Diskuse s uživatelem:Ervinpospisil/archív2

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Něco zmazat umí každý

nevím kdo ti dal právo mazat příspěvky ostatní.Jka může jeden člověk soudit co je a co není humor.Ty tvoje články mi zrovna humorné nepřipasaj,a přesto bych ti je nemazal aji kdybych mohl,ale ty?si asi něco extra...borec co má právo tak maže..uží si to suchare.u mě si jen šunt.--Dromed 11. 1. 2009, 17:03 (UTC)

Regál Zemědělství

Zdarec našel a nahrál jsem supr ikonku farmáře Farmar.png, mohla by se ti hodit do regálu. Jestli ji tam nebudeš chtít, tak ten obrázek smaž, jinde se moc neuplatní. --Ráďa 14:53, 1. 8. 2008 (UTC)

registrace

Mám známýho, co se chce regnout na necyk., ale nejde to. Nevíš, kam se to dá jinam ohlásit? dík --Ráďa 14:22, 21. 7. 2008 (UTC)

To je divné. Pravděpodobně dělá někde chybu on. Může také být na zablokované IP adrese. --Ervinpospisil 15:10, 21. 7. 2008 (UTC)
To asi ne, zkoušel sem mu to založit aji já... a tuhle i.p. má tak týden..
A děláš to tady? Já jsem to zkoušel a vypadá to funkční. Doporučuji počkat 1-2 dny, dneska je to jaksi líné... --Ervinpospisil 19:16, 21. 7. 2008 (UTC)

Ondra

Kdo je ten Ervinpospisil? Měli by se mu odebrat správcovská práva. Jeho jediným cílem je ponechat na Necyclopedii jen stránky, které tam jsou doteď. Jakoukoliv novou s potenciálem humoru rovnou maže, aniž by jí dal šanci se rozvinout. Magor.

Opatrně, mladej, opatrně, za takovýhle řeči dávám blokádu. Nachystej článek pořádně, a uvidíš, že Ervín ti ho tam nejen nechá, ale ještě ti ho prováže s tím, co tady už je. A když ten článek bude fakt dobrej, dostaneš tam šablonu "Nejlepší článek". Ervín chválou neskrblí, když je za co chválit. --Zylbrsztajn 15:15, 15. 4. 2008 (UTC)
OK, když to tak vidíte... Překvapilo mě, že zde se články mažou o dost nevybíravěji než na wikipedii. Blokádu ani dávat nemusíte, už se nebudu snažit; má-li E.P. všechno smazat bez diskuse, hrajte si tu sami. Ondra – Tento nepodepsaný komentář přidal uživatel 147.229.206.67 (diskusepříspěvky).
Žádná škoda. --Ervinpospisil 11:52, 2. 5. 2008 (UTC)
Ale vy se tak opravdu chováte :) --Kolombo 10:33, 30. 5. 2008 (UTC)

Xena

Ervíne, bezúspěšně se pokouším nahrát obrázek princezny bojovnice Xeny a pokažde to selže (na wiki pak nic není). Nechápu co se děje, nikdy jsem s nahraváním neměl potíže. --Info 13:05, 17. 11. 2007 (UTC)

Ani mně to nejde. Je to chyba v systému, jako před pár tádny, viz Necyklopedie:Pod Parou/technika --Ervinpospisil 13:18, 17. 11. 2007 (UTC)
To je nepříjemné, nicméně je to pro mne v jistém smyslu povzbudivá zpráva, protože jsem si už myslel, že jsem v tomto pošmourném sobotním odpoledni definitivně zhloupnul a že něco dělám blbě a nejsem schopen přijít na to co, Jdu požít něco málo léčivého destilátu grappa, abych spláchl to trauma. Až se to rozběhne, smaž prosím tě ty zbytečné verze, pokud tam něco zbyde. --Info 13:24, 17. 11. 2007 (UTC)
Zkusil jsem to ještě jednou a nic. Obrázek tam může přijít celkem jakýkoli. Dnes tedy končím. --Info 14:29, 17. 11. 2007 (UTC)
Ervíne, podívej se na španělskou Xenu a la Mona Lisa, to tam časem musím vrazit. Co takhle jako obraz mistra Knížáka oslavující Xenu? --Info 16:59, 17. 11. 2007 (UTC)
Ervíne, promiň, že tam mám zas tolik editací, jednak to byly překlepy a pak mě vždycky napadlo něco dalšího a neodolal jsem. Teď by to ještě chtělo tak jednu dvě další sekce, ale momentálně mě nic nenapadá. Doufám, že mi pochválíš Báseň o Xeně, i když je to jen taková ... jak říká Milan Knížák ;-) --Info 22:18, 17. 11. 2007 (UTC)
Každopádně, pochvalu si zasluhuješ nejenom za Xenicu. Díky. Právě jsem se vrátil (ne z hradu), ale z malé oslavy. Zdar --Ervinpospisil 22:51, 17. 11. 2007 (UTC)

Poschlá

Ervíne, včera jsem založil chybně pojmenovanou stránku Poschla (bez čárky nad a). To jméno se mi zdálo podivné, ale říkal jsem si, že vsetínská místní jména nesou dědictví rumunských předků našich Valachů. Dnes jsem všechny odkazy na (zatím neexistující stránky .. nyní jen přesměrování) na správné Poschlá (tomu už rozumím ;-). Mužeš prosím vymazat tu stránku Poschla, na kterou už teď nic neodkazuje. Je zbytečná. Diky! --Info 14:00, 18. 11. 2007 (UTC)

Šablona:Kategorie

Zdar, prosimtě k čemu je Šablona:Kategorie? Procházel jsem teď šablony, a koukal jsem na ní dost vyjeveně... Rozhodně ji nechci likvidovat, ale zajímá mě to. Ptám se tě, protožes ji sem dával začátkem ledna (čili už v prehistorii). --Karkos 21:26, 21. 11. 2007 (UTC)

Zdarec. To je síla, byl to můj 3. den působení na Necyklopedii, vzpomínky jsou zamlžené. Jedno vím, že to je nějaká podpůrná šablona, jako třeba Šablona:!. Asi byla potřeba při tvorbě jiné šablony. --Ervinpospisil 21:45, 21. 11. 2007 (UTC)

Technische dotaz

Prosímtě, jak poznám, kdo je autorem článku? Chtěl jsem napsat pár slov uznání 1 - 2 autorům, ale nevím jak to udělat. Flamewar? Taky jsem viděl, že nějaký předchozí vzkaz psaný sem, jsi přesunul jinam, ale z emailu co mi došel, jsem nevyčetl kam. Je tu ještě hodně věcí, které neznám, tak se ptám. Doufám, že vás moc neseru... ani nevím jak fungujete, zda to máte jako koníčka, či jinak. Jo, najdu odpovědi v nějaké nápovědě? Díky GeGeGe

