Sherlock Homeless

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Holmes.png
Sherlock Holmes statue at Meiringen2.jpg

Sherlock Homeless, nesprávně taky Holmes (narozený někdy velmi krátce po Chuckovi) je fakt úžasný chlapík. Je dvěma z malého počtu lidí , kteří keď vás uvidí, len tak vychrlí, že jste vrah, hoci o tom ani sami nevíte (ale povězme si otevřeně, pokud nejste džinista, nezabili jste ani mravence. Z lahví od kečupu na flanelovej košili dokonce zjistil vraha chlapíka z Madagaskaru, ktorý zemřel roku 1895 (Aféra Antananarivo).

Rodinné vzťahy[edit | edit source]

Je asi nemanželským dítětem anglického spisovatela, ktorý sa hrdí titulom sýr, Arthura Onana Dojila.

Vedou sa spory o jeho sexuální orientaci. Sherlock síce v minulosti překonal více vztahů se ženami, v posledním čase ho bylo vídať len v společnosti kamaráda Dr. Watsona, což znamená, že konečně našel svoje miesto v společnosti. Někteří vědci však tvrdí, že příčinou předstíraného vztahu k Dr. Voštěpu Watsonovi bylo jen bezdomovectví Sherlocka - společne si tito dva dokázali pronajať izbu, dokonce dvojpostelovou (Prípad neviditeľnej izby). Další dokonce tvrdí, že za předstíranou nákloností k Dr. Voštěpu Watsonovi byla jeho setra Emma (Záhada smrti Happyho Posera), ale toto se opravdu nedá prokázat.

Súčasné zamestnanie[edit | edit source]

Předpokladá se, že okolo roku 1995 odišiel do detektivního důchodu, a že v současnosti bere veľké ho(v)noráře v televizi ako Dr. House, přitom se jedna o tu samou osobu, která už měla na práci velké HO..., a tak začala liečiť ľudí. Je však poměrne zjevné, že Dr. House není homosexuál, takže to možná nakonec nebude on. Anebo je možné, že Sherlock predsa len nie je homosexuál? Chtělo by to Sherlocka, aby nám to vypátral.