Recep Tayyip Erdogan

From Necyklopedie
(Redirected from Recep Tayyip Erdoğan)
Jump to navigation Jump to search
1 Kc zlamana.jpg Tento článek stojí za jednu zlámanou grešli. Je třeba jej převést na konvertibilní měnu, nebo na zlato, případně na sůl, která je nad zlato. Moeda mafagafo.jpg


„Tak, teď si ukážem jak si udělat vynikající turecký puč. Teda punč.“

- Jirka Babica

„Dobře mi vyšel ten "puč", nikoho nenapadlo, že to bylo zinscenované.“

- Recep Tayyip Erdogan

„Türkiye dışında yaşayan sevgili vatandaşlarım, referandumda oy kullanmayı unutmayın.“

- Recep Tayyip Erdogan


Füher Sultán Muhammad Džihádista Recept Sandokan
Recept "TajnáIP" Eragon
Eragon, Sandokan, Sáhib Sandokan
Biografické informace
Pohlaví

ten nejmužnější muž ze všech mužů, kromě muže číslo 1,
Herr Napoleona Hitlera Putlera

Diagnóza napoleonský komplex, závislost na kebabu a dechovce
Vlasy

šedivé

Narození

samozřejmě

Úmrtí

nesmrtelný

Rodina

60 000 000 turků v Turecku a další 4 000 000 v Reichu

Tituly

nejjasnější sultán, vrchní Sáhib, ten nejlepší

Povolání

sultán, rapper, herec, režisér, multifunkční člověk vůdce genocidy

Zajímavosti
1

nikdo neví jak to dokázal, ale sestřelil sovětský pokojně orající traktor


Recep Tayyip Erdogan, zvaný též Recept Sáhib Eragon, je světoznámý krotitel kurdských draků. Také má za sebou velmi úspěšnou rapovou kariéru, kde se vyznamenal hlavně díky skvělé flow. Mezi přáteli též vystupuje jako Sandokan, Recept „Tajná IP“ Eragon, nebo prostě jako Eragon.

Přezdívku „Tajná IP“ rovněž používá v online hrách. Také si Turecko, zřejmě pro jeho nehynoucí filmovou slávu, zvolilo za svého sultána. Účastní se občanské války v Sýrii.

MC Erdogan na jeho první rap battle, brzy se snad dočkáme i kolaborace s MC VladimirPutin18

Kariéra ve filmovém průmyslu[edit]

Přejasný sultán Sandokan poslal do Hollywoodských ateliérů několik scénářů.

Všechny filmy představují pompézní oslavu Jeho výsosti Sandokana.
Byl velmi skromný, ve filmech vystupuje jeho maličkost pouze ve vedlejších rolích.


Eragon

Výpravný snímek kterak Sáhib ke svému povolání (a drakovi) přišel. Není však jasné, zda se je ve filmu popsána jeho cesta k sultánskému pelíšku,
či jde pouze o ilustrativní příklad.


Jak vycvičit draka "1-665"

Historky z Receptova zaměstnání, natočeno bylo však pouze 665 dílů, neboť na 666. měl již autorská práva Ďábel
Recept byl však nesmírně šťastný, že se mu povedlo překonat rekord Tisíce a jedné noci, která má pouze 90 dílů. Nutno uznat, že o hovně tolik dílů ještě natočeno nebylo.

Sultánovy výzvy "Probuď v sobě..."[edit]

Jelikož byl sultán Eragon znuděn svým životem přejasného slunce Turecka, a proto přijal výzvu "Probuď v sobě diktátora". Tato výzva obsahuje několik levelů. V každém z nich je úkolem probudit v sobě daného diktátora.


Level 1 - Probuď v sobě Eragona

Sultán Sáhib tento level splnil už jen tím, že se probudil a zazářil svým přejasným svitem a moudrostí pro celý turecký lid. Další podmínkou pro splnění je hraní si na demokracii. Tuto hru v Turecku hrají moc rádi a hrají ji nepřetržitě od té doby, co sultán nastoupil na trůn.

Víte že...
...rekordmanem ve hře Na demokracii je v současné době Rusko? Tuto hru hrají již od roku 1991.

Level 2 - Probuď v sobě Franca

Tento level spočívá v zákazu odborů a vytvoření jediného státního. Jeho prvním předsedou byl Semir Gerkhan, který se však znelíbil a byl nahrazen Miroslavem Kalouskem, odborníkem na slovo vzatým. Dalším bodem je potlačovat snahy menšin o autonomii. To se mu u Kurdů podařilo vcelku solidně. Tento level taktéž sultán získal a mohl směle postoupit vpřed.

