George Soros

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
DarthSoros.png
George Satanáš Soros
Biografické informace
Pohlaví sedmnácté a čtyřicáté šesté
Narozen Kdysi dávno, v jedné předaleké galaxii
Úmrtí Již mnohokrát
Rodina Neomarxisti, sluníčkáři a dobroserové
Děti EU, Merkelová, Kalousek, Amnesty International, Havel, Horních 10 tisíc
Národnost Internacionální
Tituly Pán Zla, Darth, Jeho Veleještěrstvo, Pekelný pán, Nesmrtelný, Velmistr zednářských velmistrů
Povolání zničení světa, šíření zla, budování NWO, trhání muších křídel, stěhování muslimů do Evropy a flastenců na ubytovny
Zajímavosti
1 Je skutečným důvodem toho, že se Franta Novák z Koněpůlek prochlastal až do exekuce a má tak úplně podělaný život

George "Satanáš" Soroš (čti „Džo(r)č Sereš“) je temný pán ze Sithu a příslušník starobylé rasy veleještěrů, původem z primitivní planety Magyarország, zdržující se v současnosti na Zemi. Je zdrojem všeho zla a původcem všech špatností v historii lidstva, od zkázy Atlantidy až po šlápnutí na lego z dnešního rána.

Původ[edit | edit source]

George se narodil v blíže neurčeném dávnověku na ještěří planetě Magyarország, nacházející se v předaleké galaxii, jako nejstarší syn veleještěra, jež je v současnosti znám jako Bill Gates a vysokozdvižné ještěrky, jež nyní slouží ve skladu Amazonu. Už v raném dětství prokázal velké nadání pro temnou stranu síly, geometrii (hlavně zednářské trojúhelníky) a zlo. Byl tak dán do učení k přednímu sithskému lordovi Darth Schwarzenbergovi, úhlavnímu nepříteli Mistra Jedi Qui-Gon Zemanna. Právě od něj se dozvěděl o existenci planety Země, kde žili všechny bytosti v naprosté harmonii a míru, což mělo pro jeho další osud mimořádný význam.

Po mnoha staletích tvrdého tréninku dosáhl skutečného mistrovství ve schopnosti schovat symbol pyramidy se svým okem doslova kamkoliv tak, aby si toho všimly jen probuzené neovce a tyto pak byly zesměšňovány zmanipulovaným stádem, neschopným vidět spiknutí všude a ve všem. Nedlouho poté byl svým otcem vybaven prvním bambilionem zelených papírků, ještěry nazývaných JŮES-DOLARZ (volně přeloženo jako "samostatně neprodejné") a svým mistrem několika moudrými slovy (jimž však pro jeho huhlání beztak neporozuměl) a vyslán šířit zlo napříč galaxiemi. Z rodné planety odcestoval právě včas, neboť tato byla vzápětí zničena vesmírnou flotilou Aštara Šerana, úhlavního nepřítele ještěrek, hadů, jakož i několika druhů mloků.

Příchod na Zemi[edit | edit source]

Po své destruktivní cestě Vesmírem, v jejímž průběhu rozvrátil mnoho tradičních rodin, smíchal několik kultur a vztyčil bezpočet 5G vysílačů, konečně přistál na planetě Zemi, a to s takovou rychlostí, že tím potopil Atlantidu. Aby svůj hrůzný skutek dokonal, ukryl její trosky na asi 39 989 (prvočíslo) různých místech, aby ze všech, kdo by po ní v budoucnu pátrali, udělal v očích mejnstrýmu pomatence, neschopné se shodnout, kde že se to měla nacházet.

Další působení na Zemi[edit | edit source]

Následně zotročil národ Egypťanů a pro své pobavení je nutil z těžkých kamenných kvádrů stavět zcela zbytečné stavby, zpodobňující jeho oblíbené trojúhelníky ve 3D. Tento krutý „žert“ pak několikrát opakoval na jiných místech, zejména ve Střední Americe, ale též v Asii. Tam také donutil početný národ domorodců vybudovat masivní zeď, jež měla být viditelná až z vesmíru a sloužit jako obrovská pozvánka na párty pro ostatní ještěry. Aby místní ještě více ponížil, donutil je psát jen pomocí nesmyslných klikyháků a jíst psy. Způsoboval též první války, sváry, rozvody a kocovinu.

Brzy jej však i tyto zlovolné akty přestaly bavit a tak se vypravil do Evropy. Zde vyvolal první z mnoha migračních krizí, při níž vedl primitivní kmeny z východu a usazoval je na území mnohem vyspělejší řecko-římské civilizace. Původní Evropany pak nutil, aby si nechali od imigrantů vzít práci a ještě je živili ze sociálních dávek. S tím mu pomáhali jeho zlovolní bratři a sestry neomarxisti, sluníčkáři a dobroserové, jež přesvědčovali pozdně antické flastence, že je to všechno v jejich zájmu.

Jeho plán mu však příliš nevyšel, neboť pozvání v podobě Velké čínské zdi nezpozorovali jen ještěří uprchlíci, kteří přežili zkázu domovské planety, ale i Aštar Šeran, jež Sorose v rychlém souboji porazil (protože umění schovávání symbolu pyramidy je vám v boji k ničemu) a vhodil do sopky někde na území dnešního Moravistánu. Toto byla první, ale zdaleka ne poslední z jeho smrtí.

Díky nespočetnému množství klonů a koupelím v krvi panen se ze své smrti rychle zotavil. Někdy v té době (cca rok 666) zplodil svého nemanželského syna Miroslava Kalouska. Ten podědil talent svého otce pro zlo, nicméně se rozhodl specializovat nikoliv na pyramidy, ale na schopnost "vožebračování poctivýho českýho člověka" a lov důchodců. Spolu ním pak založil tajný spolek Svobodných Zednářů a ještě tajnější Pražskou kavárnu.

