Google

From Necyklopedie
(Redirected from Strejda)
Jump to navigation Jump to search
Původní, velmi tajná verze loga Google navržená Tomem Cruisem
Není pravdou, že mi patří agentura ABL. Mně totiž patří Google.

—Vít Bárta

Google, Inc. [gégel] je dceřinnou společností nadnárodní korporace Velký Bratr tě sleduje aneb Obousměrná obrazovka pro každou domácnost, Inc. A od 1. Septembera dvacetstopetnáct je dceřinnou společností Googlu (tedy vnučkovou společností Velkého Bratra...) Negramotná abeceda Inc. Jeho zakladatelem je Chuck Norris s Georgem Cromwellem, kteří používají ktrycí jména Larry Stránka a Sergey Brno. George Cromwell se chtěl pokusit o realizaci své knihy 2011. Chuck Norris zase potřeboval nějakou službu, která by vyhledávala jeho činy a úspěchy - přestával se v nich orientovat. Současným majitelem společnosti je Vít Bárta. Google nabízí hrozně moc služeb, které stejně všechny nikdo nezná a ani sám Google neví, kolik je. To je způsobeno tím, že Google vždy přijde s nějakým velkým projektem, jež pak ale velmi brzy zkrachuje - viz třeba službu Google Vejf. Nedávno se však Google rozhodl postavit Facebooku a spustil novou socialistickou síť vagina+-*/.

Služby[edit | edit source]

Goooooooooogle vyhledávání[edit | edit source]

Podoba vyhledávání v roce 2027, nedávno představená na tiskové konferenci
Google třeba neumí vyhledat výraz pracující romové

Goooooooooogle vyhledávání (dále jen Google vyhledávání nebo vyhledávání) je patrně nejznámější a nejpoužívanější služba od Googlu. Svou popularitu získala především díky tomu, že ji může používat i naprostý blb, který vlastní připojení k Internetu. Do vyhledávacího pole (takový ten přihlouplý rámeček uprostřed stránky, nic takovýho jinýho tam není) stačí vepsat jedno, popřípadě dvě, tři, čtyři, pět, šest, sedm etc. slov. Po kliknutí na tlačítko Hledat Googlem se rozjede složitý technologický proces, na jehož konci čeká na uživatele stránka, zobrazující všechny možné výsledky vyhledávání, jen ne ty, které uživatel požaduje.

Google neumí vyhledat výrazy jako třeba pracující romové (viz fotografii vpravo), záslužné činy Jiřího Paroubka, brečící Chuck Norris či myslící Mirek Topolánek. Miloš Zeman tvrdí, že když se do Google zadá výraz Google, zhroutí se celý Internet. Někteří zase tvrdí, že po zadání hesla Google se vám do počítače stáhne nová sada smajlíků. Zatím nikdo ale neměl tolik odvahy to vyzkoušet.

Na nedávné tiskové konferenci představil Google svou vizi do roku 2027 (všimněte si, že jde o prvočíslo). Přijde prý s novým, naprosto revolučním designem (na obrázku vpravo). Další novinkou bude změna tlačítka ze Zkusím štěstí na Přesměruj mě na Wikipedii. Google zatím neřekl, co přesně můžeme od tohoto tlačítka očekávat, a my se tak můžeme jen dohadovat. Vyhledávání irelevantních stránek bude, jak Google slíbil, ještě více zpomaleno. K vyhledávání bude použit i nový algoritmus; otázkou zůstává, zda bude fungovat. Jisté je však jedno - revoluce Googlu v roce 2027 změní život nás všech a překope staré zvyklosti od základů.