U každého článku nahoře je kolonka „Historie“. V ní je kompletní přehled editací, tam lze najít, kdo jakou změnu udělal. A v diskusích se podepisuj tím tlačítkem nahoře. --Ervinpospisil 00:38, 6. 12. 2007 (UTC)
Vše o přesunech a editacích se dozvíš na stránce Poslední změny. Je však dobré si nastavit zobrazování na klasiku. Zmáčkni nastavení/poslední změny a políčko u Zdokonalené poslední změny (JavaScript) nechej prázdné. Je to přehlednější. Samozřejmě všichni dělají vše zadara. Ahoj. --Ervinpospisil 00:48, 6. 12. 2007 (UTC)
Super. Díky za to. Fakt je, že když tu člověk není často, tak zapomene. Když zavítám do Brna, tak jste někde k mání na pokec? Já tam skutečně vítám pravidelně. A propos, když dám článek do AKTUALITY, počítá se jako článek normální, nebo ne? Jestli ne, tak můžu udělat článeček a pak dát do aktualit zkrácenou verzi, nebo něco co jej doplňuje a zasahuj do aktuality. Jo vidíš, s tím podpisem zde už jsem zapoměl, jak se sem dává. Jo, už vidím, čuměl jsem moc vpravo a moc nahoře, to jsou ty ikonky vlevo nad ediačním okénkem a dává to ty tři tildy, doufám, že to tentokrát vyjde Jinak jsem přesvdčen, že kdybyste v Necyklopedii měli v kolonce navigace jen a jen odkazy navigační, a ty editační, či návod doleji mezi nástroji, přispělo by to k většímu comfortu. Mě jakožto negramotovi a stále ještě běžnému uživateli se to trochu míchá. Odkaz Pod Parou, Vytvořit článek, Pravidla, Údržba a Nápověda, bych viděl ve zvláštím odstavci, to je už pro člověka, který si pár článků přečetl a chce to taky zkusit. Máš pravdu, na Hlavní straně je dost dalších odkazů, ale přece. V každém případě díky za rady... --Gregor GRIBOJED 10:03, 6. 12. 2007 (UTC)
Aktuality, Redirecty, ani čl. začínající "Necyklopedie:" se nepočítají. Všechny tvé otázky hravě vyřeší praxe. Několik týdnů a bude to v pohodě. --Ervinpospisil 01:12, 7. 12. 2007 (UTC)

Ohlas

Zdar Ervine, díky za ohlas, ten nekrolog není vůbec špatný nápad, pokud by k tomu došlo, měli by se lidi při čtení válet smíchy, ale na to je zatím čas. Na špitále mi vadí, že tam není internet a jakmile člověku trochu otrne, nemůže dělat nic jiného než pozorovat jaké život někdy nese kuriozity. Čeká mě ještě velmi brzy jedno nebo dvě kola a tak nevím, kdy se zas ozvu.--Dědek 20:34, 12. 12. 2007 (UTC)

Ó vánoce

Ó vánoce, ó vánoce, copak nám asi přinesou ? Myslím že tisícovka článků je důvod k oslavám, nečekal jsem, že to do vánoc bude. Pěkné vánoce všem.--Dědek 19:56, 21. 12. 2007 (UTC)

Ahoj Dědku. Já nejsu založený na formality. Tak ti jen popřeju, ať se na vánoce nažereš a na Silvestra ožereš. --Ervinpospisil 15:41, 22. 12. 2007 (UTC)

Je po vánocích!

Ahoj Ervíne! Děkuji Ti za přidané obrázky, které jsou dokonale k věci. Přiřadil jsem ještě jeden a dopnil jsem ilustrace texty. S nejlepšími přáními do nového roku 2525 --Zdeněk Herl-Stolt 16:47, 29. 12. 2007 (UTC)

Buďte pozdraven Rembrandte!

Na Necyklopedii jsem vystřídal Zdeňka Herla-Stolta. Doufám, že i já se mohu spolehnout na tvojí radu a pomoc. Děkuji i jménem Herla-Stolta za veškeré korektury a vylepšování textů. Mám zkušenosti s psaním humoru a satiry ještě z doby existence "Dikobrazu". Herl-Stolt je sice můj životopisec, ale jinak se jedná o dobrého a slušného člověka. Přišel jsem do Necyklopedie, abych přispěl se svou trochou do mlýna. Doufám, že při čtení mých příspěvků nikoho nezachvátí zívání a spánek. S ubezpečením mé nejdokonalejší úcty --Dr.Dr. Jan Berwid-Buquoy 21:04, 12. 1. 2008 (UTC)

Samozřejmě pomohu velmi rád. Se Zděnkem jste oba vlastně profíci, takže pro Necyklopedii je to velký přínos a vlastně čest. Gusta Fučíková se mi líbí, já jsem za onoho režimu také prožil většinu života, takže vím vo co jde. Právě sháním foto. Kdybych někdy v tvých (tady si tykáme, ale bez toho soudruhu) článcích něco nevhodně upravil nebo přidal, ozvi se (nejlépe je to vždy v diskusi k danému článku). Je lepší předejít případným nedorozuměním. Se zlým úmyslem se tu, na rozdíl od čedkopedie, nesetkáš, ale i v dobrém úmyslu se dá lecos zmrvit. Hodně zdaru --Ervinpospisil 21:26, 12. 1. 2008 (UTC)

Smutek

Pohřeb.jpg Černý humor je specifický druh humoru a komiky založený na tom, že paradoxně vyvolává smích prostředky, které ve své podstatě vůbec k smíchu nejsou.

Ve Vídni dneska taky mají smutek.

Nemohl jsem nezačít milovaným Haškem. Tu šablonu černý humor jsem kdysi vyrobil, aniž bych čekal takové šoky. Dnes mne, nás, Vás, navždy opustil milovaný karbaník, tarokář, mariášník, šachista pan J.O. z Uherského Brodu. Z celého kolektivu karbaníků restaurace Máj byl nejmladší ze všech důchodců. Dožil se věku 63 let, přestože nepil, nekouřil a neuvěřitelně škudlil. Byl mimořádně oblíben jako výborný šachista a karbaník. Kolega karbaník M. Š. však chlastá v 80 letech jak duha s celým kolektivem starších a jde jim to k duhu. Chci proto dnešní šokující zážitek využít jako upozornění: vyvarujte se zdravého způsobu života. Taková smrt je však záviděníhodná - zemřel během šachové partie, ve druhém tahu. --Ervinpospisil 22:35, 13. 1. 2008 (UTC)

Ve Vídni mají opravdu smutek. V sobotu byl pohřben arcivévoda Karl Ludwig [1]. Co se týče tvého kolegy, snad ho nezabil tvůj geniální první tah. --Karkos 23:22, 13. 1. 2008 (UTC)
Mé šachové kvality zdaleka nedosahovaly jeho úrovně, ale byl jsem mu roven v Mariáši a Tarokách. Právě jsem se vrátil z pohřbu, oklikou přes hospodu, kde jsme vzpomínkami při karbanu uctili nebožtíkovu památku. Možná si budete myslet, nevím proč, že si zase dělám srandu, ale není tomu tak. Velebníčka u hrobu dokonale zastínil předseda šachového oddílu. Parafrázoval teorii matu při druhém tahu, a po krásné řeči vyhlásil následující ročníky vánočního turnaje za memoriál J.O. Všem vám přeju také takový krásný konec. --Ervinpospisil 21:24, 18. 1. 2008 (UTC)

Natahování brk

Buď pozdraven Rembrandte-Ervíne,

já ani Zdeněk brka natahovat nehodláme. Zdeněk se odmlčel, protože mimo článků o mne ho jinak nic nenapadalo. Až zas si vymyslí nějakou tu prasečinu na mne, tak se určitě ohlásí. Já to předejdu asi tím, že napíši článek o něm. Jinak z hlediska mých zkušeností, coby autor v "Dikobrazu" a i jiných časopisech, které snad nezašly mojí vinou, si myslím, že v momentální fázi vývoje naší společnosti jsem na Necyklopedii užitečnější já (tedy bez vytahování, že ano!) Jinak by existovala možnost se někdy v létě sejít u mne na zámku, abychom se všichni osobně seznámili. Zámecký rytířský sál pojme cca. 60 posluchačů. Objednal bych vepříka a grilovali bychom ho v zámeckém parku. Ervíne, napiš mi soukromou adresu. Já Ti pošlu seznam pořadů na zámku pro tento rok a mohli bychom se všichni setkat při nějaké z akcí. Co, vůbec dělá dědek? Slouží mu zdraví? Zdeněk mu kdysi zaslal několik povzbuzujících větiček. Snad mu to trochu pomohlo.

