Ferdinand Lučinský

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search


Ferdinand Lucinsky.jpg
Ferdinand Lučinský de Můstek
Biografické informace
Pohlaví Muž
Diagnóza machistický génius
Barva očí zářivě rudá
Vlasy dlouhé
Narozen 9. listopad 1911
Národnost Krušnohorská / Karlovarské Velkovévodství
Náboženství Hypoundismum
Sexuální orientace špatná v terénu
Tituly Polní maršál, Velký Artist, Komodor (Mexické Císařství)
Povolání malíř, fotograf, Polní a lesní Maršál (KKV), konstruktér, Komodor
Dobré skutky
TheJeeMan.jpg
anektování ostrovů Ferdinanda Lučinského pro Mexiko
Spáchané hříchy
Happysatan.jpg
dlouhověkost
Zajímavosti
1 narozen v Rakousko-Uhersku
2 konstruktér tanku Ferdinand
3 obdržel titul Komodor Mexického Císařství
4 spolupracoval na programu Unavailable
5 zničil CCCP
6 censored!!!

Ferdinand Lučinský (narozen 1911 v Můstku KVV) byl a je karlovarský národní umělec, malíř, grafik, polní, lesní a vodní Maršál Armady, muzikant a vůbec renesanční týpek. Dále je řazen mezi takzvané muže 28. října 1993. Všimněte si například, že datum jeho narození je prvočíslo - to není náhoda. Díky pokročilým technologiím své domovské země se Ferdinand Lučinský těší pevnému zdraví. Hrdě se hlásí k severní větvi krušnohorců, kteří tvoří svérázné etnikum. Kromě jiného v současnosti pracuje v Mongolské mezinárodní společnosti astrofyziků.

Rané mládí[edit | edit source]

Narodil se po jedné bouřlivé letní noci své matce ve stodole vedle koní. Sám si přeřízl pupeční šňůru a pak spapal svou placentu. Poté i psa, který běžel kolem. Takový to byl pašák (Ferdinand, ne ten pes - ten vběhl do stodoly a už nevyběhl). Povinnou školní docházku absolvoval za dob rakousko-uherské monarchie v provinčním městečku Můstek. Do hlavního města - Karlových Varů - se dostal díky touze po umění a začal navštěvovat Imperiální vojenskou akademii umění. Po čtyřech letech ukončil své pětileté studium s hodností poručíka Karlovarské Armady a ujal se velení posádky v Ostrově. Pro svůj technický talent byl později odeslán na studia do braniborského knížectví, kde na fakultě Karlovarské university v Berlíně navrhl svůj první tank. Tank dostal na počest svého tvůrce jméno Ferdinand. Několik jich bylo vyrobeno pro Armadu, bohužel za 2. světové války je zrekvírovala cestovní kancelář Wehrmacht.


Starší mládí[edit | edit source]

Jak je známo, v době neexistence Karlovarského Velkovévodství jsou jeho činy málo známé. Za druhé světové války byl nucen emigrovat spolu s velkovévodskou rodinou do Mexického císařství. Z této doby existuje svědectví jistého Vedra Gonzálese de Putta Madre, že: „On ten Luczinsky Ferdinand chodival v tej době na pivo s nějakým lvem, bohužel pak mu ten lev nějak pošel či co“. Zřejmě se ale nejednalo o lva, nýbrž o Lva. Naši badatelé se domnívají, že to byl Lev Trojský, zakladatel cestovní agentury Krasnaarměja, která měla konkurovat německému Wehrmachtu. Zřejmě spolu jednali o nasazení tanků Ferdinand v Carském Rusku. K tomu bohužel nedošlo, protože na výstavbu těchto vozidel se jim nedostávalo Stalina (tedy oceli) a vzápětí žalem nad touto promarněnou šancí Lev Trojský zemřel.