Google Maps[edit | edit source]

Google Maps má i velmi sofistikovaný plánovač tras. Není problém se dostat z Japonska do USA, musíte jen disponovat kajakem

Google Maps je skvělá služba, pokud chcete šmírovat souseda na zahradě, nebo pokud jste zloděj a chcete vykrást dům vašeho bývalého profesora češtiny. Google má na oběžné dráze Země několik družic, které pořizují její satelitní snímky. Aby bylo dosaženo dokonalé možnosti šmírování, představil Google před třemi lety aplikaci Google Liveview, což znamená, že můžete satelitní snímky z družic sledovat v reálném čase.

Další nedávno spuštěnou aplikací byl Google Streetview Liveview FullHD, jež poskytuje ty samé služby jako Google Liveview, jen v jiném úhlu pohledu a ve full HD kvalitě. Taková služba je dobrá pro různé úchyly, buzny, pedofily a další případy. Google počítá i se zapojením nekrofilů, ale to až v rozšíření Google Streetview Liveview FullHD Cemetery Widget. Všechny kamery a družice mají noční režim, takže není problém špehovat lidi 24 hodin denně.

Google je samozřejmě férový kluk, takže v žádném případě nezasahuje do soukromí sledovaných lidí. S každým sledovaným je sepsána smlouva, ve které se sledované objekty vzdávají nároku na soukromí i nároku na honorář. Chuck Norris obchází všechny domy, u každého zazvoní a nabídne smlouvu k podepsání. Pokud občan smlouvu odmítne podepsat, je zle. Chuck Norris se podepíše za něj. Jeho krví!

Google Aluminium[edit | edit source]

Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Google Aluminium.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Google Aluminium je další z řady špehovacích nástrojů společnosti Google. Jedná se o program, který se tváří jako webový prohlížeč (ve skutečnosti je to vir, ale pšššt - Velký Bratr nás sleduje). Data ze stránek, jež jste prostřednictvím Google Aluminium navštívili, se odesílají na centrálu FBI, i do ústředí korporace Velký Bratr tě sleduje aneb Obousměrná obrazovka pro každou domácnost, Inc. Málokterý uživatel je schopný určit pravou povahu viru, neboť Aluminium má velmi moderní, svěží a líbivý design, krásnou ikonku a hlavně je od Googlu. A ten by přece nic špatného neudělal, ne?

Česká verze Google
Toto se stane když do Googlu napíšete google

Google+-*/[edit | edit source]

Nesouvisející informace naleznete v článku Kruh.

Ne, nejedná se o Google kalkulačku, ale o socialistickou síť a o přímého konkurenta Facebooku. Pravděpodobně se jedná i o nástupce služby Google Marx. Google se totiž od služby Google Marx v poslední době celkem distancuje, oficiální informace o její budoucnosti neexistují.

Google+-*/ je založen na myšlence, že každému svému příteli uděláte barevné kolečko na čelo. Víc koleček tvoří jeden velký kruh. Počet vámi vytvořených kruhů je neomezený. Zde uvádíme příklad, jak si lze zorganizovat přátele do kruhů: bývalé přítelkyně, současné přítelkyně, budoucí přítelkyně, popřípadě ženy, muži, Justin Bieber apod. Vaši přátelé nevědí, v jakém kruhu se nalézají. Každému kruhu přátel může být určena jiný status, který na Google+-*/ napíšete. Lidé mohou být i ve dvou kruzích najednou - společnou množinu uživatelů mohou mít kruhy jako muži a současné přítelkyně či ženy a Justin Bieber. Jednotlivé kruhy bohužel nemohou mít podkruhy, neboli podmnožiny, což nepotěší matematiky a různá další stvoření jim podobná.

Google o vás pečuje[edit | edit source]

Typická ukázka gůglí péče o naše blaho:

 • Volající: Dovolal jsem se do Gordonovy pizzerie?

GOOGLE: Ne pane, toto je Google pizzerie.

 • Volající: Pak jsem si tedy musel splést číslo, omlouvám se.

GOOGLE: Nikoli pane, Google minulý měsíc koupil Gordonovu pizzerii.

 • Volající: Dobrá, rád bych si tedy objednal pizzu.

