouzky.svgKrouzky.svgKrouzky.svg

neděle

16

červen, 2019


Pěkný, ne? Na hlavní straně by se to krásně vyjímalo. --Batrachus 5. 2. 2011, 09:57 (UTC)

Moc velký, neladilo by se zbytkem hlavní strany. Je pravda, že v Necyklopedii je všechno, ale asi málokdo na ní chodí, aby se dozvěděl, kolikátýho je. --Karkos 5. 2. 2011, 13:55 (UTC)
A co sem? Jinak já, když mám prázdniny nebo víkend, taky mnohdy nevím, kolikátýho je. --Batrachus 5. 2. 2011, 13:59 (UTC)
Když si nastavíš domovskou stránku třeba na Seznam.cz nebo něco podobného, popřípadě si dáš na plochu nějaké hodiny(třeba ClocX 1.4) které ukazují datum a den v týdnu tak to bude stačit, třeba já když se chci zjistit jak je venku a nechce se mi jít k oknu tak se podívám na svou stránku, příklad, je to vlevo dole:[1], Necyklopedie nemusí suplovat informace kterých je úplné hafo, někdo by třeba taky mohl chtít kolik je hodin na Tokelau a jaké je tam počasí
No, já to původně nemyslel jako informativní panel, ale spíš jako takovou bezvýznamnou srandičku. --Batrachus 5. 2. 2011, 15:53 (UTC)
Kdyby to třeba vlezlo do lišty kalendáře, je tam v levo taková miniatura která nic neukazuje...--Nytra 5. 2. 2011, 15:58 (UTC)
Souhlasím s ostatními, je to naprosto zbytečné. --Vygoš 5. 2. 2011, 16:18 (UTC)
A co na stránce 29. únor (tam by samozřejmě nebylo konkrétní datum, ale 29. únor)? --Batrachus 7. 2. 2011, 17:14 (UTC)


článek ČO - Český Odboj[edit]

nevíte někdo proč mi to chtěj smazat? Co bych měl upravit? To se svym prvnim článkem chápu, byla to hnusárna, ale proč tohle? Kvůli tomu, že snad kopíruju MOA? Já původně chtěl nahoru napsat, že tento článek vznikl jako reakce na MOA, ale vykakal sem se na to... Nevíte prosim někdo co mam dělat?! --Sandokaaann

Pročti si Nápovědu a podívej se, jak tu vypadají ostatní články, ten tvůj není špatný námětem, ale provedením, je potřeba ho rozumně naformátovat, doplnit obrázky a odkazy na jiné články. S chutí do toho a půl bude hotovo... --Vygoš 28. 2. 2011, 22:48 (UTC)
Díky za pomoc, s dělánim článků zatim nemam moc zkušeností. Umístil sem na MOA odkaz na moje dílo, tak si ho snad někdo všimne. --Sandokaaann 2. 3. 2011, 18:08 (UTC)

Chyba v kódu?[edit]

Hlásí mi to že je navíc ref : Chybná citace Nalezena značka ref bez příslušné značky references/.; $2, je to tu?--Nytra 13. 3. 2011, 21:39 (UTC)

Jinak je zajímavé že chyba byla ještě teď, ale po přihlášení zmizela. Někdy strašně dlouho trvá než se změny projeví.--Nytra 14. 3. 2011, 12:55 (UTC)
Možná ta délka trvání změny je způsobena neaktualizovanou cache. [2] --Říkač 14. 3. 2011, 13:00 (UTC)
To právě na to nevypadá, já mám automaticky mazanou cache při ukončení Firefoxu a pomůže jen přihlášení, projevuje se to různě a v různých časech zpoždění už roky. Aktualizace stránky také většinou nepomůže. Někdy je to skoro hned a někdy celý den. Můžeš vyzkoušet když nebudeš přihlášen a se přihlásíš, ovšem jak říkám, někdy se aktualizuje hned a někdy různě až celý den. Je to jeden z důvodů proč jsem prosazoval aktuality na více dnů pozpátku, kromě důvodů aby uživatelé nepropásli aktualitu když je třeba v sobotu a nemají možnost být na netu, jak se to ještě občas vyskytuje, i když stále méně neboť net je již v každé prdeli.--Nytra 14. 3. 2011, 17:49 (UTC)


Tokelau[edit]

