Thanos

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Thanatos.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Thanos.jpg
Thanos
Biografické informace
Pohlaví Muž obecný
Vlasy žádně, holá hlava
Narozen Na Titanu, před mnoha mnoha lety
Úmrtí useknutím hlavy, znovuzrození a kapitálně lusknutí prstem Avengerů, rozpad v hlínu
Rodina ne
Děti ne
Národnost Šílený Titán
Náboženství žádně
Přezdívka hajzl
Spáchané hříchy
Happysatan.jpg
vyvražďování Avengerů, vyhubení poloviny života ve vesmíru
Zajímavosti
1 shodil na Titan měsíc (teda napřed na něj shodil pouhý týden)
2 vybojoval si všechny kameny nekonečna
3 Byl největší čurák v celým známým vesmíru
4 Kvůli té velikosti čuráka si nikdy nezamrdal, fakt to nešlo
Chcete-li se pobavit a ne se jen dozvídat nové užitečné věci, podívejte se na heslo Thanos na české Wikipedii.
Nehopsající Wikipedie.png

„Se všemi šesti balvany postačí lusknout prsty a všichni přestanou existovat, říkám tomu tak.“

- Thanos

Thanos byl největší čurák na světě. Né na světě, v celém vesmíru! Takže když na břišním začátku pyje zatlačil, na konci to (kvůli té příšerné délce) vytrysklo až po několika desítkách let. Tento nešťastník byl tudíž všechno jiné, jen ne vyčůránek. Ono být největší čurák na světě holt taky není bůhvíjaké terno.

Jak u něj probíhal život[edit | edit source]

Byl to po celý svůj život superčurák a sirotek k tomu.

Teorické příčiny vzniku[edit | edit source]

Na Zemi ho sice známe jako dosti neprobádanou osobu, konkrétně za jakéhosi bubáka, jenž je noční můrou Brněnských obyvatel. Vznik jeho podoby však na Zemi budeme hledat marně. Počátky rasy byly nalezeny na Titanu, protože Thanosi byla neoprávněně zkoumaná jeho DNA, když byl na Zemi spoután. Na základě výsledků DNA, provedeným Vědeckým týmem Necyklopedie byla rasa oficiálně pojmenována Titanská rasa. Narodil se na Titanu, roku 1876 a v roce 2016 slavil 140 narozeniny. Tato rasa tam byla běžná, až do roku 1879, kdy neznámá bytost přišla s takovým tím kouzelným šutrem, o kterých ještě byde řeč, vyhubil Titan a jediný, kdo s touto rasou přežil byl Thanos.

Mládí[edit | edit source]

Nějakých pár let pobýval na Titanu a již ho napadlo porazit tu zrůdu neblahou vlastními slilami. Proto nastupoval každodenní tvrdý výcvik. Jelikož tam už za pár let neměl co žrát, tak si vlastními silami vytvoří vlastní loď, se kterou se vydá na Zemi. Žije skrytě a dál se věnuje každodennímu cvičení.

Co se dělo na Titanu[edit | edit source]

„Víte, kde bylo nejvíce alkoholiků?

Na Titaniku! Potopili loď, jen aby si lokli.“

- Opilec Thanos

Bohužel NASA vyšle téhož roku sondu pro výzkumné účely Jupiteru. Bohužel loď selhává a spadne na Titan. Jelikož nemají na útěk, musejí zůstat zde a rozmnožovat se. A tak Titanskou rasu nahradili lidé. Jenže se namnožili hodně. Thanosovi bytí na Zemi mu přišlo divné a tak se opět vrátil na Titan (kolem roku 1994).

Počátky vraždění[edit | edit source]

Poprvé si Thanos všiml (rok 2012), že na Titanu je až příliš mnoho hladových krků na příliš málo přírodních zdrojů. A že je to tak všude. Rozhodl se tedy zahubit polovinu veškerého života a hned rovnou v celém vesmíru. Nazvali ho kvůli tomu šílencem, což ho vrcholně nasralo. Proto se rozhod zhubit Titan dočista dočista vlastními silami, že aby mohl získat titul Šílený Titan. Ovšem k tomu potřeboval ty kouzelné šutry.