Víte že...
...nejrychleji postupující věcí na světě byl pokrok v Sovětském svazu? Běžel tak rychle, že se zbytek světa nestačil divit. V současné době tento triumf socialismu ohrožuje rychlost tloustnutí v JůEsEj.

Level 3 - Probuď v sobě Stalina

Trochu těžší level, jehož splněním získáte titul "Skoro Stalin".

Zadání tohoto levelu má i obrazovou podobu

Pro úspěšné splnění je třeba pročistit své řady a pár lidí i "zablokovat". Jelikož Sáhiba štvalo, že tento level nemůže splnit, dal rozkaz uspořádat punčový dýchánek kam chtěl pozvat své přátele a následně pročistit jejich řady a pár jich popravit. Ovšem jelikož je v Turecku elektřina, potažmo telefon docela novinkou, bylo špatné spojení. Sáhibův komorník a generál v jedné osobě tudíž rozuměl, že má uspořádat puč. Když už byla ta možnost, roztočil to Sandokan ve velkém. Pročistil své řady (asi 100 000 svých milovaných oveček), několik (iba trošku - 30 000) jich dokonce nechal pozatýkat. Jeho nadšení pro věc dokonce zašlo tak daleko, že nechal propustit vězně aby měl své oběti kam pozavírat. Tím získal tituly dva a level splnil na výbornou. Dokonce mu pogratuloval sám Stalin ze záhrobí. Zatím poslední level, kterého dosáhl.

Level 4 - Probuď v sobě Strýčka Ádu

O tento level se sáhib Sandokan momentálně zarputile snaží. Ke splnění je potřeba zakořenit touhu žít v maxistátě a ovládnout půl světa. Eragon se v tomto případě rozhodl, že obnoví Osmanskou říši. Úkol zahájil krokem jedna - šířením propagandy. Oznámil světu, že na Balkáně na jejich okupaci vzpomínají v dobrém.

Víte že...
...balkánské státy netouží po ničem jiném než být znovu okupovány turky? Řecko už dalo svůj názor najevo tím, že záměrně začalo oslabovat Euro aby turkům usnadnilo obsazení.

Dále pak uveřejnil dopis, kde ho rakouský císařpán prezident žádá o to, aby mohla být Vídeň v náručí Jeho Jasného Sultána Sandokana.

Dopis od Rakous který Eragon předložil

Také oznámil, že součástí Turecka chce být i Irák a Sýrie. Nikdo ovšem neví, jak se to bude líbit soudruhům z Moskvy, neboť Damašek je od Moskvy jen nedaleko. Washington je sice od Baghdádu (a celého Iráku) daleko, ale jsou kamarádi. Nikdo tedy také neví, jak se to předsedovy JůEsEj bude líbit. On toho nikdo očividně moc neví. Jediný kdo něco ví je Eragon a Miloš Zeman, neboť tito dva vědí úplně všechno.

Víte že...
...Miloš Zeman ví, co je to pussy?


Na tomto levelu sultán Eragon teprve pracuje, a proto mu nechejme klid.

Level 5 - Probuď v sobě Maa

Zatím neodemčen. V tomto levelu bude mít Sáhib za úkol zničit veškerou předešlou kulturu a rozpoutat hladomor obřích, ba přímo sovětských rozměrů. Pokud se někdy dostane až sem, zřejmě se při čtení těchto stránek na vás bude usmívat jeho podobizna ze zdi.

Level 6 - Probuď v sobě Putina

Závěrečný level. Eragon v něm bude moci dosáhnout titulu "Boss - chodí bos" za předpokladu, že přemůže stávajícího bosse Herr Putina. Před konfrontací samotného bosse je třeba zamaskovat předchozí úspěchy, což se Putinovi zřejmě povedlo, neboť nikdo nic neví o rusko-kanadských hranicích, které tu ještě nedávno byly. Po úspěšném zamaskování může Jeho Jasná Výsost Sáhib Sandokan Eragon (zkratka "JBMNT") konfrontovat Putina a stát se novým bossem a pokračovat ve hře Na demokracii.

Zkratka JBMNT[edit]

Mocný Eragon si je vědomí toho, že aby se stal oblíbeným v Evropě, je potřeba získat si na svou stranu mladé. Proto uvedl do prodeje oblečení se svým jménem (ovšem ve zkrácené podobě), protože ví, že dnešní mládež si koupí každý nesmysl s nápisem. Nikdo ale dnes nezná (kromě Eragona a Miloše, kteří vědí vše) co to vlastně znamená. Co ve skutečnosti zkratka znamená si můžete prohlédnout na následujícím obrázku.

@@&###"('&{#!?&@?§#@@§ú