Nevím, jestli to patří zrovna sem, ale Tokelau, po Čechistánu největší necyklopedické velmoci, dochází voda (proč ten zkur*venej vnější odkaz funguje tak debi*lně? Když jsem dovnitř napsal "dochází voda", "dochází" to vynechalo, když jsem tam dal jenom vodu, zmizela úplně a zůstalo tam jenom tohle čísílko... iditoský) [3], tak by určitě stálo za zmínku dát to minimálně do aktuálních událostí --Corsica 5. 10. 2011, 12:46 (UTC)

Myslel jsi to nějak tak? , dal jsem to do aktualit...--Nytra 5. 10. 2011, 13:08 (UTC)

Wikipedie[edit]

Jen tak pro zajímavost, taky upravují aktuality na délku strany tak nevím jestli to okopírovali od nás nebo jsem na to přišel sám. Lupu jsem jim dal do aktualit jestli to dají na hlavní stranu nevím, já jim v tom nebudu dělat bordel, bordelu už je všude dost.--Nytra 7. 10. 2011, 12:45 (UTC)

Internecky[edit]

Jelikož nás čtou i v Sai-ta-vi a v Kamelotu, chtělo by to něco udělat i s internecy. Nevím, jak, ale budeme první na světě. --Colega 6. 12. 2011, 19:10 (UTC)

Hoď sem link na ty dvě věci, ať to nemusíme hledat. --Zylbrsztajn 7. 12. 2011, 09:32 (UTC)
Omluva za kryptickou mluvu, to asi z nevyspání. Chyba ani nemusí být na našem vysílači - jedná se o Ænglisc[4], Tiếng Việt[5] a možná ještě cosi dalšího na internecy úvodní strany - jakási spojenec-horší-nepřítele-správcovská entita zrušila tyhle vtipy bez jakékoliv náhrady s tím, že už je za ně určitě adekvátní náhrada. --Colega 7. 12. 2011, 10:39 (UTC)
Odebráno. --Karkos 7. 12. 2011, 10:51 (UTC)


Daniel Landa aka Žito[edit]

Dobrý den, nechtěl by někdo reagovat na nedávné extempóre Daniela Landy, tedy od nynějška kouzelníka Žita. Myslím, že by to stálo za trochu námahy. Kdybych měl víc času a jistotu, že nevyplodím nějakou trapnost, hned bych se do toho pustil. – Tento nepodepsaný komentář přidal uživatel 80.239.242.207 (diskusepříspěvky). Upravil: --Zylbrsztajn (diskuse) 29. 11. 2012, 17:40 (UTC)

Prostě se do toho pusť. Je to tvůj nápad. Když to dopadne trapně, je vždycky možnost to upravit, předělat, cokoli. --Zylbrsztajn (diskuse) 29. 11. 2012, 17:40 (UTC)

nic[edit]

jak mám vytvořít šlánek jako nesmyslnej nebo jak se to dělá tady??

Přečti si Nápovědu. Pokud ti i pak bude něco nejasnýho, ptej se dál, polovina z nás jsou psychiatři.--Zylbrsztajn (diskuse) 16. 12. 2012, 16:41 (UTC)
Nepřeháněj, podle připravované ročenky VTN, do níž jsem měl možnost nahlédnout, je to pouhých 42%. --Ervín (diskuse) 16. 12. 2012, 18:29 (UTC)

František Matějka[edit]

Bude možné zde a na Exotopedii vytvořit stránku Františka Matějky, když už ho citujete na hlavní stránce, nebo mne budete stále obviňovat, že jsem Hrebenar nebo s ním domluvený? 46.28.105.54 31. 12. 2012, 00:53 (UTC)

Matějka se začíná blížit popularitě Henryka Laholy, možná už je blízko k tomu aby se mu dostalo pocty umístění na Necyklopedii...[6]--Nytra (diskuse) 31. 12. 2012, 15:03 (UTC)

škola[edit]

škola je jednou ze zbraní systému ,která slouži k zblbnutí a vytvoření nových oveček,které se pak jen vesele rozběchnou do světa,a zapomenou na nějakou seberealizaci :)

Adamoslo[edit]

Smažte někdo článek Divoké kmeny

Znovuzakulacení rohů[edit]