S pozdravem! Jenda --Dr.Dr. Jan Berwid-Buquoy 01:59, 20. 1. 2008 (UTC)

Nazdar (Když mohu tedy důvěrněji oslovovat) Jendo. Ulevilo se mi, že se všeci těšíte dobrému zdraví. Zámecký sál pro 60 posluchačů bychom nechali kongresmanům. Odhaduji, že z Necyklopedie by mohlo dorazit asi 6 opilců. Kotlíkový guláš ze silného vývaru z kostí dochucený klobásama by byl ideální. Su na to odborník. Kdyby se rýsovalo něco konkrétního, hodíme to „pod páru“. Co se týče osobního spojení, je to jednoduché. Při registraci na Necyklopedii každý poživatel mohl zadat e-mailovou adresu (neveřejnou). Když si klepneš na mou osobní stránku, vlevo v záložkách <nástroje> je „poslat e-mail“. Zdarec, Ervín. --Ervinpospisil 17:21, 21. 1. 2008 (UTC)

Žiju

Zdarec Ervine, momentálně jsem doma, ale 28.1.nastupuju já Moravan, až do Práglu k opravě hard disku. Rád bych, ale různé potíže mi brání rozpracovat několik pěkných témat, jakmile mi otrne, ihned to napravím a hlavně se ozvu.--Dědek 19:48, 21. 1. 2008 (UTC)

je tak pro zajimavost

v diskuzi na muj ne zrovna povedeny clanek (jehovirus)si psal ze su tvuj skoro krajan a pry z okna vidis velku javorinu tak me napadlo z kama vubec si? pac je docela mozne ze ta znam. Bagtru

Fakt jsou tu i horší články (beru tvou původní verzi). Místo dalšího okecávání jsem obrázkem a pár drobnými změnami pomohl, článek je v pohodě - když to řekl Zylby věř tomu, to je velký Machr. Já jsem, přiznávám, chtěl lehce rozproudit debatu nad kvalitou článků. Já totiž na špatné čl. šablonu Smazat nedávám, ale rovnou mažu. „Cosi“ mi tam chybělo, ale už je to v pohodě. Musíme ti dát čas ne rozhlédnutí po Necyklopedii, jinak byses neptal s kama su. Stačí klepnout na moje jméno, a je tam vše. Byl jsem s Lubošem Málkem v Hrubej Vrbce, sú tam výborní muzikanti aj ludé. --Ervinpospisil 18:58, 30. 1. 2008 (UTC)

Zdravice

Třikrát zdar, "nekrolog" by měl znít: po těžké nemoci se vrací do normálního života a hodlá dál vymýšlet ptákoviny--Dědek 19:14, 13. 2. 2008 (UTC)

Skvělý! Drž se. --Karkos 19:57, 13. 2. 2008 (UTC)
No super! Doufám, že jsi OK.--Zylbrsztajn 20:34, 13. 2. 2008 (UTC)
Přišel jsem z roboty a čekaly mně příjemné zprávy. Možná trochu pomohlo, že jsme na tebe mysleli. Teď jedu vybírat štěně. Kdyby to nebyla fenka, dal bych jí jméno Dědek. --Ervinpospisil 10:53, 14. 2. 2008 (UTC)
Nakonec jsme přivezli nádherného pejska. Zatím má pracovní jméno Švejnar.

RSDr.

NAzdar Ervíne, nejsem si úplně jist, jestli šablonu RSDr. opravdu potřebujeme. Podívej se na to a případně ji zruš, nebo mi dej vědět a já to zlikviduju. Už ani komouši se k tomu titulu moc nehlásí, takže šablona je sporná. Mohl by to být případně článek (slušelo by se připomenout i slavnou Vokovickou sorbonu!). --Trnka 12:48, 9. 3. 2008 (UTC)

Dobře

Někde sem myslim viděl že ty změny článku jdou smazat, tak to pak po sobě pomažu.. Jinak teď už to teda budu ukládat jenom jednou :) --Luukec 12:26, 21. 3. 2008 (UTC)

S článkem jde dělat cokoli. Ale v jeho historii je „navěky“ uloženo každé písmenko, i když jej později někdo zmaže. --Ervinpospisil 12:58, 21. 3. 2008 (UTC)

ervíne,

pardónec. Na náhled vs. uložit změny si dám více majzla, páč v pátek jsem se "zvandalizoval" do té míry, že mi to při tvorbě Generála Slavkova nesecvakávalo úplně nejlépe :)--Eugene krupa 11:52, 23. 3. 2008 (UTC)

Zdarec, prosím Tě smaž tu Ekologii, ona skutečně stojí za hovno, je to moc osobní,nějak jsem nebyl ve formě, máte s Karkosem naprostou pravdu. Díky --Dědek 06:37, 29. 3. 2008 (UTC)

Díky za smazání Ekologie, časem to vymyslím jinak --Dědek 13:12, 29. 3. 2008 (UTC)

Já co na srdci, to na jazyku. Tak se nezlob. Brzo udělám revizi některých svých článků a taky se bude mazat nebo slučovat (jeden už se smazal včera). Přeju ti hodně zdaru do další práce, ale hlavně na zahradě a baráku, Necyklopedie přijde na řadu až večer. Já teď jen procházím kolem počítače a udělal jsem protivandalskou kontrolu. Robím venku drevo na příští zimu. Plynaři se ode mně peníze nedočkají. Měj se krásně --Ervinpospisil 13:46, 29. 3. 2008 (UTC)

Úspěch

Nazdar, přesložil jsem si článek Rakousko-uherský kosmický program do němčiny (teda spíš do české němčiny) a ejhle byl nominován na článek týdne. (Jiné návrhy nebyly.) Tak se tenhle týden podívej na hlavní stránku německé uncy a najdeš ho tam i s tvým obrázkem raketoplánu v Brně. --Karkos 13:50, 17. 4. 2008 (UTC)

Mimořádná zpráva, zvláště poté, co jsem si přečetl Dojče verzi. Nejvíc mně zaujalo „Die aus dem Kreuzer Franz Josef abgeknallten Raketen konnten ganzen Atlantischen Ozean überfliegen.“, čemuž nerozumím stejně, jako tomu ostatnímu. Já jsem asi matematický typ. Každopádně gratuluju celé Necyklopedii a tobě zvláště. Že je ten obrázek už Šengenský je dobrý pocit. --Ervinpospisil 19:36, 17. 4. 2008 (UTC)
Zhruba to samé co je v české verzi, občas jsem mírně zjednodušoval a vypouštěl narážky na vnitročeskou situaci. Předpokládám, že Rakousů se tam moc nevyskytuje, ale i tak jsem rád, že to tam nezapadlo.--Karkos 21:23, 17. 4. 2008 (UTC)
Krása, gratuluju k mezinárodnímu úspěchu. :o) --Neral 22:29, 17. 4. 2008 (UTC)

Zdarec, navrhuji dát článek Mikešův máselný paradox mezi nejlapší čláky. To je ta správná necyklopedistcká věda !!--Dědek 20:16, 19. 4. 2008 (UTC)

Wikikytička

Wikikytička Uděluji ti wikikytičku za toho hlodavce, pako. --Kapybara 14:41, 25. 4. 2008 (UTC)

Regál Věda

Nakonec to dopadlo dobře: pěkná grafika, pěknej kód. Teď jen aby si to našlo čtenáře.--Karkos 19:43, 18. 5. 2008 (UTC)