GOOGLE: Chcete vaši obvyklou objednávku?

 • Volající: Mou obvyklou? Vy mně znáte?

GOOGLE: Dle Vašeho ID data sheetu volajícího jste si za 12 telefonátů objednal velkou pizzu, s klobásou, chilli na vysokém těstě.

 • Volající: OK! To chci…

GOOGLE: Mohu doporučit, abyste si tentokrát objednal pizzu s riccottou, rajčaty a olivami na bezlepkovém těstě?

 • Volající: Cože ? Já nenávidím zeleninu...

GOOGLE: Cholesterol máte vysoký, pane.

 • Volající: Jak to kurva víte?

GOOGLE: No, porovnali jsme Vaše číslo s vašimi zdravotními záznamy. Máme výsledky vašich krevních testů za posledních 7 let.

 • Volající: Dobrá, ale já nechci vaši plesnivou zeleninovou pizzu, léky na cholesterol už beru.

GOOGLE: Promiňte pane, ale léky neberete pravidelně. Dle databáze jste si koupil jen 30 pilulek na cholesterol před čtyřmi měsíci.

 • Volající: Kupoval jsem i v jiných lékárnách.

GOOGLE: To se na výpisu Vaší kreditní karty neukazuje.

 • Volající: Zaplatil jsem hotově.

GOOGLE: Ale dle výpisu Vaší banky jste si nevybíral dostatek hotovosti.

 • Volající: Mám jiný zdroj příjmu v hotovosti.

GOOGLE: To nesouhlasí s Vaším daňovým přiznáním. Leda byste si je koupil penězi z nepřiznaného příjmu, což je protizákonné.

 • Volající: CO TO KURRRRRRVA...?!

GOOGLE: Omlouvám se, pane, tyto informace používáme proto, abychom Vám mohli pomoci.

 • Volající: To stačí! Je mi zle z těch Vašich Googlů, Facebooků, Twitterů, WhatsAppů a všech těch kokotin. Letim na ostrov, kde není internet, kabelovka, žádnej mobilní signál a nikdo, kdo by mě mohl špehovat!

GOOGLE: Rozumím pane, ale musíte si napřed vyzvednout nový pas, před 6 týdny Vám totiž vypršela platnost. Zde je nabídka ostrovů, splňujících Vámi požadovaná kriteria...

Technické zázemí[edit | edit source]

Své servery se Google rozhodl umístit do Brna. "Při výběru místa pro naše servery bylo hlavním kritériem složení obyvatelstva. Negramotní obyvatelé jsou málokdy schopni se vzpříčit systému. Když jsme tedy na mapě (pod lupou) našli vesnici Brno a zjistili jsme, že díky kotlině, ve které leží, nebude problém pokrýt celý svět včetně přilehlých galaxií, bylo jasno. Servery Google budou zde," stojí v oficiální tiskové zprávě. Technické zázemí je umístěno v podzemí hradu Špilas. Kdybychom vzali všechny pevné disky a dali bychom je jednotlivě za sebe, byla by vytvořena taaaak dlouhá řada, že by ani na její konec vidět nebylo. Celková kapacita disků odpovídá zhruba 150 rokům kvalitního porna na nich. A to už je nějaký číslo.

Později vyšlo najevo, že pravý důvod tohoto umístění je ten, že Google kompletně přešel na moderní technologie brněnského génia Petra Hýla (pražsky "Hejl"), stavitele originálního jihomoravského vyhlodávače ([1]).


Vera Pohlova.jpg
Já bych všechny ty internety a počítače zakázala
Amateri.czČeština 2.0FacebookFirefoxGoogleGoogle AluminiumGoogle MarxLiterární serverNecyklopedieNeckykykloppedieNelibimseti.czNenecyklopedieNovinky.czParodie na NecyklopediiSeznamSociální síťWikipedieČeskopedieZpovědniceČSFD