Regál:HuMuS/Nástřel

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Book3.png
  HUmanitně-MUzicko-Společenskovědní Regál     
Bolsevik1.jpg
Da-Vinci-Man-in-circle.jpg

        Tento regál se věnuje výhradně umění, zbytečnějším tradičním řemeslům, humanitním a společenským "vědám". Pokud chcete rozšířit své obzory, jděte raději do Regálu Věda.

Pavěda bývá zkoumáním, bádáním a vynalézáním naprosto zbytečného, ba kolikrát škodlivého. Na Necyklopedii neměla dosud a bohdá ani nikdy nebude mít pavěda místo, přesto nikdy není od věci zřídit karanténní zónu pro různé podezřelé (tramping, demokracie), nakažlivé (jehovirus) a zhoubné (krokotství, komunismus, gender studies) výtvory lidské zvrácenosti, ať už individuální nebo společenské.

palimpsest 

Arch template.gif
  Historie a PVH
Krabice Běžného pracího prášku
Nové přírustky v PVH
Paleologariasmologie je pomocná věda historická a archeologická založená na výzkumu starých účtů z hospody. Název disciplíny pochází z řeckých slov paleos – starý a logariasmos – účet.

Žel historické účty z hospod nejsou dochovány v takovém množství, jaké bychom si přáli. Jak rádi bychom viděli lístky krále Václava IV. z malostranských putyk, kam chodil poslouchat, co se říká mezi lidem! Nebo třeba účty, které vystavoval hostinský Palivec Švejkovi a Brettschneiderovi! Leč musíme se spokojit s tím, co máme. Proto paleologariasmologové obcházejí hospody a jako bezdomovci tam somrují staré účty.
více...

Volná themata pro badatele

Antonín Koniáš, Jan Pavel Druhý Druhý, Dějiny Satanismu v Čechách pod Hostýnem, Švábsko-české vztahy za předposlednich Lucemburků, Budoucnost futurologie, Historiografie dějin dějepisectví

heuréka! 

Arch template.gif
  Filosoficko-lingvistický kroužek
Než bude zprovozněna lingvistická sekce

můžete se zatím vydat do luhů a hájů Regálu Biologie a vydumat něco o těchto potvorách: jazykolam, úhoř vznášedlový, strčprst skrzkrký

Než bude zprovozněna filosofická sekce

můžete se zatím vydat do luhů a hájů Regálu Biologie a vydumat něco o těchto potvorách: chroust nesmrtelný

tvoř! 

Arch template.gif
  Umění a řemesla
Týdeník ze světa Pedagogiky a psychologie • Výtvarných umění • Literatury • Nejstaršího řemesla
Kam na školu?
Ústav nabízí krom nejmodernějších i tradicí prověřené učební pomůcky.

Ústav UHK se nachází v malebně bryofytním Hradci Králové: místním slangem Univerzita Hradec Králové.

Tyto sběrné suroviny jsou tak velké, že musely být po celém Hradci Králové otevřené další pobočky, aby byla uspokojena poptávka občanů po skladovacím místě hliníku, mědi, kolejí, vík od kanálů a dalších oblíbených komodit. Každé pracoviště, kromě vykupování kovu, má dále zvláštní účel, který souvisí s celkovým fungováním UHK.

Tato pracoviště jsou:

(řazeno podle abecedy kmene Lakota)
více...

zatrať! 

Hvězda srp kladivo.png
  Satanisticko-ekonomická kolej
PolitologiePrávo a BezprávíReligionistika
Aktuality

13. března 2009 - Nastřelovač HuMuSu zrušil sociologii jako pavědní disciplínu, neb jde o přežitek pozitivismu. Od teď bude další výzkum směřován granty mezi obory sociální psychologie a socialistologie. Co zbyde, poslouží k financování právní poradny v tomto okénku.

Právní poradna

Dnes nám napsala čtenářka Jana Zoufalá, Rudoltice. Je zoufalá ohledně placení slyšného. Jednou už byla potrestána za jeho neplacení a tak by jí teď čekal opravdový výprask a asfalt. Platit ale nechce, je neslyšící.

Odpověď redakce: Milá Jano, váš problém má celou řadu nejrůznějších řešení. Spolehlivá je například sebevražda. Pokud upřednostňujete méně drastická řešení, můžete si uříznout jazyk a levé ucho, na pravé pořídit dotované naslouchátko, a získáte tak nárok na kumulativní slevu až 90% slyšného. Oblíbeným řešením je podat žalobu k instanci, která nemá v kompetenci lidská práva: např. mezinárodní soudní dvůr pro válečné zločince v Haagu nebo ombudsman. A nakonec to můžete udělat jako my, sehnat si správný formulář a u odborného lékaře si za poplatek pořídit potvrzení o hluchotě.

AMSN icon.png
Redakce
HuMuS nastřelil: Colega

možná schválí: Ervín Pospíšil.

Přihlásit se ke spolupráci

Na konec článků souvisejících s pavědou můžete přidat šablonu {{Regál HuMuS}} zobrazí se takto:

Sciences humaines.png Související regál je
HuMuS

Book3.png
  Věštírna    
„Překroč řeku jménem Morava a dojdeš na Moravu nebo Slovensko nebo do Rakous.“
- Vědma delfská
archiv  
Viteze.png
Kategorie
Text Regály Necyklopedie.jpg
Regaly_levy.jpg
Regaly_pravy.jpg

ZemědělstvíCestováníOsvětaLidé


BiologieDopravaMatematikaVědaZeměpis