No, uznání jsem ani moc nečekal, ale s tím fakticky neviditelným „odkazem“ na hl. straně jsi mně dost urazil. Když to srovnám se slaboučkou černou kronikou...--Ervinpospisil 20:33, 18. 5. 2008 (UTC)
To bylo první co mě napadlo. Jestli máš nápad, jak tam udělat velký odkaz, tak ho udělej... A urazit jsem tě opravdu nechtěl.--Karkos 20:38, 18. 5. 2008 (UTC)
Šak já sa nezlobím. Zvlášť po dnešku, kdy funguje kalendář i tady, jakási automatická aktualizace Hl. strany. Nepředpokládal jsem, že to zvládnu, navíc jen za půl dne, Regál jsem dělal 3 dny. Jak už ale přijdeš na kód a finty, je to pohoda. A doplňování kalendáře na pár dní dopředu bude myslím hračka a zapojí se do toho, hádám, víc lidí. --Ervinpospisil 23:36, 19. 5. 2008 (UTC)
Tleskám! Už jsem si dlouho říkal, že něco takového jako fungující kalendář by se tu hodilo. Rád do něj taky něčím přispěju. --Neral 02:09, 21. 5. 2008 (UTC)
...jednu mochu jsem na tom regálu našel, totiž ty dva překrývající se pásy v záhlaví (a podobné i v navigační šabloně) dělají neplechu při velmi úzké obrazovce. Mě při 1152 px leze pravý pás do loga Necyklopedie. Popřemýlšej prosím, co by se s tím dalo dělat. (U sebe jsem to vyřešil změnou nastavení obrazovky na širší :-) --Karkos 09:00, 21. 5. 2008 (UTC)
Ten kód je šidítko na to, že mediawiki nedokáže zobrazit soubory v %, ale jen v px. jde jen o kompromis ve velikosti těch zasouvajících se souborů. Já jsem dal 2x 700px. 15" CRT dosluhují, na nejběžnějším notebooku 1280px jsem to otestoval. Jedinou možností o které teď vím, je zmenšit obrázky na 2x600px, pak ale bude na 22" šú 1850px monitoru uprostřed škaredá mezera. Já mám 1680px a jsou tam rezervy na obě strany. Jestli se ozve víc lidí, uvidíme...--Ervinpospisil 09:42, 21. 5. 2008 (UTC)

Kalendář

Nebude nutné dávat na konc každé šablony {{-}} ? --Karkos 11:42, 21. 5. 2008 (UTC)

Mám dojem (teď jsem to ještě zkusil), že to nelze použít. To se časem vyřeší. --Ervinpospisil 12:01, 21. 5. 2008 (UTC)
  • Ten Gandalfovič by si zasloužil vlastní článek. Založ ho prosím ty, aby bylo vidět autorství. --Karkos 21:53, 22. 5. 2008 (UTC)
    Základ by byl, to je fakt, ale teď si musím od zemědělství pár dní odpočinout. Budu na to myslet. Dnes se na Wikia nějak jebe systém, žádné pomůcky nefungují. --Ervinpospisil 22:13, 22. 5. 2008 (UTC)
Mě zase občas blbne grafika.--Karkos 22:23, 22. 5. 2008 (UTC)
{{-}} funguje na celou obrazovku a nejde použít ve sloupcích.--Ervinpospisil 06:45, 30. 5. 2008 (UTC)

Mazač

Vyhoď toho mazače než to všechno vymaže--84.244.86.43 12:52, 3. 6. 2008 (UTC)

Nebyl jsem u počítače. Ale takovou vandalskou smršť jsme tu ještě neměli. Někdo se ukájí ničením práce jiných --Ervinpospisil 13:43, 3. 6. 2008 (UTC)

Smazaný článek

Ano, Petr Provazník byl článkem za zlámanou grešli a šablonu Sprasit jsem tam dal sám. Takže jen tak. Nic nevyčítám..

Blbec

hip - hop

Zdravím, v uzamčeném článku hip-hop chybí vysvětlení významu tohoto slova, a to:

Hromada
Impotentních
Píčusů
-
Hopsá
Okolo
Pódia

bylo by dobré to tam doplnit.


Zdarec

Zdarec Ervíne, nakouknul jsem a vidím, že to vedeš jak si Necy zaslouží. Zítra se vydávám cca na měsíc na cesty, ale v srpnu se sem doufám vrátím a snad něco zas napíšu. --Trnka 21:04, 11. 7. 2008 (UTC)

Měsíc na cesty? To je záhada, co ty můžeš dělat. Napadá mně jen cesťák s vysavači electrolux s pískem v pytlíku. --Ervinpospisil 08:03, 12. 7. 2008 (UTC)

Back on track

Ahoj pane Ervine, diky za poznamku o zasadach zpusobneho chovani. Jsem zde zpet po cca roce, kdy jste mne po mych zasecich jako Masturbace atd totalne zdemotivovali docasnym vymazanim meho hesla Putin. Budu se snazit byt zpusobny a vzpomenout se na to, jak se maji veci spravne delat. A diky za to, jak to tu vedete. :) Myslim to vazne.

Měl jsi napsat myslím to upřímně, to zní známěji. Putin vymazán nikdy nebyl, jen jsem jej zkritizoval, jelikož na chudý lid je třeba přísnost. Proč nevystupuješ pod Uživatel:Petr Voboril ? Jestli budeš psát bez diakritiky, už mně příště nepiš. Já to nesnáším. Zdar. --Ervinpospisil 21:56, 29. 7. 2008 (UTC)

Image problems

Hi Ervinpospisil. Just to let you know that the issue of special characters in image names is now fixed. You may need to re-upload any damaged old images, but new ones will work (and probably all old ones too) -- sannse<staff /> (talk) 10:31, 8. 8. 2008 (UTC)

Překlad: Ahoj Ervine. Jen ti dávám vědět, že ta věc se zvláštními znaky v názvech obrázků je už spravená. Možná bude potřeba, abys znov nahrál nějaké poničené staré obrázky, ale ty nové nahrané budou fungovat (a ty staré pravděpodobně taky) Podepsán Sannse --Zylbrsztajn 17:20, 8. 8. 2008 (UTC)
Děkuju vám oběma. Stejně ale bude lepší, když budeme fotky ukládat bez diakritiky. --Ervinpospisil 19:10, 8. 8. 2008 (UTC)
Není zač. Taky si myslím, že názvy uložených souboů by neměly mít znaky s diskritickými znaménky. --Zylbrsztajn 21:05, 8. 8. 2008 (UTC)

Šablony Hudba a Peníze

Pokusil jsem se přidat do šablon Hudba a Peníze odkaz na nový článek Slyšné, ale protože jsem už zapomněl jak se to správně dělá, nejsou ty odkazy funkční. Můžeš mi, prosím, poradit jak to mám udělat správně? Díky. --Zylbrsztajn 16:17, 15. 8. 2008 (UTC)

Je to v pořádku a funkční. Možná se ti to nezobrazovalo kvůli mezipaměti. --Ervinpospisil 17:16, 15. 8. 2008 (UTC)

mazající IP

Zdarec, i.p. 78.99.71.112 vymazalo článek Mikešův máselný paradox. Dal jsem to zpátky, ale měl bys ho asi zablokouvat, než tady nadělá víc takových vandalismů. Dík --Ráďa 10:31, 19. 8. 2008 (UTC)

hotovo! --Trnka 11:01, 19. 8. 2008 (UTC)

Regál Lidé

Čau ervíne, mohl bys prosím zamknou Regál Lidé tak jaks zamknul Biologii? Díky --Ráďa 06:48, 30. 8. 2008 (UTC)

Žiju

Zdarec, omlouvám se za dlouhou odmlku, ale neměl jsem to jaksi lehké, to víš. Trošku mi docházela pára, ale dobil jsem zdroje a je to podtstně lepší. Asi nebudu přispívat tak často jako dříve, ale přece.--Dědek 05:55, 8. 9. 2008 (UTC)


Eine Frage

Dostal jsi ode mě email, Poslal jsem ho na email, který máš na Českopedii. --Zaprdenej.anonym 25. 9. 2008, 10:07 (UTC)