Už se zase dají udělat zakualcené rohy tabulek a tentokrát ot bude fungovat nejen v mozille, ale i exploreru a spol. Musí se ale upravit zápis. Otázka zní: Chceme zakualcené rohy? jestli jo, udělám to, ale nechci to dělat zbytečně. --Vygoš (diskuse) 7. 6. 2013, 15:17 (UTC)

Zdálo se mi že to zakulacené vypadá lépe, už jen proto že Českopedidie hranatá je od přírody...--Nytra (diskuse) 7. 6. 2013, 17:29 (UTC)
Tak jsem to udělal a mělo by to fungovat ve všech nejnovějších verzích běžných prohlížeců, protože se kualté rohy odstaly do definice CSS3. --Vygoš (diskuse) 8. 6. 2013, 13:07 (UTC)
Je to takové útulnější.--Nytra (diskuse) 8. 6. 2013, 14:09 (UTC)

Interwiki Links[edit]

There is no "Lëtzebuergesch" Uncyclopedia anymore.--84.168.241.209 29. 10. 2014, 15:55 (UTC)

Známá firma[edit]

Dobrý den, Nytro, mohu se zeptat, proč bych měl být známá firma na netu.--Ahojprosím (diskuse) 20. 11. 2016, 17:39 (UTC)

Byl jsi banován i jiných serverech to snad víš, Necyklopedie umožňuje různé kraviny ale zatím jsi tu nic rozumného nedokázal, když přestaneš blbnout, tak si můžeš vysloužit ostruhy a uznání, cypovinama ovšem ne.--Nytra (diskuse) 20. 11. 2016, 17:45 (UTC)
A mohu se zeptat, kde jsem byl banován a také by mně zajímalo, jak jste na to přišel. --Ahojprosím (diskuse) 20. 11. 2016, 17:46 (UTC)
Nytro mohu se zeptat, na jakých webech jsem podle vás banován? A mohu se zeptat, proč stále vracíte mé editace v článku Sračkovaná? A mohu se zeptat, jak jste to myslel s tím Facebookem v tom Blocklogu? --74.82.4.55 20. 11. 2016, 18:51 (UTC)

Milan[edit]

Milan není veřejně významná osoba? Pepa také ne! Tak se kroťte Nytro. A nebylo by možné se na obsahu článku Sračkovaná dohodnout? --74.82.4.71 20. 11. 2016, 19:05 (UTC)

Tady není Facebook, jestli jste nějak na Milana tak si ho tam dejte vyvěsit, Necyklopedie je o něčem jiném. Nikdo vám nebrání napsat sem přínosné články, je tu větší demokracie než na mnohých jiných, ale cypoviny a osobní názory a útoky sem netlačte.--Nytra (diskuse) 20. 11. 2016, 19:08 (UTC)

Již jsem sem napsal několik přínosných článků. A napíšete mi, kde podle vás mám BAN? --74.82.4.71 20. 11. 2016, 19:12 (UTC

S tím Milanem se jděte vycpat, Pepíček i Franta jsou akceptovatelní, historicky často citováni jako např Kohn, Roubíček a pod. O Milanovi mi není nic známo. Zavání to osobním útokem, to se tu nenosí.--Nytra (diskuse) 20. 11. 2016, 19:18 (UTC)

Ale proč Pepu, Pepíčka a Pepíka uvádíte i v negativním smyslu mnohem častěji, než jakékoliv jiné jméno? To je nějaké nespravedlivé. A mimochodem, kdyby jste tyhle lidi znal, tak by jste hájil Pepu a hejtoval Milana. --74.82.4.71 20. 11. 2016, 19:20 (UTC)

Diskutovat by se mělo k článku a ne šmahem vandalizovat všechny články, je třeba vyčkat na diskuzi, žádná nebyla jen nějaké zbožné přání, tak to nelze dělat, až se někdo další ozve tak se uvidí co se dá dělat, žádné necyklopedisty tady v diskuzi nevidím, jen nějakou zverbovanou klaku a fantomy. --Nytra (diskuse) 20. 11. 2016, 19:25 (UTC)

