Masturbace

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

„Namasté.“

- indický pozdrav

„Mé masturbé.“

- francouzský pozdrav

„u Křížů si koupí žvejku, velkej stejk a pěknou holku
na cestě je chlapům smutno, zvlášť když nemaj rychlou ruku.“

- Pijánovka, Tři sestry
Nechte dřinu strojům!

Masturbace, hornouhersky ona nie je, norsky masturbašón, je velmi populární hra pro jednu osobu. Populárnější je již jen Solitaire od Microsoftu a Duolingo a to zejména pro svou finanční nenáročnost.

Historie[edit | edit source]

Masturbace je lidstvu známa už od nepaměti a donedávna se mělo za to, že nejstarší písemná zmínka o ní je v Eposu o Gilgamešovi (cca 2100 př.n.l) a první umělecké zobrazení z jeskyně na ostrově Sulawesi (maďarská výslovnost "šůlawéši") datovanou do období zhruba před 45.500 lety. Tuto doměnku napadl u soudu Martin Michal, manžel Heleny Vondráčkové s tvrzením ji jeho paní objevila již ve svém ranném dětství, tedy o více než 400 let dříve. Soudy, jakkoli pod tlakem veřejnosti, ovšem trpělivě vyslýchají očité svědky - Keitha Richardse, Ozzyho Osbourna a pomocí Ouija tabulky Božského Káju a rozhodnutí není v dohledu.

Ať již dopadne soudní bitva jakkoli, vědecký tým Necyklopedie stále trvá na své teorii, že se jedná o zábavu lidovou a copyright na ni nemůže mít nikdo.

Ekonomická stránka[edit | edit source]

Masturbace je nejlevnější sport. Druhým je kopaná, která vyžaduje toliko merunu a trenky. Masturbace nevyžaduje merunu, ba ani trenky, proto vyhrává. Pomocí míče se dají vydělat velké peníze, ovšem předpokládá to um, talent, píli a nasazení. Nejeden hošík při čutání na plácku mezi popelnicemi sní o bohatství fotbalových velikánů a tak pilně čutá a sní. S masturbací je to mnohem jednodušší.

Fotbalové hvězdy vydělávají hromady penez až poté, co mají natrénováno a probojují se do špičkové ligy. Tedy až poté, co něco umí. V případě masturbace je možno monetizovat již první tréninky, ale píle a nasazení vám chybět nesmí. Můžete dokonce pořádat webináře, kde se budete radit s ostatními vrcholovými sportovci, to je v současnosti velmi žádaný artikl. Pro poskytování videotutoriálů je ovšem k dispozici tradiční platforma OnlyFans, která je určená pro větráky ochotné platit.

Mužské a ženské disciplíny[edit | edit source]

Mužská a ženská varianta je naprosto rozdílná, protože vyžadují úplně jiné schopnosti. Jedná se tedy o pohlavní dimorfismus. Zatímco mužský rychlostní rekord drží Jarmil Střik (2.4 sekundy), ženskou rekordmankou je Alena Schillerová, která veřejně masturbuje v televizi už od nástupu do strany ANO prakticky každý druhý víkend.

Mužské diciplíny jsou zejména:

  • časovka - na rychlost. O této disciplíně (respektive o strastech, když pro ni člověk nemá vlohy) pojednává počítačová hra Need for Speed.
  • dálka - do dálky. Držitelem rekordu je Steven McKing ze Severní Dakoty se svými 18 stopami a 11 palci (576,58 cm). Na výkon se připravoval přes 11 měsíců a za 3 sekundy měl hotovo.
  • coweye - na přesnost. Typicky se míří na nějaký pěkný ilustrační obrázek.

Ženské disciplíny:

  • volný styl - sportovkyně má vlastní sestavu triků a fíglů, oceňuje se zejména invence použitých pomůcek, prostředí a dekorací.
  • synchronizovaná hoňka - krátce synchro nebo coop mód. Dvě a více sportovkyň se snaží dosáhnout úspěchu naráz. Vodní efekty jsou vítaným zpestřením.

Kontroverze[edit | edit source]

Masturbace má nesporné zdravotní benefity. Snižuje tenzi[1], přináší úlevu svalstvu a díky endorfinům snižuje odpor k lidem. Ulevuje od deprese a pomáhá řídit pracovní týmy v korporátu jako normální člověk a ne jako úplný kretén. Uvádí se, že pravidelná masturbace pomáhá eliminovat Uhry a to není k zahození, když je tam u moci ještě pořád Viktor Orbán.

Ačkoli katolická církev trvá na svém, že z masturbace chlupatí ruce a vede do pekla, toto tvrzení se nám daří opakovaně vyvracet a představitele kléru s výsledky našeho zkoumání konfrontovat. Ale i kdyby tomu tak bylo, v dnešní uspěchané době je lepší na nic nečekat a vzít štěstí do vlastních, klidně i chlupatých rukou.

Doklad toho, že ženy se tomuto umění úspěšně věnovaly už v dávných dobách.
  1. Povrchové napětí.