Já vím, ale ani jsem ty přílohy neotvíral. Pokud je to ve špatném formátu, co já s tím udělám? Nic. Vše co vím o systému Media wiki mám odkoukané z jiných, i zahraničních editací. Musíš postupovat stejně. Termín Eine Frage vidím poprvé. --Ervinpospisil 25. 9. 2008, 14:45 (UTC)
A jak jsi teda vytvořil tu sekci o Davidu Rathovi? Systém Ti dovolil použití tagů jako <big>,ne? Kdyby Ti to nepovolil, nemohl by ten oddíl o Davidu Rathovi existovat. --Zaprdenej.anonym 25. 9. 2008, 15:03 (UTC)
Dyť to říkám. Takových věcí je spousta na en:Uncyclo. Základní princip je okopčený, a upravený. Fungovalo to tam, i tady. Já jsem kdysi programoval, hledání chyby je těžké, ale chybu musíš najít sám. --Ervinpospisil 25. 9. 2008, 15:28 (UTC)

Velká Ohrada

Ahoj, se mi fakt nedaří nahrát obrázky.. i když se snažím, seč můžu. Koukni na heslo Velká Ohrada - ještě to určitě dodělám.. jsem nahrála obrázky k ní, ale nějak se nezobrazujou, já fakt nevím ,co s tím. Pomůžeš, prosím? Dík, Monduha 25. 9. 2008, 18:45 (UTC) ... jo, a strašně blbě se mi tu orientuje v těch diskusích a tak... mohl bys pls odpovědět na mail monduha@seznam.cz ?? by mě to potěšilo, protože je dost možný, že tady přehlídnu odpověď, víš.. Já se to naučim, slibuju, ale asi to bude chvíli trvat. Jo, ty soubory se jmenujou Vvo_05.JPG a Vvo_24.JPG.. a jsou nahraný, možná tam vadí to podtržítko, nevim.

Díky. No co, víš jak.. jsem prostě blondýna a dóóóst stará ... nějaký JPG nebo jpg mi nic neříká, no.. tak sorry.. :-)) Monduha 25. 9. 2008, 19:34 (UTC)
Není zač --Ervinpospisil 25. 9. 2008, 19:41 (UTC)


Vyznamenání

flow

Uděluji Ti vyznamenání za přínos k článku Rudoltice. Jestli máš čirou nááááááááááááááááhodou zájem žít v Rudolticích, tak žádný problém. :) V bytovkách je míst dost. :) Máme tu v okolí (v Lanškrouně) tu samou vymoženost jako vy v Uherském Hradišti - AVX. (A ještě k tomu je to naše AVX větší než to vaše.) Na obrázku starý rudoltický pomník postavený ještě za Němců. --Zaprdenej.anonym 1. 10. 2008, 16:20 (UTC)

No vypadá to dost funerálně, na odpis ještě Ervín není :-( --Karkos 1. 10. 2008, 16:49 (UTC)
Klasik by řekl - Nový Jork a Liptákov, mé obce nejmilejší. Já však musím trvat a vytrvat ve svém Uherském Brodě. Navíc tak daleko, jako je Lanškroun, se už stěží kdy dostanu. Každopádně černý humor mám rád, takže díky. --Ervinpospisil 1. 10. 2008, 21:53 (UTC)
Já taky miluju černý humor. Například ten z České sody. :) --Zaprdenej.anonym 2. 10. 2008, 10:02 (UTC)

Your block in User:Slade @ UnCommons

Hi there. Why did you blocked me at UnCommons? kde je problém? I can't understand czech, so can you give more information about the reason of the block? I didn't see any edits made by me that justify the block. (note that I can unblock myself, but I'd prefer to discuss before make something extreme) Regards, Slade 2. 10. 2008, 19:16 (UTC)

I don't understand a word. But you are probably magor (Arnold Rimmer). Reason: deleted <charinsert>[[Category:+]]</charinsert>. --Ervinpospisil 2. 10. 2008, 19:48 (UTC)
Because MediaWiki:Copyrightwarning does the work of MediaWiki:Edittools, and MediaWiki:Copyrightwarning comes before the MediaWiki:Edittools at the edit box. MediaWiki:Copyrightwarning also contains <charinsert>[[Category:+]]</charinsert> and much more than MediaWiki:Edittools. So, I didn't think I deserve to be blocked by this. Please unblock me. Best regards, Slade 2. 10. 2008, 20:59 (UTC)
Copyrightwarning = irrelevant. UnCommons = pirate project. All Images = not copyright. You = magor --Ervinpospisil 3. 10. 2008, 08:35 (UTC)

Ervíne, Slade se tě ptal, proč jsi ho zablokoval a jestli mu můžeš říst jaký je pro to důvod. Neviděl tam žádnou svou editaci, která by blok ospravedlňovala. Taky v závorce tvrdí, že se může odblokovat sám, ale radši by to napřed prodiskutoval, než bude dělat něco extrémního.

V druhý zprávě píše:

Překlad:

Protože MediaWiki:Copyrightwarning nefunguje na MediaWiki:Edittools a MediaWiki:Copyrightwarning předchází MediaWiki:Edittools v editačnáím rámečku. MediaWiki:Copyrightwarning také obsahuje <charinsert>[[Category:+]]</charinsert> a mnohem víc než MediaWiki:Edittools. Takže já si myslím, že si nezasloužím abych za to byl zablokovaný. Prosím, odblokuj mne. S pozdravem Slade 2. 10. 2008, 20:59 (UTC) přeložil --Zylbrsztajn 3. 10. 2008, 10:20 (UTC)

Netuším co tím chce říci, ani po přeložení. Ve všech projektech na celé zeměkouli funguje MediaWiki:Edittools. I na všech Wikipediích a MediaWikiCommons. Fungoval tak 18 měsíců i na UnCommons. Než-li přišel on a opakovaně jej (z mně nepochopitelných důvodů) maže. --Ervinpospisil 3. 10. 2008, 10:59 (UTC)


Aktuality

Ad [2] Srandovní to není. Ale sarkasmus to je. Chápu, že i Necyklopedie je politicky korektní. Nechcete se přece nechat označovat za fašisty a neonacisty kdo ví kým. – Tento nepodepsaný komentář přidal uživatel 147.251.107.24 (diskusepříspěvky).

Ale ne, tady nejde o politickou korektnost, na tu celkem serem. Souhlasím s Ervínem, že to fakt nebylo srandovní. Jo, bylo to sarkastický, ale nic víc. Napiš to znovu, ale dej tam jiskru humoru. Udělej si z toho prdel. --Zylbrsztajn 17. 10. 2008, 12:17 (UTC)

Šablona:Prameny

nejde mi použít šablona prameny. Potřebuju u Puberťák uvést pramen článku, ale URL se tam nechce a nechce zobrazit. --Zylbrsztajn 28. 11. 2008, 09:38 (UTC)

Přesněji: Použít jde, ale nelze v ní použít celé URL až přímo na článek, zřejmě kvůli některým znakům. celé URL je: http://www.zena-in.cz/rubrika.asp?idc=26626&id=2 asi tam zlobí ten ampersand. --Zylbrsztajn 28. 11. 2008, 10:00 (UTC)
Mně se minule stalo to samé. Na chybu jsem nepřišel. --Ervín 29. 11. 2008, 07:26 (UTC)
Na tu šablonu jsem se teďka koukal, a mělo by to jít normálně, nemá to v sobě nic, proč by to nefungovalo.. Napadá mě jenom, jak Wikia haprovala onehdy se systémem, jestli to není tím.. --Ráďa 29. 11. 2008, 08:30 (UTC)
Já už s tím dál nijak neexperimentoval. Myslím, že potíž je v tom, otazníku nebo v tom ampersandu. Wiki systém je asi odmítá přijmout jako legální znaky pro URL nebo je nedokáže interpretovat anebo je interpretuje nějak pro sebe sama a pak vypadne celý prametr. Každopádně odkaz na autorku textu Jak chovat Puberťáka tam už je a z diskuse na iDnes vylývá, že autorke je s řešením srozuměna a spokojena. --Zylbrsztajn 29. 11. 2008, 12:38 (UTC)