Proč se nerozhodl jinak?[edit | edit source]

Na jakou stranu dá šutry, je na něm

Byl to zmrd zmrdový, jako jsou zmrdi jiní lidé, např: . . . . . . . (zde si prosím sami doplňte to aktuálně nejhnusnější zmrdstvo). Ikdyš to zpočátku nebyl zrovna principiální zmrd, rozhodně byl dosti líný na to, aby do zmrdství spad. Jiným, veskrze jogativním hřešením by bylo napíčiklad: vytvořit krásné nové planety v obyvatelných zónách voňavých hvězd, spáchat na nich bohatě rozkvetlé světy, tím pádem vytvořit více přírodních zdrojů (např. informací, internet, ňáká ta heuréka, gůgl a podobný vaginálie...). K tomu by ovšem potřeboval ty šutry a pak ještě s nimi vytvářet ňáké ty úžasné světy... no moc namáhavé. Teda aspoň proňho. Dyš vono stačí šikovně lusknout prdsty a půlka lidí je v píči a tu druhou musí zachránit (a k tomu také potřebuje úsilí). Jenže jak z moči vytáhne šutr, stane se z něj sobec a své služebníky nechá naživu a protivníky (kteří mu ty posrané šutry nechtějí dát) vymaže z existence. Takže proňho vytvoření nových zdrojů a vyhubení lidí má takňák stejnou váhu. Vono si stačí vybrat. Jenže:

Von se rozhod dát své kameny na stranu hubení, takže v podstatě to zmrd byl. A superčurák k tomu.

Kouzelné šutry[edit | edit source]

Kouzelné šutry jsou takové šutry (je jich celkem šest) co dává té bytosti ohavné nekonečnou moc. Avšak stejně by mohl, ale nemusí dostat přes šourek na bradě.

Xandar[edit | edit source]

Najal si na to své nejlepší služebníky (Loki, Ronan), kterým dal za úkol přivézt mu všechny kameny nekonečna. Jelikož však velice brzo uviděl, že jsou totálně neschopní a přešli na stranu Avengerů, vykopl je do metaprostoru a rozhodl se kameny vyhledat sám. Opatřil si proto v nejbližším sekáči rukavici nekonečna a kvůli kamenu moči zaútočil na Xandar, kde by se jako ten šutr měl vyskytovat. Bez větší námahy si kámen moči vybojoval, teda jako kámen moci xakru, se kterým pak zničil celý Xandar (vymočil ho).

Ásgardská loď[edit | edit source]

Poté se rozhodl přepadnout loď Ásgardu, kde se měl nalézat kámen prostoru. Zaútočil jak anděl pomsty a většinu lodi vyvraždil. Teda jako posádky uvnitř. Když zbylí Ásgarďané viděli, že tady nemají šanci na výhru, neochotně kámen prostoru vydali. Moc jim to však nepomohlo, před smrtí však aspoň přísahali tomu čurákovi pomstu. Jediný, kdo nakonec nebyl zabit, byl Thor, protože se stihl včas změnit v Thorium a schoval se v monazitovém písku. Thanos tak v celém širém vesmíru zatím zdevastoval a zničil akorát tu Ásgardskou loď pomocí předtím získaného šutru.

Předtucha smrtě na Zemi[edit | edit source]

Poté, s kamenem prostaty, teda prostoru kurva, se vydal (lépe řečeno teleportoval) na Zemi pro kámen času. Jenže když už se k té Zemi blížil, udělalo se mu tak nějak divně šoufl. Byla to regulérní neblahá předtucha, způsobená nadsvětelnou rychlostí teleportace předtím získaného šutru (nebyl na něj vyblitej, teda zvyklej do piče) a schpnost vnímat budoucí smrt. Jenže von to považoval za příznaky covidu či humoroviru a tak vzal na poslední chvíli zpátečku na svou hlavní loď, kde vyslal ty svá malá varlátka do boje na Zemi (on je samozžejmě měl, oni jsou jen odpadlá). Nakomec zvítězil Doctor Srange.

Cesta kdovíkam[edit | edit source]

Takže se Thanos radši rozhodl, že si ten zpropadený šutr přivlastní někdy jindy a vydal se místo toho na lokalitu Kdovíkdeakam. Tam totiž dlel takovejten vyjebanej sběratel všeho, včetně všemožných kouzelných šutrů. Thanos ho málem umučil k smrti, aby z něj nakonec ten kámen reality vymámil. Když pak už ten šutr zcizil, tak jako obvykle celou tu planetu zmasakroval.

Ztráta jeho lásky největší[edit | edit source]

Thanosova věrná láska

Chtěl se pak vydat pro kámen duše. Leč nevěděl, kde se zrovna tenhle šutr zatracený vyskytuje. Proto šel zpátky na svou hlavní loď, kde to přes Gůgl zjistil a se svou láskou (se kterou pro svou superčurákovitost holt ani nemrdal) se pro ten další šutr vydal na Vormír. Mělť on velké štěstí, že si ji na tu cestu vzal, taky to byla jeho láska největší, kterou by nikdy neopustil a bez jejíž čarovné pomoci by se na ten zpropadený Vormír nikdy nedostal. Tam na tom blbým Vormíru, když už tam bezpečně byl, ji ovšem zahodil jak zmuchlaný papír od syrečků (co taky s ní, když si ani vrznout nemohl) a kámen duše si z tamní z močovité vody vlastnoručně vyčvachtal sám. Následkem odstranění balvanu na prameni ovšem byla močná potopa a další planeta v prdeli... už přímo typicky.