Ale ještě jste mně neodpověděl, proč jméno Pepa (Pepík, Pepíček) je v článcích častěji než ostatní jména. --74.82.4.71 20. 11. 2016, 20:00 (UTC)
Proč je jméno Pepa (Pepík, Pepíček) je v článcích častěji než ostatní jména? Čekám na odpověď.--74.82.4.71 20. 11. 2016, 20:14 (UTC)
Je to všeobecně známá postava, já jsem si to nevymyslel, jestli máte nějaké osobní problémy s tímto jménem můžete o tom zavést diskuzi, nikoliv cpát do článků osobní názor, jiní necyklopedisté mohou mít jiný názor. Máme dnes demokracii, socializmus už skutečně není, i když co se děje v EU, to zas tak nevypadá. Zřejmě moc sečtělý nejste když to nechápete, v dnešní generaci je to celkem běžný jev, takže se vaší naivitě ani nedivím, já nikomu svůj názor nenutím na rozdíl od vás, místo diskuze se snažíte prznit necyklopedické články které tu jsou mnohem déle než vy. Proto jsou takové editace brány jako vandalizmus, je třeba mnohem více let studovat Necyklopedii pro pochopení souvislostí. Místo blbostí by bylo lépe si tu udělat jakýs taký profil a pokusit se přispět do Necyklopedie aspoň trochu přínosnými články. Pokud se budete řídit touto ideí tak budete v Necyklopedii vítán. Zdar tvé možná přínosné tvorbě.--Nytra (diskuse) 20. 11. 2016, 20:19 (UTC)
Žádné osobní problémy se jménem Pepa nemám, právě naopak. Nebudu se zde o nositeli tohoto jména rozepisovat, ale napíši, že ho vnímám velmi kladně (stejně, jako někoilk dalších jmen, ta však v článcích nejsou psaná, tak jako Pepa) V článcích byl Pepa většinou zmíněn negativně, posměšně, trapně, či ve vtipu, což mi vadí. Naopak Milan je velmi záporná postava, a nejsem zdaleka jediný, kdo ho nenávidí, nenávidí ho celá naše třída. Jinak, také jsem zde založil několik článků- Jak podvádět ve škole, Petro Porošenko, vylepšení článku Matematika, a tak dál. --74.82.4.71 20. 11. 2016, 20:26 (UTC)
Podle toho co říkáte, máte problém spíš se jménem Milan, avšak do Necyklopedie netahejte osobní věci, jak jsem dříve upozornil na to slouží Facebook, tam si to vyříkejte. Nechápu co vám vadí na popularitě Pepy, ta už je známá desítky let, tak ho nechte na pokoji. Osobní útoky jsou na Necyklopedii zapovězeny, stačí si přečíst regule. S pozdravem --Nytra (diskuse) 20. 11. 2016, 20:36 (UTC)
Ale já těm různým Facebookům a Instagramům a Twitterům kdo ví čemu, vůbec nerozumím, mně stačí, že vím, jak se tam zeptat kamarádů, co je za úkol, jaké budou testy, když jsem chyběl, nebo mu to napsat, když chyběl on. A bych to musel psát vůči konkrétní osobě, zatímco tady to můžu v kliku zakomponovat do článku. Co se týče Pepy, to je velice kladná postava, je schopen se mě zastat i před třemi lidmi, kteří jsou na výžku vyšší než on. Proto mně není příjemné, když je v nějakých vtípcích a různě posměšně, tak mně to není příjemné. Jinak, to co píši nepovažuji za osobní útoky, jelikož neuvádím o jaké lidi jde. Osobní útoky by to byly, kdybych uvedl příjmení, místo bydliště, školu atd. --74.82.4.71 20. 11. 2016, 20:47 (UTC)

Neber si to osobně, Pepíků je hafo a proto jsou všeobecní, nevztahuj to na toho svého, to by mohl každý nějaké jméno napadnout nebo vychválit, jménem to není, jsou jen nějaké ustálené představy a dotyčným to jistě nevadí, a kdyby už tak by si mohli nevhodné jméno změnit.--Nytra (diskuse) 20. 11. 2016, 20:54 (UTC)

Ale stejně to působí divně. A v IQ testu, to nechte tak, jak jsem to udělal. Dobrou noc, pokračování zítra. --74.82.4.71 20. 11. 2016, 20:59 (UTC)

ps: jen bych doplnil, v Česku je 260631 Pepíků a celkem jistě jsou mezi nimi dobří i špatní, je-li víc dobrých než špatných o tom statistika nic neříká. Můžeš vyzkoumat, popřípadě napsat zábavný článek do Necyklopedie. Zdar--Nytra (diskuse) 20. 11. 2016, 21:00 (UTC)