PDF

Proč nebrat však je to v návodě povoleno, chtěl jsem to nějak sjednotit bo ty odkazy jsou v různých znakových sadách, tak jsem to dal do pdf ale s Ráďou jsme stejně uvažovali kam to dávat?--Nytra 25. 12. 2008, 20:21 (UTC) Bylo by to lepší odt taky je to v návodě povoleno nebo co se nelíbí? Dá se to uložit v různých formátech mysleljsem že pdf má každý tak není problém v open office to tedy můžu? (Povolené formáty souborů: png, gif, jpg, jpeg, ico, ogg, pdf, xcf, svg, mid, jl, odt, ods, odp, odg, odc, odf, odi, odm. )--Nytra 25. 12. 2008, 21:26 (UTC)

Na zkoušku jsem to pro zajímavost rozklikl a stejně to nefungovalo. A to je můj počítač vybaven všemožnými kodeky, jaké všechny počítače nemají. Jak to říci jednoduše? PDF je co se týče Necyklopedie k Hovnu. --Ervín 25. 12. 2008, 22:11 (UTC)
Ervíne a klikal jsi na ikonu nebo na ten textovej odkaz? Já když kliknu u toho souboru Soubor:Patockovy prakticke pokyny.pdf na ikonu souboru, tak nic, ale když kliknu na odkaz, tak se mi zobrazí obsah souboru PDF. --Zylbrsztajn 26. 12. 2008, 23:28 (UTC)
To nějak nechápu když jsem klikl na odkaz v porkanu se ten pdf normálně otevřel nemám tam nic zvláštního v pc.Kde jsi to rozklikl?V tom Porkanu kde jsou ty odkazy to normálně šlo?Tak jak jsem to nastavil.--Nytra 25. 12. 2008, 22:36 (UTC) -V tom Článku dole v odkazech--Nytra 25. 12. 2008, 22:48 (UTC)
Na zkoušku jsem tan dal Praktické pokyny, zkoušel jsem to dát do Firefoxu mimo necyklopedii a také se to otevřelo.--Nytra 25. 12. 2008, 22:58 (UTC)
K tomu, že to bylo v Porkanu jsem se dopídil až teď. V Speciální:Uncategorizedimages byly pouze Adobe znaky, nekategorizované, (jak jinak u tebe, mimo editací ne na 2x, ale už na 5x), které "Neodkazovaly na žádnou stránku". Trvám na mizivém přínosu PDF --Ervín 25. 12. 2008, 23:17 (UTC)
Ohledně tohohle (Diskuse:Porkan a Uživatel diskuse:Ráďa) jsem vymyslel 'odpadní Namespace' NecykloKnihy. Tak by šly dávat nechutně dlouhý texty, a nahradilo by to ty pdf. Mimoto se tu v poslední době oběvilo celkem dost sáhodlouhých textů, které sice do normálních článků nepatří, ale v Knihách by se mohly uchytit..--Ráďa 26. 12. 2008, 13:17 (UTC)
V čem je problém? Vždyť pokud má uživatel instalovaný dostatečně nový Adobe Reader, soubor z prvního odkazu [3] se zobrazí bez problémů. Ty 4 ostatní odkazy momentálně nevedou nikam a to je škoda. --Zylbrsztajn 26. 12. 2008, 21:57 (UTC)
Nevede nikam neboť je Ervín smazal kromě toho jednoho který je externí a mezím někam zmizel u nich proto jsem vymýšlel co s tím, stává se to často je takových externích odkazů v Necy více proto jsme s Ráďou o tom přemýšleli je o tom diskuze taky u Rádi a na Porkanu, jde taky o řešení příliš dlouhých článků někdy jde o zajímavý obsah který však moc prodlužuje článek např. jsem uvedl poslední příspěvek do článku Voda který by byl vhodnější jako odkaz(neexistuje však úplně v tom znění jako externí), může to být autorská část jen na Necy, také pro tyto případy kde se to nehodí jako další běžná stránka.--Nytra 26. 12. 2008, 22:26 (UTC)

Namespace, tudíž jmenný prostorák

Vede se diskuze o 2 nových jmenných prostorech na Necyklopedie:Pod_Parou/technika#Nov.C3.A9_2_Namespace. Asi bychom potřebovali znát tvůj názor.. dík --Ráďa 28. 12. 2008, 18:48 (UTC)

„Já to všecko vím“. Jako první reakce mně napadl Děd vševěd, tak raději nedupám jako králík. Odpovím pod technickou parou. --Ervín 29. 12. 2008, 00:01 (UTC)

==

Text nadpisu

==

Vítej zpět

...po dlouhém období tvého nefunkčního internetu. Moc se toho tady za tu dobu nestalo, ale vypíšu ti tady pár novotin (jenom za mě a ty (pro mě) největší):

  • nový jmenný prostor Necykloverzita (konečně je to přehledný)
  • začli jsme psát osnovy
A za mě je to asi všechno (už si víc nepamatuju). Tak salut. --Ráďa 26. 1. 2009, 19:07 (UTC)
P.S.: Vím, že jste to tu už řešili u Regálů, ale u stránek Necykloverzity se nezobrazuje automatický odkaz na nadřazenou stránku (třeba u Necykloverzita:Výzkum/Nominace). Moh bys to prosím zase vyřešit stejným způsobem jako u Regálů?? díky --Ráďa 26. 1. 2009, 19:10 (UTC)

Rád bych pomohl, funguje to jaksi napůl. Tehda jsem to smolil pomocí obrázků, jelikož nevládnu angličtinou. Prosím, zkus to sám, máš již nekomoušské školy a především jsi už své schopnosti osvědčil. Díky za důvěru, samostatné mládí vpřed. Zdarec. --Ervín 30. 1. 2009, 00:04 (UTC)

Nytra

Já pořád někoho seru dělám ve všem bordel ani o tom nevím ale to už tak je, co se dá dělat.--Nytra 9. 2. 2009, 18:28 (UTC)

