Prezident 2013

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Klausubova jedenáctka.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Nepřímo přímé prezidentské volby 2013, ku prospěchu národa vyhrál šlechtic Karel Jan Nepomuk Josef Norbert Bedřich Antonín Vratislav Menas Schwarzenberg, prostě náš Kája, za to, že se tam objevuje ten ignorant (samozřejmě nikdo neví koho myslím) může statistická chyba. ČSÚ se tímto omlouvá a slibuje že v nejbližších dnech situaci napraví.

Průběh voleb[edit | edit source]

Mnoho lidí by si mohlo myslet, že do Nepřímo přímých prezidentských voleb 2013 si každý chytrý občan napíše na malý papír jméno svého vyvoleného kandidáta, vhodí ho do zapečetěné urny a hotovo. Ale není tomu tak. Občané si v prvním kole vybrali někoho z proseté Klausubovi jedenáctky a ve druhém kole dva s největším počtem falešných hlasů. Volilo se podle předem určených okrsků, avšak tiskárny netiskly a proto byl počet lístků ve většině okrsků nedostatečný. Řešení bylo jednoduché, prostě volič oznámil na policii, koho volí, ti si jej zapsali a zaplatil regulační poplatek 50 korun.

Kampaň Káji...

Ceník voleb[edit | edit source]

Nepřímo přímé prezidentské volby 2013 vám také nabízí jednu jedinečnou možnost, která je ve světě ojedinělá: Za každý regulační poplatek jeden hlas.

Mimo to nabízely Nepřímo přímé prezidentské volby 2013 ještě možnost zakoupení portrétu bývalého prezidenta Václava Klause. Portréty byly sudnány ze škol, úřadů a poslanecké sněmovny.

Možní kandidáti[edit | edit source]

  • Susane Roithe, ojroposrankyně - Za každou cenu chtěla Euro. Nikdo jí však nezvolil. Arogantně navrhla sama sebe, čímž proti sobě popudila celý Čechistán.
  • Tatiana FiSerová, manželka Jana FiSera. Herečka. Není tolik nudná, jako její manžel, přesto však se ani do druhého kola Nepřímo přímé prezidentské volby 2013 nedostala.
  • Vejmysl Sobotka, nevykonával nic podstatného. Zvláštní je jen tím, jak kysele se na svět tváří. Dokonce neměl čas ani jít k volbám, tudíž nezískal ani jeden hlas.
  • Roman Janoušek, nekandidoval, nikdo ho nezvolil, přesto ale byl na třetím místě. Nejspíš to bude tím, že má v poslední době smůlu.
  • Vladimír Krátký, na volebních lístkách ho zapomněli napsat, a proto ho nikdo nemohl zvolit.

Milošek von Becher[edit | edit source]

Milošku Žaluj

novoroční projev Miloše Zemana

Já volím schwarsenberga, docela chytlavé