A proč prosím nenecháte moje úpravy v článku IQ test/Odpovědi? --66.160.201.39 21. 11. 2016, 20:02 (UTC)
Protože podle mne je to nepřínosná úprava, jestli se vám to nelíbí, napište třeba Karkosovi, jestli vám vyhoví. S pozdravem --Nytra (diskuse) 22. 11. 2016, 05:59 (UTC)
Jak to nepřínosná, vy v každém článku urážíte, pomlouváte a zesměšňujete Pepu. Já hrdinsky bojuji proti pomluvám na nevinné lidi. --66.160.201.89 23. 11. 2016, 14:30 (UTC)

Interwiki NL[edit]

Hi,

I’m an admin from the Dutch (nl) uncy. We have changed our domain to http://oncyclopedia.org/ , oncyclopedia.net is now a site about German penis enlargement. Could you please fix the interwiki?

Thanks in advance, ~Vsotvep 5. 2. 2018, 23:57 (UTC)

It's nice you have finally noted (see e.g. here). I don't think we can do anything about it. I hope this will work. Regards, --Pykhal (diskuse) 6. 2. 2018, 08:57 (UTC)
Chyba je někde mimo nás, nějak se jim pokazila cesta, nějak jsem to opravil. (De bug is hier niet, tijdelijk opgelost. Hallo.)--Nytra (diskuse) 7. 2. 2018, 08:58 (UTC)
Vtipnej :) --Pykhal (diskuse) 7. 2. 2018, 09:40 (UTC)
.. for reference, updated link (pro záznam, aktualizovaný odkaz) "here" ("zde"): [7]
Pro jistotu pro vysvětlenou, nizozemští kolegové měli svoji necyklopedii na vlastní doméně oncyclopedia tečka net, ale asi ji zapomněli zaplatit a vyexpirovala jim, ale byli pohotoví, trvalo jim pouhé copak měsíce, ale týdny, než si toho všimli, že ji někdo převzal a rozjel si tam reklamu na údajné zvětšování penisu, a potřebovali to překlopit na doménu novou, tečka org.
--Pykhal (diskuse) 7. 2. 2018, 11:32 (UTC)
takže si pokazili sami, ale proč to bylo jen u nás? Už to asi někdo opravil.--Nytra (diskuse) 7. 2. 2018, 11:53 (UTC)
To nebylo jen u nás. Když si to člověk pořádně přečte a prokliká, tak vidí, že to kolega zkoušel, kde se dá, já sám jsem to, jak píšu (linkuju), hlásil už loni na EN uncyklo, ale tam s tím taky nic nezmohli.. to bylo zjevně potřeba urgovat centrálně na tom jejich FANDOMu. --Pykhal (diskuse) 7. 2. 2018, 12:06 (UTC)
Mi bylo divné to, že to i dnes odkazovalo na penisy a když jsem to zadal tak už to bylo správně,díval jsem se i k němcům a už to bylo také správně, stávají se věci, dělal jsem jednou přiznání a jak jsem dal vytisknout, tak v ten moment bouchlo dole trafo a celá ulice byla bez proudu, tak vznikají pověry.(když jsem to dal jinak, neodkazovalo to na hlavní stránku ale jinde, jinak když nic, tak na penisy). Tak jak se to najednou opravilo?--Nytra (diskuse) 7. 2. 2018, 13:30 (UTC)
Na tom mém posledním aktualizovaném (protože tam přibyla v nadpisu sekce fajfka, jakože hotovo) odkaze je mj. další odkaz, kde se to přímo řešilo, a včera večer už prý bylo hotovo. Takže pokud byl starý link u nás ještě dnes ráno, zjevně tady zafungovala setrvačnost cache.. no a tou Tvojí opravou/neopravou se ve výsledné stránce už vyrobila opravená URL. Stejný efekt by asi mělo vyčištění cache přidáním ?action=purge.
Ale to já taky mívám často pocit, že za něco můžu já; teda ale většinou, když se něco podělá. --Pykhal (diskuse) 7. 2. 2018, 14:08 (UTC)

Vnucené zobrazení[edit]

Ahoj, i na počítači se mi teď zobrazuje necyklopedie jako na mobilu, nevypadá jako wikipedie ale jako hloupá fandom stránka. Má to hloupej vizuál editor. To už je teď vnucený vzhled?

Mapafius Mapafius (diskuse) 25. 5. 2018, 15:08 (UTC)