Khon-Tiki[edit | edit source]

V roce 1947 se podílel na konstrukci prvního mořského bojového voru z lehkých materiálů (taková bojová šalina na vodě z bambusu balsamikového dřeva). Loď pojmenovali podle jihomexického boha Khona - Khon-Tiki. Společně s Thórem Hejdalem a další pětkou týpků vypluli z Mexického císařství a po cestě dlouhé 7000 mil rychlostí 3,5 uzlu na kapesníku vystrašili spoustu nepřátelských rybářů, několik kormoránů a jednoho kraba. Svou cestu zakončili hrdinným přistáním na atolu Puk-Pluka, který promptně přejmenovali na Ostrovy Ferdinanda Lučinského a anektovali je v prospěch Mexického císařství, které sponzorovalo cestu. Po tomto teatrálním epochálním úspěchu obdržel Ferdinand Lučinský od Mexika titul Komodora. Dále pak několik let pracoval na mexickém kosmickém programu. V roce 1958 dostal nabídku od NASA, kde pracoval v přísném utajení. Tudíž na otázku našich vědců, čím se vlastně zabýval Ferdinand Lučinský Phd., nám anglicky odpověděli: Unavailable. Usoudili jsme proto, že šlo o program Unavailable, o kterém nám další informace nejsou známy.


Olympijské hry v Mexiku 1968[edit | edit source]

Ferdinand Lučinský se zúčastnil i letních olympijských her v Mexickém císařství konaných ve městě Mexiko Ciuttat. Bohužel na politický nátlak jakési zemičky s kódovým označením CCCP, kterému ležel v žaludku kvůli neuskutečněnému nákupu Ferdinandů, byla jeho účast olympijským výborem zamítnuta s tím, že žádné Karlovarské Velkovévodství neexistuje. Tím začalo velké nepřátelství Ferdinanda Lučinského s CCCP.

Zničení CCCP[edit | edit source]

Ferdinand Lučinský censored!!! censored!!! censored!!!censored!!! censored!!! censored!!!censored!!! censored!!!censored!!! censored!!! censored!!! censored!!! CCCP censored!!!censored!!! censored!!! censored!!! censored!!! censored!!!censored!!! censored!!! censored!!! censored!!! censored!!!censored!!! censored!!! censored!!! censored!!! censored!!! censored!!! censored!!!censored!!! censored!!!censored!!! censored!!!censored!!! rozvázané tkaničky censored!!!censored!!!censored!!! censored!!!censored!!! censored!!!censored!!! censored!!!censored!!! censored!!! censored!!!censored!!! censored!!!censored!!! censored!!! Alena censored!!!censored!!!POZOR SLEDUJEME TĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! censored!!!censored!!!censored!!! censored!!!censored!!! censored!!!censored!!! censored!!!censored!!! censored!!! censored!!!censored!!! censored!!!censored!!! censored!!! censored!!! censored!!! censored!!! censored!!! censored!!!censored!!!censored!!! censored!!! podprsenka censored!!!censored!!!censored!!! censored!!! censored!!! Gorabačiky censored!!!censored!!!


Muži 28. října 1993[edit | edit source]

Jak jsme se dozvěděli v předchozím článku, byl Ferdinand Lučinský ve svém tažení proti CCCP úspěšný. Když v té době byl v ČSSR revoluční kvas, rozhodl se vrátit zpět do své staré vlasti. Po úspěšném vyhlášení nezávislosti Slovenska, rozhodla se NR Karlovarského velkovévodství, že nazrál již čas opět se stát významnou velmocí, získat zpět své kolonie a osvobodit svůj lid od područí Bohémie, cítíce, že nepatří k národům keltským. Proto se Ferdinand Lučinský ještě s ostatními muži 28. října rozhodl vydat prohlášení „2000 vdov“ ve kterém upozorňuje na útlak své domoviny ze strany Bohémie, a stanovil požadavky na svébytné a nedělitelné právo býti svobodným, neodvislým a sebeurčujícím národem ve své vlastní svobodné, neodvislé zemi. Toto prohlášení se stalo impulsem k živelným demonstracím, při nichž lid jásal v ulicích a ničil symboly Rakousko-Uherska Bohémie. Na večer téhož dne vydala Národní výbor Národní rada první zákon, zákon o zřízení samostatného velkovévodství Karlovarského a lidu byly z muničních skladů vydány bambusové tyče a mapy nového území, jež je třeba bránit. Velitelem této nové Sebranky byl jmenován právě Ferdinand Lučinský. Poté bylo ještě zveřejněno provolání NR KVV "Lide karlovarský! Tvůj odvěký sen se stal skutkem…"