Válečné řemeslo 3

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search


Nešlápněte do hovna.jpg Nepotěšil jsi mne chlapče, ale ani já tě nepotěším. Najde se nějaký hrdobec (hovnivál), který SPRASÍ tento článek?
MV5BMDZlMDE0ZTEtNGVkNS00OTY2LWExMDctMjE2MGZkYTBkNzgyXkEyXkFqcGdeQXVyNjExODE1MDc@. V1 .jpg

Historie Válečného řemesla 3[edit]

Válečné řemeslo 3 je napodobenina antické strategické vykopávky. Válečné řemeslo které bylo nalezeno roku 1994 v Kalifornii (údajně Válečné řemeslo 1 bylo vytvořeno v Paleolitické éře používáno vyhynulou rasou Warcraftus hráčus). Válečné řemeslo 1 bylo následně dvakrát napodobeno. Poprvé bylo Válečné řemeslo neúspěšně napodobeno roku 1997 proto bylo napodobeno znovu roku 2002. 

Rasy Válečného řemesla 3[edit]

ve hře jsou čtiři hratelné frakce každá horší a podlejší než ta předchozí. Jejich cílem je se vzájemně zničit a zmasakrovat. 

  1. Lidé ("Aliance"): fašistický a xenofobní národ (převážně) lidí, kteří zotročí či zničí jakýkoliv jinou rasu. Lidé mají myšlenku o perfektní rase: urostlích, modrookých, břichochlupatých lidí s bílou pletí a mateřským znaménkem na levém palci pravé nohy. Lidé udělají cokoliv, aby zůstali při moci. Všechny rasy ktéré se nepodvolí lidem jsou nepřítelem "Aliance" a lidé se je pokusí vyhladit.
  2. Orkové (Horda): Orkové jsou imigranti, kteří přišli z jiné planety. Orkové jsou násilná, nepracovitá, zelená stvoření která odmítají dodržovat pravidla a nerespektují náboženství, kulturu a ani stil života ostatních. Na zemi se objevilo několik příznivců jejich stylu života a ras které orků litují (sluníčkáři ). Tyto dvě skupiny se knim připojili a tak vznikla Hoda, která terorizuje pouhé občany.
  3. Noční elfové: prastará feministická rasa která fanaticky uctívá a chrání stromy. Komunita nočních elfů se rozdělila na dvě skupyny: A) Ochránci přírody - je to skupika mužských odpadlíků kteří jsou za jedno s přírodou. Jejich kultura káže že každý úplněk se musí jejich vůdce proměnit v obří strom vědění který následně pomalu okolní obyvatele v stromovce. B)
  4. Nemrtví: jsou to rostomilá stvoření která si najdou tisíce spůsobů jak vás rozsápat, rozdvanáctit, upálit a dočista zmasakrovat. 

Noční elfové[edit]

Elf a elfka chránící české lesy

Noční elfové jsou podivné bytosti, které chrání přírodu a lesy. Elfové, bereme-li v potaz muže, jsou v podstatě napůl lidé, napůl zvířata. Často jsou zarostlí vousem či mechem, mají dlouhou hřívu, od pasu dolů jsou obvykle zvířecí.

Další rasy[edit]

Démoni Plamenné Legie[edit]

Démon Babiš.jpg

Démoni Plamenné Legie usilují o zničení Azerothu už od pradávna. Poté co nevyšla hrubá síla se Legie uchýlila k jiným taktikám a hodlá zničit nepřítele přebujelou byrokracií, zajišťovacími příkazy, elektronickou evidencí tržeb nebo proměnou lidí v nemyslící nemrtvé.

Galerie[edit]