Rulička od toaletního papíru

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
I mezi ruličkami se začínají objevovat kurvítka, tato rulička se i v mírně vlhkém prostředí zcela rozpadne!
Rulička od toaletního papíru v surové, nezpracované formě. Jedná se tedy stále ještě o polotovar

Rulička od toaletního papíru je takové to hnědé na stojánku, co vídáte na veřejných toaletách, když už vážně musíte a před vámi už tam bylo hodně lidí. Rulička se vyrábí z papíru. Jedná se o papír zpravidla hnědý, tuhý a tudíž k osobní očistě nevhodný, neboť není Evropskou unií k tomuto účelu schválen a hrozí poranění pokožky, případně předkožky. S oblibou se používá pro různou kreaturní činnost, jakožto zejména pro výrobu různých zvířátek, stojánků či jiných dekorativních předmětů v mateřských školách, kde si děti zábavnou formou zvykají na práci. V Asii se tato činnost neprovozuje, neboť drobotina je již od útlého věku zvyklá na manuální činnost při šití drahých značkových oděvů a sestavovaní iPhonů, takže ruličky vůbec nejsou potřeba a toaletní papír tam končí závratnou spirálou smrti kdesi uprostřed.

Využití[edit | edit source]

Kromě edukativního a dekoračního využití skýtá rulička od toaletního papíru (dále jen "RoTP") i průmyslového využití. Od shromažďování na hromadu a následného odevzdání do sběrných surovin odrazuje nízká hmotnost, kdy je třeba nahromadit ruliček mnoho, což trvá dlouho, pokud nemáte přístup ke čtvrtkilogramu rtuti a do kuchyně internátu průmyslovky. Nasnadě je ovšem její technické využití, neboť se jedná o nástroj universální.

Obalová technika[edit | edit source]

Do ruličky je možno vložit hafo rozmanitostí, jako třeba svinutý kabel, neboli kabelové svinstvo:

RoTP slouží až do roztrhání těla
Ani Kain, ba ani Ábel
nemal taký pekný kábel!

RoTP též může býti pochvou, spolehlivě uchovávající křehký obsah, jakým jsou kupříkladu historické elektronky:

Když se to do ní nevejde, musí se pochva nastřihnout, aby nepraskla

RoTP může též báječně vylepšit skladové hospodářství vojenské:

Rulička od hajzlpapíru najde uplatnění i ve vojenství!

Dalekohled[edit | edit source]

Z RoTP je možné v krátkém čase vyrobit skvělý dalekohled s fenomenálním jednonásobným přiblížením a to pouze za pomocí šikovných prstů.

Postup: Rulička se kompletně odstrojí od zbytku toaleťáku, aby nebyl narušen zenový design, a posléze se přitiskne na oční bulvu. Došlo-li k příliš důraznému přitisknutí, opakujeme činnost na druhém oku. Šikovnější jedinci mohou dalekohled opatřit maskovacím kaki nátěrem, čímž se usnadní případný prodej armádě.

Špionážní mikrofon[edit | edit source]

Jak je všeobecně známo, v dnešní nejisté době je třeba míti své okolí pod kontrolou. Není tedy na škodu sem tam zjistit, zda-li se soused neoddává nějaké protistátní činnosti, nevede šifrované hovory či se nechystá k obcování se svou vlastní ženou, což je činnost velice nechutná a je dobře o ní vědět.

Postup: Rulička se nemusí zbavovat zbytku toaletního papíru, neboť tento zde funguje jako výstelka pro snadnější a ergonomičtější úchop. Vzhledem k faktu, že informace, které za pomoci tohoto sofistikovaného nástroje můžeme zjistit, nás mohou poněkud rozrušit, není od věci vrstva odvádějící přebytečnou vlhkost. Vezmeme ušní boltec, stočíme jej do kornoutku a vstrčíme do roličky. Posléze roličku (bez vyndání ušního boltce) přiložíme na stěnu. Máme po ruce blok a ostře ořezanou tužku, neboť záznamové zařízení jsme nenamontovali a skleróza se nevyhýbá ani nejzdatnějším jedincům.

Hi-Fi souprava[edit | edit source]

Dnešní miniaturizace dosáhla již dávno hranic svých možností a moderní přístroje pro reprodukci vaší oblíbené hudby používají toliko drobných reproduktorů, které zkreslují pečlivě cizelovaný zvuk interpretů. Je tedy nasnadě, že je třeba zvuk pečlivě směrovat ke sluchovodům konzumenta kultury.

Postup: Ruličku pečlivě očistíme a za pomoci zhruba metru lepicí pásky ji připevníme tak, aby otvor reproduktoru směřoval dovnitř ruličky. Pečlivým směrováním přístroje najdeme ideální akustické těžiště místnosti a usedáme do jejího středu. Hodláme-li s takto vylepšeným přístrojem mezi lid, použijeme ruličky dvě, čímž získáme prostorový stereozvuk, který nám budou ostatní závidět. Estéti mohou ruličku obalit staniolem (je třeba aplikovat před lepící páskou), aby ladila s designem ostatních součástí domácího kina.

Megafon[edit | edit source]

Dnešní neklidná doba, plná demonstrací a různých projevů občanské nespokojenosti, klade nemalé nároky na hlasový aparát protestujících. I zde je možné využít fenomenálních vlastností RoTP.

Postup: Ruličku opět nezbavujeme zbytků papíru, ale uchopíme do pravé (jsme-li levák, pak do levé, to dá rozum) ruky a omotáme lepící páskou okolo celé ruky. Zajistíme tak pevný úchop, aby nám megafon nikdo nemohl vytrhnout z ruky, a též depilaci nevzhledných chloupků na hřbetě ruky po ukončení demonstrace. Máme-li obavu o své bezpečí, je možné před omotáním páskou navléknout na prsty kroužky od klíčů, matky vhodné velikosti. Použití je pak stejné jako při využití megafonu poháněného elektřinou, ovšem s tím rozdílem, že zde namáháme hlasivky o něco více. Ale zas o něco méně, než kdybychom neměli megafon žádný.

Futrál na čtyřstěn[edit | edit source]

Čistě matematické objekty, jako například platonická tělesa, je potřeba chránit před nepříznivými vlivy okolního reálného světa. V této kapitole si ukážeme, jak z RoTP zhotovit praktický a trvanlivý obal, futrálek či pouzdýrko pro uskladnění čtyřstěnu neboli tetraedru, zvaného také někdy vulgárně trojboký jehlan.

Postup: K přípravě futrálu na čtyřstěn budeme potřebovat kromě RoTP ještě koníka kancelářského a 4 až 8 ks žrádýlka pro tohoto koníka. Přesný přibližný postup bude obsahem patentu VTN, který snad bude udělen v nejbližších měsících. Předmětem vynálezu je objev, jak vyrobit futrál na čtyřstěn místo futrálu na obdélník, případně placatý kvádr, kterýžto postup je na rozdíl od našeho vynálezu triviální.

Šikmý bokorys futrálu na čtyřstěnToaletak.jpg
Papír a spol.
LejstroNaprosto prázdný papírOrigamiPapírPapírový policistaRulička od toaletního papíruToaletní papír