Boucník

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Planeta Boucník při pohledu ze Země

Boucník je planeta v inerciální vztažné soustavě v souhvězdí Orion feat. Vladimir 518. Je to jediná planeta ve vesmíru, která má duté jádro. Zatímco jádro obývají štěňátka, po povrchu pobíhají roztomilá koťátka. Objevena byla v pátek 13. 3. 2015 na 42. Vatikánském koncilu. Boucník je od Země vzdálen 4096 světelných let, proto nikdo neví, co se v současné době na Boucníku odehrává. Víme jen, že v roce 2081 př.n.l. začala na Boucníku silná vulkanická činnost. Žhavý štěñátkonit začal vyvěrat na povrch. Čas ukáže, zda-li koťátka udrží nadvládu, nebo štěñátka převezmou kontrolu nad celým Boucníkem.

Utajené sovětské stopy[edit]

Od nepaměti byl Boucník nazýván „roztomilá planeta“. Pravděpodobně pro svoji barvu. To nezůstalo bez povšimnutí roztomilých bolševiků v SSSR. Když nastala éra kosmických letů, skrytým snem všech bolševiků bylo setkat se s roztomilými bratry na Boucníku. Začala se připravovat utajená mise. Sověti chtěli získat od svých roztomilých přátel prostředky, které by umožnily vítězství komunismu na Zemi. Po úspěšném letu 25. března 2373 (přesně 400 let poté, co Klement Gottwald řečnil na balkóně) kosmická loď Kokotov 5 dosáhla oběžné dráhy Boucníku. O dva dny později se dva kosmonauti – Jurij Gagarin a German Titovič spustili na povrch Boucníku na provazových žebřících 7. generace.

První kontakt[edit]

Po prvním kontaktu s domorodci odeslali sovětští kosmonauti podrobné informace do Moskvy. Při následujícím oficiálním setkání koťátka zhodnotila jejich znalosti hodnotou 3B. Následně je koťátka klepla paličkou na maso a upekla. K velkému štěstí pro Zemi, oba Rusové od mládí požívali velké dávky nekvalitního alkoholu. Jejich maso bylo hořké a koťátka jej klasifikovali jako nepoživatelné. To byl největší čin v dějinách, jaký vykonal sovětský člověk pro lidstvo.

Dovoz / Vývoz[edit]

Boucník není významným obchodním partnerem Země. Fakticky jediná společnost, která s ním obchoduje, je NASA. Ta dodává pokročilé technologické celky jako laboratoře, solární panely a satelity, a na oplátku dováží prach v množství menším než malém, což vystihuje jejich obchodní heslo „Prach musí proudit“ (Dust Must Flow). V příštích letech se očekávají rozsáhlé investice čínského kapitálu, takže Boucník budou naše děti znát jako žlutou planetu.

Video[edit]

Člověk pocházející z planety Boucník

Související články[edit]


Sluneční-soustava.png
Sluneční soustava
Merkur Venuše Země Mars Jupiter Saturn Uran Neptun Pluto
Praha2889 BrnoMěsícHomosBíďošála
Kalendáře na ostatních planetách sluneční soustavyVznik planet