Ženské poprsí

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Prs.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

„Mmmmmmmmmm“

- Eden Mor

Ženská prsa je z hlediska anatomie nedílná součást normální ženy. Patří mezi časté důvody vstupu do manželství, rozvodu či válek. Pohled na ženská prsa uklidňuje. Tak se pojďme pěkně uklidnit. Nebo rozrušit? A nebojte se, nakonec je ukáže.

Casus belli[edit | edit source]

V minulosti muži vedli mnoho válek kvůli ženskému poprsí. Od občanské války v Sadistánu až po 2. světovou zemřely miliony mužů kvůli čemusi, co vydrží jenom několik málo let.


Řecko-perské války[edit | edit source]

Skutečným důvodem válek byl vztek Dareia I. Ten byl rozzuřený králem Leonidasem, který se při jejich setkání ani jednou nepodíval na prsa Dareiovy dcery.


Trójská válka[edit | edit source]

Helenina ňadra hrála centrální úlohu v celém konfliktu. Agamemnón věděl, proč nasazuje tak velkou armádu. Měla totiž naducané zvony.


Dívčí válka[edit | edit source]

O kozy šlo také během Vlastiny vzpoury proti mužům. Vlasta díky své zálibě v lehké atletice sice měla krásná a pevná prsa, ale mužům se furt nějak nelíbila a tak se Vlasta stala feministkou.

Související[edit | edit source]


Fat Martini Woman.jpg
Ženské věci
BlondýnaDámskoDominaHarfaHidžábJihočeské matkyKosmetikaMenstruaceMrchaPannaPrsPříležitostSeznam hereček a osobností s velkým poprsímStará pannaStydké pyskyTeorie ženské mysliTěhotenstvíTchýněVaginaVřetánkoWomaniumŽena obecnáŽena všeobecnáŽenská logikaŽenské hormonyŽenský orgasmusŽenský postargumentační dovětekŽenština