Jiří Ovčáček

From Necyklopedie
(Redirected from Ovčáček)
Jump to navigation Jump to search
Ovcacek.jpg
Jiří Ovčáček
Biografické informace
Pohlaví nepotvrzené, všechny pokusy o identifikaci selhaly
Diagnóza Münchhausenův syndrom - syndrom Barona Prášila, mentální deviace ze skupiny faktitivních (afinita k fejkům).
Barva očí mandlově zelené
Vlasy
Narozen Vlkov pod Oškobrhem
Národnost česká
Přezdívka Ovce, Ovečkin
Povolání mluvčí, odborný poradce v oboru historie žurnalistiky a řízení letového provozu, znalec Bible a zbožný člověk

„Nelžu, pouze kreativně pracuji s pravdou.“

- Jiří Ovčáček

„Я люблю Путина, возьму пример, это мой другой узор на стене, такой как Земан.“

- Jiří Ovčáček

„Zeman bude vládnout až do smrti.“

- Jiří Ovčáček

„Miluj Zemana celým svým srdcem, celou svou duší a celou svou myslí, a Oškobrha jako sám sebe.“

- Jiří Ovčáček o dojmech z přečtení Bible

Jiří Ovčáček je hrdým mluvčím prezidenta Křivočeska Miloše I., a nebojí se to dát najevo všemi možnými i nemožnými způsoby.

Život Ovčáčkův[edit | edit source]

Jiří Ovčáček se vyskytl 13.1.1978 ve Vlkově pod Oškobrhem. Rodiče si přáli děvče, to se jim splnilo jen částečně, ale majíc vřelý vztah k bezbranným stvořením, Jirku nezachladili, ale vychovali. Sice kolují zvěsti, že mu těsně po porodu bylo implantováno speciální zařízení pro samovolné vyvolávání halucinací a šejdrování mozku (scestné myšlení), ale to zcela nepochybně není pravdou. Je to ovšem zajímavá informace, neboť na každém šprochu pravdy trochu, jeden za osumnáct a druhý bez dvou za dvacet, každá voda nakonec steče dolů a Stázina přijde s Kubou do jináče, kdo jinému ucho utrhne, ten se směje naposled a jak se do lesa volá, tak se z lesa bagr.

Oškobrh. Pokud se kdokoliv narodí pod něčím takovým, je jasné, že z něj holt bude tak akorát Ovčáček

Své idylické dětství prožil se svoji matkou a šestnácti sourozenci, které všechny svým způsobem komunikace a poučováním dohnal k šílenství. Dodnes si užívají důsledky mentálního vykolejení ve výběhu psychiatrické léčebny. Jeho matka mu zato tuze nadávala, načež dostala záškrt, Nilskou horečku, dýmějový humor a rýmu z jeho argumentů a nic už ji nevzkřísilo.

Od roku 2016 Jiří Ovčáček vlastní i vlastní televizi s originálním logem.

Protože nedospělý Jirka měl problémy s koncentrací, byl posléze transportován do takového toho tábora, a tam strávil zbytek svých jinošských let v klecovém lůžku. Ovšem ani péče našeho sociálního programu není nekonečná a tak Jirka dostal na cestu něco (přesněji řečeno zblo) peněz, zbrusu nové brýle a přátelskou herdu do zad.

Vybaven takto pro život, nastoupil Jirka do redakce slovutného periodika "Haló noviny", což je jak známo plátek rudých gentlemanů. Jenže ani trpělivost Vinnetuova není nekonečná, a tak byl Jirka odsunut na tiskový odbor úřadu vlády, k čemuž mu notně dopomohly styky s pohlaváry ČSSD. Na tomto místě se zabýval zejména propagandou, řečí manažerů PR a Komunikací s médii.

Anóbrž ani trpělivost tehdejšího mocipána Paroubka není nekonečná, byl Jiřík svým jmenovcem vyloučen z kolektivu, aby třel bídu s nouzí v dalším z velevážených plátků oslavujících temnou stranu síly. Ovšem ani trpělivost zarytých stalinistů není nekonečná a tak byl Jirka uklizen na Hrad, aby sloužil novému hradnímu pánu.

Své nové role se Jiří ujal s plnou vervou a je zcela zjevné, že hlavním motorem jeho práce je erotická fascinace svým vládcem.

Obrázek z jedné pařby - Jiří Ovčáček je vzadu

Soukromý život[edit | edit source]

Jiřík je velmi společenský, předloni měl již dvě rande. Ve volném čase se věnuje čtení citátů velkých státníků a hledání článků, které si vymyslel jeho chlebodárce. Je čistotný a hovoří kultivovanou řečí. Psychologové z celého světa zkoumají jeho vybrané chování a plánují na něm učinit ještě několikero vědeckých experimentů, některé dokonce mírně ilegální.

Hnojometník[edit | edit source]

Jiří Ovčáček používá hnojomet opravdu bravurně, usiluje o titul mistra ČR v hnojometné v dorostenecké kategorii. Údajně si na zakázku nechává vyrobit počítačovou hru Hnojo-catapult Jeho vzorem je podle jeho vlastních slov Miloš Zeman, který je v používání hnojometu mistrem světa v nejtěžší váhové kategorii nepřetržitě od roku 2013 (už dříve měl za sebou bohatou kariéru v této oblasti, ale až poté mohl plně využít svůj talent pro tyto věci).


Zeman a hon na Kundu[edit | edit source]

Ovčáček se také aktivně angažuje v Zemanově hudební skupině. Údajně Zemanovi pomáhal s tvorbou textu pro Troubení.To ale neznamená, že se smířil s tím, že sám tam vůbec neúčinkuje. Proto usiluje o další spolupráci a neustále na to trénuje při každé příležitosti. Fanoušci však prohlašují, že zemana (vždy s malým z) s Babišem jen tak netrumfne. O pozornost v oboru Umělecké lhaní a jiné zhudebněné hovadiny se totiž také hlásí PiTomio Okamura, jemuž dáváme mnohem větší šanci(má už za sebou dlouhou praxi v oboru Oblbování a hnojometání). Zatím největší úspěch tohoto společenství se dá považovat společný song We Are Bubble Bum a chvalozpěv na ně, Vánoční koleda

Sláva, už je sníh!

Mě zas láká líh!
Babiš jede na bobech,
zeman na saních! :)

—neznámý básník

Ovčáčkův Facebook[edit | edit source]

Tento Facebook se dá těžko najít, jelikož cenzura proniká všude, naštěstí nám o cenzuře vždy řekne náš pan prezident, který ví všechno(zeman(vždy s malým z- to si pamatujte! životně důležité) mluví o Ovčáčkovi ještě víc než Ovčáček o něm)(otázkou je zda ví o tomto Facebooku). Každopádně necyklopedie je bez cenzury, zde se dozvíte vše potřebné a tady je pár fotografií:

Články, co by Vás mohly zajímat[edit | edit source]

  • Oškobrh - právě pod ním se nachází Vlkov, odkud Jirka pochází
  • Miloš Zeman - stávající prezident ČR
  • Mandarinka - údajně je panu Ovčáčkovi velmi příbuzná, zejména psychicky


Dolly.JPG
BÉÉÉÉÉÉÉ
OvceBeraniceJiří OvčáčekKvětákovcePetr MachOvčáryOvce hopkaváPrasoovce