Wakandská výprava[edit | edit source]

Nakonec se vydal k poslednímu, sedmému balvanu, kameni rozumu. Byl tou dobou již díky každodennímu vydatnému cvičení natolik silný, že všechny tamní Avengery porazil levou zadní. A s prstem v nose navíc. Mezitím stejně bojoval Avengers s Thanosovými dětmi kvůli šutru, jelikož vyhráli jeho děti, Thanos surově vyrval kámen rozumu z jeho lože a tímto měl skoro všechny kameny nasbírány. Teda až na ten zbývající kámen času.

Pyrrhovo vítězství nad Avengery[edit | edit source]

Tak tedy nastal okamžik, kdy se konečně rozhod si pro ten kámen času dojít. Přilít na Zemi jako čert a tam začal pěkný bugr. Na chvíli byl sice nespoutaný Thanos pozemšťany spoután[1], ale přece jen si nějak ten další šutr vybojoval (i když docela těžce, byla to pěkná makačka). Jen se neví, jestli on zrovna tenhle kámen nakonec nebyl nějak prokletý.[2]

Všecko je naráz fprdeli[edit | edit source]

Thanosova useknutá hlava

V tu ránu to totiž fšecko jako na potvoru překazil jakýsi blbý pozemšťan, co se k tomu boji nějak přimotal, takový fakt velmi silný, až přímo rozteklý člověk. Málem byl tím skutečně neskutečným tlusťochem i se všema svýma šutrama trapně zhuben totálním rozplácnutím dočista dočista. Jelikož však své zavalení tou horou sádla zatím skoro zázračně přežíval, vyprostil v poslední chvíli svou levou ruku, lusknul prsty, a je to! Půlka tlusťocha je v tu ránu pryč. Pryč jsou ovšem i všechny tak pracně získané kameny, všechny ty šutry byly naprosto zničeny, svou šílenou váhou je ten tlusťoch rozdrtil na prach. V prachu byl vzápětí ovšem i Thanos, na poslední chvíli stihl zdrhnout do neznáma. To se těm zbývajícím pozemšťanům pranic nelíbilo a tak ho za pár dní v tom neznámu, přímo u něj doma vypátrali a chytili za ptáka (byl ten jeho pták fakt moc dlouhý a tak čouhal ze dveří), vytáhli ho za něj jak šneka z ulity a tu sekáčovou rukavici nekonečna mu usekli i s pazourou.[3] Zázračné kameny už tou dobou byly v prachu a jelikož von byl tím pádem bez nich dočista bezbranný, usekli mu přitom i hlavu. Poté tu jeho mrdtvolu pomocí kvantového tunelu oživili do minulosti, vyhrábli si z ní ty kameny nekonečna a tam v té minulosti znovu zhmotnění Avengři nad ním prostě a jednoduše luskli prsty... a bylo vymalováno.

Thanosův pokus o pomstu[edit | edit source]

Je nadobro vymalováno... jeho armáda mizí. Avšak samotný Thanos je ještě chvíli naživu a tak Iron Manovi usekne ruku a nasadí si tu rukavici nekonečna a pomocí kamene času vrátí čas do minulosti, aby zvrátil Avengerovo lusknutí a mohl nad nimi lusknout prsty (lusknout hned on ovšem nemohl - lusknutí bylo provedeno - musí ho nejdřív zvrátit a poté znovu lusknout). Ovšem když uvede do chodu časovou smyčku, nato se rozpadá v prach.

Thanos ještě není na šrot![edit | edit source]

Ovšem časová smyčka nebyla zastavena - putovala až do roku 1976. Zastavil ji tam Chuck Norris. Chuck se poté dozvěděl o Thanosových záměrech vyhubit polovinu života ve vesmíru (o tom bude pojednávat film Avengers 5). Takže Thanos se objeví v roce 1976. Dozví se, jak daleko uběhla časová osa a kdo ji zastavil. Příšel na to - Chuck Norris. Zjistil, že on se to dozvěděl dřív a že je proti němu. Thanos se tedy rozhod zabít Chucka Norrise.