Je to tak, mně tedy sereš rozhodně. Ale nic si z toho nedělej, já su na tom stejně a odmala. --Ervín 9. 2. 2009, 22:01 (UTC)
Teď mne zrovna napadá že seru zas Karkoše, zase se mu nelíbily aktuality 28.2, tak to smazal ale zdůvodnění mi není moc jasné, mně to připadalo celkem necyklopedistické, nebo byla chyba že jsem tam dal jeho obrázek. Radši mu na to nic neříkám správce má vždy pravdu to je jasné jenom bych rád slyšel jestli mají všichni na to stejný názor, přece úplné pravdy nemůžeme psát to bych mohl psát rovnou do wikipedie, jinak co se týče stylistiky a gramatiky s tím souhlasím jsem bordelář ale kdyby nebyli co by pak Karkoš opravoval? Nazdar--Nytra 1. 3. 2009, 13:01 (UTC)
„To my nesmíme říkat a nesmíme to ani naznačovat“. Co se týká „bych mohl psát rovnou do wikipedie“, mělo by to mnoho oboustranných výhod. Na wikipedii se na všechno ihned vrhne smečka, která nemá ambice či schopnosti psát, ale jen koriguje chyby či nepřesnosti. Ale tady mnoha lidem při těch opravách vstávají hrůzou vlasy na hlavě. --Ervín 1. 3. 2009, 20:00 (UTC)
Jestli souhlasíš s Karkošem proč to bylo špatně tak vám dávám za pravdu a nebudu se rozčilovat, chtěl jsem slyšet aspoň nějaký jiný názor připadalo mi to povrchní.To však neomlouvá že to nebylo opraveno nebo nahrazeno třeba úplně něčím jiným, mažou bezdůvodně jen ti co nemají argumenty.--Nytra 1. 3. 2009, 20:08 (UTC)
Ahoj asi máš nějaké blbé dny že pořád blokuješ, ale jak víš důchodci nemají nikdy čas a chybička se vloudí myslím že jsem udělal chybu že jsem chybu opravil byla rafinovaná a v náhledu jsem ji nepostřehl neboˇt jsem přepsal jedno pole které mělo být o jedno níž v tabulce, holt na chudý lid musí být přísnost a správci musejí vyvíjet činnost, s tím se nedá nic dělat. Teď jsem stejně na Slovensku na montáži a nemám čas. Posílám pozdrav s pracovní dovolené. Nytra--213.181.128.141 8. 7. 2009, 20:15 (UTC)
Já mám blbé dny jen na blbé editátory. Při pěti rychlých editacích jednoho článku zkušeným uživatelem se mi naskýtá možnost ukázat nováčkům, jak se to nemá dělat a že moje přísnost bude platit na všechny. Jsem si vědom svých činů. Pořádek musí bejt, jinak byste lezli jako vopice po stromech. --Ervín 10. 7. 2009, 19:53 (UTC)
Takže se nemá editovat po kapitolách ale otevřít celý článek aby nebylo více editací na článek, tak tomu mám rozumět? Myslel jsem že když se otevře jen jedna kapitola že je to méně náročné na ukládání, na co je tam dobrá ta položka editovat?. Budu to radši otevírat celé ať není dusno.--Nytra 11. 7. 2009, 06:25 (UTC)
Přesně tak, má se editovat celej článek, editovat kapitolu je dobrý jenom, když něco upravuješ jenom v ní a nechceš, abys to musel v tom kódu hledat popř. aby ti tam nelezlo něco z jiných kapitol. --Ráďa 11. 7. 2009, 07:54 (UTC)

Regál Doprava

Já rád pomůžu s tou dopravou. Už od té doby, co tu ty regály vznikly, jsem si říkal, že bych se mohl do dopravy pustit, akorát jsem si buď sám netroufal na vybudování celého regálu, nebo jsem zrovna neměl dost času, nebo tak něco. Ale když už ses toho chopil, tak se nemůžu dál vymlouvat... :-) --Neral 16. 2. 2009, 17:01 (UTC)

Já jsem s tím, ovšem po té době jen v skrytu duše, počítal. Jak říká jeden místní klasik, vejdi v chatu mou a zarygluj. Tvoř a měň cokoli a neohlížej se, schopnosti (a taky funkci) na to máš. --Ervín 16. 2. 2009, 17:49 (UTC)

Cenzor

Ervinpospisil maže „Počítačové hry“ (V článku není naprosto nic vtipného. Jen nějaký povzdech či úlet...).

Totez si rikal o mem clanku Paradox nekonečna, kterého se několik lidí chytlo a dal prasilo, protože se jim libil. Ten clanek o hrach tu byl par hodin a nekdo se ho mohl take chytit. Prijde mi, ze cenzorska ruka je az moc silna. --Evzenecek 14. 3. 2009, 01:43 (UTC)

(Ještě dřív než se Ervín probere do sobotního rána.) Jenže já to, Evženečku, cítím stejně. Článků pomalu přibývá, ale nepřibývá humoru. Správci se moří s technickými a organizačními problémy (což dost zabíjí invenci k psaní něčeho nového) a do toho se snaží udržet nějakou úroveň humoru. Nezlob se na Ervína, že je přísný. On to myslí s touhle necyklopedií dobře. Chce, aby se čtenáří smáli, nebo aby si hryzali pěsti vztekem. Já to chci taky. Kdybych neměl v poslední době fůru práce, tím střelcem, který poslal Počítačové hry do věčných lovišť bych byl já. --Zylbrsztajn 14. 3. 2009, 02:15 (UTC)
Od sobotního rána proteklo kolem mého domu v Olšavě mnoho vody. Byl sem dofčílšku mimo z důvodu THAHQ problému. Musím se kajícně přiznat, že dnes už nevím ani zbla o obsahu výše zmíněného článku. Jde zde dozajisté o obecný problém. Naposled se řešil v diskusi čl. Honzíkova cesta a sám jsem ho vrazil Pod páru. Je to příliš složitá debata a tady odpovídám v jádru ze slušnosti. Každopádně závidím a děkuji Zylbymu, že dovede takto pregnantně vyjádřit své myšlenky. Mám v hlavě koncept na 2 nové články. „Dělat pořádek“ a rutinní údržbážské práce je někdy také zábava, ovšem tvoření něčeho nového je euforie. To by vám mohl potvrdit i jistý pán Bůh, který se taky během 7 dní odvázal. Děkuji všem za pozitivní i negativní názory. --Ervín 18. 3. 2009, 19:20 (UTC)
Já jsem většinou pro nemazat, pokud to není úplná splácanina, ale mám pochopení i pro přísnější postoje. Jinak, co je ta zkratka THAHQ? --Karkos 18. 3. 2009, 22:43 (UTC)
Pro tvůj postoj k mazu (teď mě napdlo že víš, jak se to rýmuje ke komunistickému "lizu") mám plné pochopení. Ale co se týče THAHQ, nemám oprávnění o tom hovořit. Musel by mne Ivan Langer, Tielk, nebo Bra´tac zprostit mlčenlivosti. --Ervín 18. 3. 2009, 23:13 (UTC)

Kategorizace fotek

zdar a dík za ně, úplně jsem zapomněl.--StaraBlazkova 23. 5. 2009, 18:28 (UTC) Ty jsi teď vycházející hvězda na českopedii, tak se ani nedivím. Zdarec, nic ve zlém --Ervín 23. 5. 2009, 18:32 (UTC)

Spis zachazejici pulmesic, posledni roky nak neni cas:))--StaraBlazkova 23. 5. 2009, 18:35 (UTC)

Zdarec, tak Ti nevím, řádně jsem se přihlásil, sesmolil jsem Člověčí nátury, uložil a vida, místo Dědek IP adresa. Pravda, něco kdesi dole blikalo, že na stránce se vyskytla chyba(už je to tam znovu). Nejspíš je to moje blbost. Měj se, ať se dílo daří--Dědek 31. 5. 2009, 19:28 (UTC)

AHOJ PROSIMTE SMAZ TENTO UCET GYBU-VEDEC MOC TE O TO PROSIM DEKUJI!!!!!!!!!!!

Na mazání účtů nemá oprávnění nikdo v Česku, ba dokonce ani v Moravstánu. Ten účet budeš mít až do konce věků. Skončí tehdy, až rozpínající-se slunce, ve své smrtelné křeči sežehne Zemi. Předpokládám však, že do té doby díky VTN bude Necyklopedie pevně zahnízděna na Epsilon Tukana, 50 světelných let od Prahy. --Ervín 1. 6. 2009, 19:55 (UTC)

Please remove a picture from UnCommons

Hello. Because you are administrator, I ask you to remove this (CCB-piski.jpg) image. Please look at the discussion page. --87.95.32.3 25. 6. 2009, 16:57 (UTC)

Hele kemo, pár slovům rozumím, ale jejich souvislosti nikoli. Lidsky bych řekl - co kurva zase kdosi otravuje. Mých povinných (a kvůli vstupu bratrských armád sabotovaných) 6 roků ruštiny se zde neuplatní. Jedno řešení by tu bylo. Nauč se česky --Ervín 26. 6. 2009, 19:17 (UTC)
Chce po tobě, abys odstanil obrázek CCB-piski.jpg. Ten tady ale neexistuje... Takže nevím co chce :) --Ráďa 26. 6. 2009, 19:29 (UTC)

