Furríci

Z Necyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání


Robota na Slovensku1.JPG       Na této stránce se pracuje     
      Prosím vykašlete se dočasně na editaci tohoto článku     
Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem Sekta.

To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem Dominik Feri.

To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

[1]

Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Čeština 2.0.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Válka v Etnii.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

„Ach, ta dnešní mládež!“

- Nějaká stará babka


Jedná se o velice normální skupinu lidí vykonávající řadu zcela podivných obřadů nejčastěji na místech známé jako furrycon. Podle dostupných informací jsou vřele vítáni na jejich obřady i nedovyvinutí jedinci.[2]

Většina furríků tvrdí že nemají a nikdy neměli žádný pozitivní "vztah" s prasopsy, prasaty, liškámi, plyňáky zážehovými ani se Sedméčky slunotečnými, ale i přesto všichni asi víme jak to (u některých) je.

Fotka z jedné obřadní místnosti





furríci bez fursuitu (vlevo vzadu) pomocí hrnce se snaží zahnat černé živly.


Údajně při těchto podivných obřadech sesílají kletby na svoje nepřátelé a snaží se je měnit ve furry. Často to ale vyvracejí a snaží se to marně schovávat za přirozený cyklus.[3]






Původ a vznik[editovat | editovat zdroj]

Údajně se furríci objevovali již v pradávné Číně, ale necyklopediští vědci si myslí že za vznikem furry fandomu stojí ateisté spolu se satanisty.

Tato fotografie, která má být údajně dochována z dob druhé světové, zachycuje furríka s velice podezřelým páskem na levé ruce












Furryismus[editovat | editovat zdroj]

Jedná se o nemoc jejíž podoba je dodnes neznámá. Podle určitých teorií se nejedná o nemoc, nýbrž o jev, který je velmi podobný jediskému klamání mysli. Nemoc/jev, podobně jako jediské klamání mysli, útočí převážně na slabomyslný, jen s tím rozdílem že vás může poznamenat na trvalo. Mezi nejohroženější tedy patří děti do 12 let, lidi kteří málo kdy vidí denní světlo, pedofilové, zoofilové, lidi kteří se až moc často vystavují furry 12345grafii, lidi kteří se oblékají do zvířecích kostýmů na dětských oslavách a lidi kteří pracují pro Disney. Příznaky se projevují postupně. Mezi nejčastější příznaky patří moc rychlé měnění názorů[4], časté navštěvování stránek s furry obsahem, nošením kosmetických doplňků jako ocas nebo čelenka s ušima (nejčastěji v podobě kočičích) nebo u lidí mužského pohlaví nošení outfitů podezřele podobající se anime kočkoholka stylu, případně v pokročilejším stádiu i vykazováním podivného napůl lidského, napůl zvířecího chování. V konečné fázi dochází k fursuitingu. Podle určitých teorií tuto nemoc lze chytit buď ze sledování seriálů pro děti kde zvířata vystupují jako lidé nebo, i když to není úplně potvrzené, je jí možné chytit, pokud vás proklejí na jednom z těchto obřadů.

Furry umění[editovat | editovat zdroj]

Neboli TOPOSLEDNÍHOCOVIDÍPRŮMĚRNÝZOOFILPŘEDVYVÍTEPŘEDČÍM je podivný typ umění jehož kořeny sahají do raných dob Walta Disneyho tedy asi do 20.století. Nejtypičtějším rysem je DOSLOVA a DOPÍSMENE vyobrazování průměrných myšlenek zoofila (nebo aspoň u některých).

Co vidí normální člověk




Co vidí zoofil







Mezi nejznámější výplody furry umění patří Liška z České Spořitelny, nějaká surikata z reklam Tesca a Chewbaca ze Star Wars.



Známý umělci[editovat | editovat zdroj]

  • Walt Disney
  • Ti co pracovali na filmu Zpívejte 1 a 2
  • A nějaký náhodný bezvýznamný umělci ze zahraničí.

Úhlavní nepřátelé[editovat | editovat zdroj]

Pokud jste až moc pozorný jůtub moderátor, moc vyspělý bot na kontrolování kontentu, anti-furrík, nebo chovatel zvířat který ještě neztratil rozum, tak údajně automaticky jste pro ně psychopat, člen generace Alfa, rasista, fašista, komunista, furryfobik, xenofobik[5] a bůhví co dalšího.


Yiff[editovat | editovat zdroj]

Podobně jako Dominik Feri tak i (někteří) furríci nabízí, v tomto případě svůj ocas, k nejrůznějším kominickým pracím. Nejčastěji je nabízí tyto služby furríkům opačného pohlaví. Pokud se ale nenajde ani stejného pohlaví, tak někteří furríci údajně to řeší po babicovsku, tedy když nemůžeme nabídnout naše služby stejnému či opačnému pohlaví, nabídneme je věku nižšímu, případně druhu jinému.


Výroba fursuitů[editovat | editovat zdroj]

Výroba některých fursuitů bývá většinové společnosti často zatajovaná stejně jako zcela nepodezřelý původ použitých materiálů, ale podle dostupných informací stojí výroba několik desítek až stovek tisíc korun a jeden z těchto materiálů bývají vycpaná zvířata.

Dodnes není jasné jak tato babicovina vznikala, ale podle určitých svědků byly použity materiály černobylského původu

Fursona[editovat | editovat zdroj]

Tím to furríci nejčastěji ukazují svoje NEJTEMNĚJŠÍ touhy.

Holandští andělský draci[editovat | editovat zdroj]

Prostě holandští asexuální draci, nevím co dodat.

Reálný tvorové[editovat | editovat zdroj]

Nejčastější forma ve které se vyskytují.

Penguin costume in lounge suite.jpg











Protogen[editovat | editovat zdroj]

Trapný oblek s LED světýlky.

trochu vykrmený exemplář












Příbuzní[editovat | editovat zdroj]

  • Theriáni
  • Kočkoholky/Kočkokluci

Výskyt[editovat | editovat zdroj]

  • Furrycon

Reference[editovat | editovat zdroj]