V postupujících staletích se pak více a více zaměřoval na šíření zla a to především:

  • vyvoláváním válek a podvodných COVID pandemií,
  • způsobováním tornád v Moravistánu,
  • vydáváním Ameriky za Indii,
  • vynálezem knihtisku k šíření řetězových hoaxů,
  • odstartováním zombie apokalypsy 12. a 17. století,
  • přesvědčením lidí, že Země je koule, ale z nějakého důvodu po ní pořád mohou rovně chodit,
  • zmanipulováním pozemšťanů k víře, že zelené papírky JŮES-DOLARZ (zkomoleno na US dollar) mají nějakou hodnotu a
  • vytvářením trapných situací, při nichž lidé nastoupili do výtahu, aniž by si všimli, že je v něm jejich ex, načež se výtah zasekl a tito museli více jak 90 minut trapného ticha a ještě trapnějších pokusů o konverzaci čekat na hasiče.

Odpor proti Sorosovi[edit | edit source]

Mezi pozemšťany se však našlo i několik probuzených neovcí se selským rozumem, jež se Sorosovi postavili na odpor. Ten tak v průběhu svého ďábelského tažení (při němž mimo jiné otevřel brány pekel a přivedl mezi smrtelníky Justina Biebera - jeden z jeho vůbec nejhorších zločinů) několikrát zemřel. Například v 17. století (konkrétně roku 1666) byl zabit legendárním opičím hrdinou Mgr. Barbarem Buranem, jež ho ve volném stylu skolil svým pověstným flákancem. U Chlumce byl roku 1777 zlynčován dolními 10 miliony. A v roce 1888 jej konečně vystopoval a v bitvě u korunovačních klenotů rozetnul svou šavlí mistr Jedi Qui-Gon Zemann. Mnoho neovcí též šířilo skutečnou pravdu o Sorosovi a snažilo se vysvětlit zmanipulovanému stádu, kdo ve skutečnosti může za jejich podělané životy. Právě tyto akce odporu donutili Sorose stáhnout se do stínů (kde byl i větší chládek) a vést své temné tažení prostřednictvím svých dětí.

Sorosovy děti[edit | edit source]

Vedle svého nejstaršího syna, Miroslava Kalouska, se Sorosovi narodilo (po jedné obzvlášť povedené kalbě s neomarxisty, sluníčkáři a dobrosery) dalších 5 dětí (prvočíslo). Byly to:

Evropská Unie, zkráceně EU (pro přátele Eurosojuz) - Sorosova nejoblíbenější dcera, jíž svěřil vládu nad Evropou. Zde měla především (ve spolupráci se starším bratrem Kalouskem) sebrat Čechům pomazánkové máslo, zakazovat jim nazývat lihový odvar rumem, všechno zdražovat a zničit jejich vysoce konkurenceschopný a nadpoměry vyspělý průmysl.

Anděla Merkelová, zkráceně Makrela (pro přátele Mutti Merkel) - Sorosova méně oblíbená dcera, jež dostala úkol zopakovat otcovu migrační krizi z 5. století, a to tak, že přestěhuje všechny muslimy (1 000 000 000 + Mustafa, co si otevřel kebabárnu v Hořejší) do Evropy. Hlavním cílem pak byla ČR, kde by muslimští doktoři a inženýři mohli vzít práci vysoce kvalifikovaným absolventům Vysoké školy života.

Amnesty International, zkráceně AI - Sorosova nejméně oblíbená dcera, jejímž úkolem bylo zničit tradiční hodnoty (především ty české). Měla tak činit zejména neustálým šířením nesmyslů, jakože ženský nebo homosexuálové mají nějaká práva, čímž rozvracela tradiční českou rodinu, kde nacamranej pivní pantáta přijde večer z pajzlu a zpráská doma všecko na jednu hromadu. Zároveň tím zákeřně vyvolala u mnoha flastenců (vysokoškoláci, absolventi bohemistiky na VŠŽ) zneklidňující otázky ohledně vlastní sexuality.

Václav Havel, zkráceně VH - Sorosův oblíbený syn, který měl zmást učence z VŠŽ psaním nepochopitelných her (vůbec se tam nekopalo do míče, ani tam nebyla sranda jako v mimořádně propracovaných dílech Zdeňka Trošky), ukrást zbrojovky a amnestovat miliony hrdlořezů, jež se hned vrhli na vobyčejný slušný lidi.

Horních 10 tisíc, zkráceně Elity - Sorosův nejmladší syn, trpící bohužel rozdesetitisícením osobnosti. Jako benjaminek rodiny byl otcovým oblíbencem a byl pověřen kradením majetku na úkor pracujícího lidu, v důsledku čehož se vobyčejný lidi dostávali do exekucí jenom proto, že chtěli na lepší dovolenou než soused. Dále měl provokovat prostý lid tím, že měl nové auto, bazén a dům se zahradou, což musel ukrást, protože by si to nemohl dovolit, když vůbec nehákuje 8 hodin v Kolbence, jako poctivý chlapi. Vedle toho měl rozdávat různá moudra, jimiž se snažil svést z cesty lidi se zdravým selským rozumem.

Nutno dodat, že všechny Sorosovy děti, pod vedením svého otce, v současnosti pilně pracují na vybudování NWO, kde budou všichni otroci ještěrů díky čipování a zároveň mrtví po chemtrails a až na 7 generací neplodní po vakcínách.