Neúmyslné smazání

Ahoj, asi včéra jsem založil stránku [4] - shrnující parodii na to, co se událo v diskusi "Pod Parou", kterou bych proklamoval jako "sequel k Robinu Anonymovi" (viz diskuse). Není to sice ten nejlepší článek, ale jako kostra článku to bohatě stačí. Je tam zobrazeno to klíčové. Jenomže tady se vyskytl problém, kolega Zylbrsztajn zřejmě nechtěně vymazal tento článek a já teď jsem se vcítil do role žalobníčka a chtěl bych třeba to smazání nějak oddálit a třeba ho i prodiskutovat, přece musí existovat způsob jak "ustálit" ten článek ;). S pozdravem, TrollZWikipedie 26. 6. 2009, 18:21 (UTC)

No nazdar. Ještě jsem se stoprocentně nerozkoukal, ale je zde vysoká míra pravděpodobnosti, že jsi NěZWi a zkoušíš naši trpělivost. Což o to, mně si nikdy zásadně nevadil, považuji tě za jakousi "štiku v rybníce, která má rozhýbat lenivé kapry". Jenže jsi zde v diskusích překročil obvyklou míru urážek, jež je obecně snesitelná. Za svá slova a činy je každý zodpovědný. To si musíš uvědomit. Co se týká údajného smazání kolegou Zylbym, nevěřím tomu, že bylo nechtěné. Zdraví --Ervín 26. 6. 2009, 20:04 (UTC)
Silné a nečekané kafe, když jsem se prokousal dvěma dny historie, co jsem byl mimo Necyklopedii. Tropíš neplechu skrze proxy servery. Mé zklamání je veliké. Máš na výběr: a) nechat toho. b) vymažu (ač mi to bude líto) všechny stopy tvé činnosti (články, fotky atd.) z historie Necyklopedie. Když budeš dále vandalizovat a onanovat při tom či jinak se fyzicky či psychicky ukájet, (nevidím jiný důvod, proč by jinak inteligentní člověk takhle vyváděl), klidně zamknu všechny články proti anonymům. Dá se jednat i z pozice síly, pokud je to nevyhnutelné. Na hrubý pytel musí být hrubá záplata. Prosím, zamysli se, nejen nad sebou. --Ervín 26. 6. 2009, 22:21 (UTC)
No jasně, že jsem NěZWi a zkouším vás trollovat :). Ono jaksi ban vůbec je víceméně dost omezený, přízemní a nesmyslný čin, používaný adminy, kteří si musí tímto vylévat své velké mindráky, způsobené adminitidou a než by diskutovali, tak radši banují (přecejenom je to rychlejší). A vem si, že ti co chtějí obejít ban tak mají neomezené možnosti a to je naprosto Toť můj liberární názor :)
Ano, souhlasím se vším a pokud by bylo možné, smažeš mi prosímtě články: Disco, Krok za krokem, Ženatý pod pantoflem a Sperma? Díky předem za to. Jedině i takto mohu začít "od znova" - a čistě mimotématicky, stejně všechny ty vyjmenované články byly jak se říká spíchnuté horkou jehlou, takže kvalita & humor nulová ;). A když už jsme u těch "kvalita & humor 0%" článků, podívej se prosím na článek Šokoláda, který já subjektivně považuji jako jeden z nejnevtipnějších článků vůbec a myslím, že jenom necyklopedii poškozuje pověst, co ty na to?
Závěrečně, já ničeho nelituji, jelikož všude kde jsem "útočně" působil jsem zanechával skryté odkazy, i pro ty největší pitomce, že to co píši nemyslím vůbec vážně, pokud nějaký blb se toho chytí a pokračuje v tom, je to jeho chyba a jeho mínus, že je tupý. Kdyby to bylo vážně, tak proč bych si dával takovou práci s kategoriemi, obrázky a celkovou stylizací třeba na své uživatelské stránce? Nestačilo by prostě napsat: "vy zrádné kurvy, nesnáším vás, du někam kde budu mít plnou působnost a kde mě budou chápat? a kde nebudou hned pesimisticky odsuzovat mé 'pro-americké' návrhy? / na uncyclopedii to mají taky?"? Zvláštní, že tohlecto nikoho nenapadlo a tak se z "improvizované komedie" stalo čisté rádoby-drama.

Teď zabiji naprosto celý "vtip" a "komediální výstup", ale celá nenávist k Necyklopedii a "odchod" byla čistá zincenovaná nadlehčená parodie, což mohu říct (pouze) tobě a naprosto vážně (to jsem vážný úplně poprvé na necyklopedii). Trolly Troller from Wikipedia of Oz 3. 7. 2009, 21:11 (UTC)

Jmenované stránky prosím nemazat a Hlavní strana/Necyklopedie:Stránky na smazání/Hlavní stránka také nechat, možná přejmenovat. --Karkos 4. 7. 2009, 01:31 (UTC)
Hmmm... Tak tohle z tebe dělá buď naprostýho génia, nebo naprostýho debila ;)... I když se tyhle dvě možnosti nevylučujou... Jenom bych ti chtěl říct, že u tvé improvizované komedie se nikdo (snad kromě tebe) nesmál.. No, bylo to tak na úrovni některých dílů Alles Gutte na Streamu.. --Ráďa 4. 7. 2009, 08:59 (UTC)
Já tomu volovi nerozumím. Vůl je jediná urážka, kterou znám ze svého mládí - tento vůl (čti Někdo z Wi...) má přibližně milionkrát větší repertoár a pořád se zdokonaluje. Netuším co chce a proč má ony zrůdné sklony. Začínám částečně litovat, že jsem zveřejnil své bydliště, avšak uklidňuji se tím, že "masoví vrazi utočí obvykle na školy, univerzity a restaurace a snaží se zabít co největší počet osob". Naši vísku snad nenavštíví. Uklidňuje mne že to dobře dopadne, jelikož "pokusí se zabít všechny přítomné osoby, které vidí a jejich zuření obvykle končí sebevraždou nebo jsou zabiti či chyceni policií". Já se tedy od tohoto vola, ke kterému jsem choval neobvykle vlídně, distancuji. Dělejte si s ním co chcete. --Ervín 4. 7. 2009, 19:36 (UTC)

Moje maličkost

Ahoj Ervine,

než jem se zaregistroval pod svým jediným pravým jménem, poškodil jsem několik článků pod pseudonymem # 89.235.30.12

Je možné nějak tuto činnost provázat s mým skutečným jménem? --Staryslon 29. 6. 2009, 07:44 (UTC)

Napsal jsem to na Uživatel diskuse:89.235.30.12. Samotná archivovaná historie editací článků je nezvratitelná. Udělej si osobní stránku a tam se o tom můžeš zmínit. --Ervín 29. 6. 2009, 08:01 (UTC)
Díky za odpověď, takový význam Staryslon zase nemá. Přesto vím, že historie není nezvratitelná a pružně se mění. Ervine, co je to za zelená a červená čísla u mých sledovaných stránek? (+246 B) (-139 B) --Staryslon 29. 6. 2009, 14:54 (UTC)
Zaprvé toto není DTP, v diskusích piš jak včilej vidíš. Zadruhé samozřejmě že výklad historie určují momentální vládci, ale já jsem hovořil o čistě technických archivačních záležitostech. Zaposlední, nemám ponětí, jaké barvy a proč tam máš, ale užij si to. Já takové barevné štěstí nemám. --Ervín 29. 6. 2009, 21:27 (UTC)
To je jako v posledních změnách, o kolik bajtů byl dotyčnou editací článek zvětšen/zmenšen. --Karkos 30. 6. 2009, 05:35 (UTC)

Pomoc!

Chcela som skúsiť, či sa to dá, a urobila som (formálne) novú Wiki na Wikii. Teraz by som ju chcela odstrániť. Dá sa to vôbec? A ako?