Boj ve Wakandě[edit | edit source]

Chuck Norris v první válce s Thanosem

Každý ucítil, že má jít do Wakandy. Thanos vstupuje do Wakandy přes portál. Chuck Norris volí tryskové letadlo. Oba se tam objeví ve prakticky stejný okamžik. Objeví se Chuck Norris a říká: "Vzdej se Thanosi, se mnou nemá cenu bojovat! Nic mě neporazilo, ani armáda milionů vojáků!" Objeví se Thanos s plně dokončenou rukavicí a luskne prsty. Chuck Norris jde k němu a říká: "Co si myslíš, že děláš?" Thanos namíří Gauntlet na Chucka a pustí svou plnou sílu. Chuck Norris mávnutím ruky způsobí, že výbuch zmizí. Všichni hrdinové se rozpadli kromě původních Avengers, Nebula a Rocket. Chuck Norris vidí, že začíná mizet, a říká: "Ach ne, to není možné! TO NENÍ MOŽNÉ!!!!!" S tím Chuck na poslední chvíli luskne prsty a vše se vrátí do normálu, až na to, že Thanos má stále Gauntlet. Thanos byl v naprostém šoku, ale rychle se vrátil k rozumu a je rozzuřený tím, co se stalo. Thanos si radši nevědomky zapně časovou smyčku do budoucna pro případ, že by prohrál. Ovšem Chuck se nic nedozví. Thanos vztekle zařve: "Odvážíš se?" Zuřivě se ptá: "Kdo jsi, že si myslíš, že můžeš zabránit mému osudu?" Chuck odpovídá: "Jsem Chuck Norris." A s tím Chuck roundhouse kopne Thanose do obličeje a při kontaktu ho rozloží. Síla úderu decimuje celý les a vytrhne díru do reality, čímž vytvoří singularitu, do které je tak mocný, aby vstoupil pouze Chuck Norris. Chuck Norris bere rukavici z místa, kde spadla na zem, a říká: "Teď si vezmu svou rukavici zpět, pokud vám to nevadí." S tím Chuck vstoupí do singularity a v záblesku zmizí znovu zachránit vesmír.[4]

Ještě není konec - Thanos žije![edit | edit source]

Thanos přichází

Ovšem časová smyčka započala svoji funkci a Thanos byl opět oživen. Jelikož byl vrchlně rozezlený, že prohrál - nalezl "podle něj" mocnější zbraň proti Chuckovi! Otevírá kámen času a vydává se do roku 2001, kdy byl vytvořen jeho dvousečný meč, který si vezme a cestuje do roku 2015 pro druhou rukavici nekonečna! Tu si nasadí a má 12 kamenů nekonečna a dvě rukavice nekonečna. Thanos je tedy plně vyzbrojen svým brněním, dvousečným mečem a dvěmi rukavicemi nekonečna. Jde zpátky do roku 1976. Je připraven bojovat. Bohužel Chuck se dozvídá o smyčce a jde na místo boje - Hong Kong, Země. Ještě je třeba zmínit, že Thanos se dvěma rukavicema nekonečna je výrazně oslaben - zde se dozvíte proč: Thanos vs Chuck Norris.

Rozhodující hlavní bitva[edit | edit source]

Chuck Norris ve druhé válce proti Thanosovi

Chuck Norris čeká na místě. Thanos se dozví o místě konání jde tam portálem. Když Chuck uvidí Thanose ve své nejoptimálnější síle, na zlomky vteřiny se i on lekne. První zaútočí Chuck a aby nebylo možné znovu oživit Thanose zničí oba kameny času, tím pádem Thanos již nemůže lusknout. Thanos tedy použije všechny rukavice se všemi kameny a dvousečným mečem proti Chuckovi. Ten však vše obrátí proti Thanosovi. Jelikož Thanos poté zůstal s velmi vážnými zranění, Chuck si vybojoval obě rukavice a meč zničil. Thanos se sice poté pokouši o pomstu, ale marně. Chuckova mysl byla natolik dokonalá, že vrátila kameny časů do rukavic a Chuck Norris prostě a jednoduše nad Thanosem lusknul prsty... a bylo vymalováno.

A je vymalováno (titanovou bělobou)[edit | edit source]

Tady Thanos prohrál. Holt byl na Chucka Norrise málo vyčůraný a přečůrali ho jiní. Konkrétně jakýsi Thanatos, ze kterýho si pak staří Řekové udělali boha smrtě. Thanatos, alespoň podle jeho sochozobrazení, totiž měl pindíka normálního.

Smrt[edit | edit source]

Thanos, ten Šílený Titan, se po tom Chuckovém lusknutí rázem zvoxidoval na titanovou bělobu, je tak na prach bílý čistoskvoucí a navždy mrtev, propadl se v hlínu nejhlubší a má po piči. Chcípl v roce 2021. Kdyby se nerozhodl dělat takové čurácké dílo, asi by žil déle...

Chyby, kterých se Thanos dopustil[edit | edit source]

  • Při lusknutí měl dát do minulosti sebe, ne celou situaci a nesetkal by se s Chuckem.
  • Při druhém boji s Chuckem měl ihnet zapnout časovou smyčku. Tak by vyhrál. Ikdyš kdo ví... to by takto mohl pořát prohrávat a pořád se oživovat a aby se ze smičky vymotal musel by zemřít.
  • Když se setká s Chuckem, nikdy nevyhraje.

Thanos vs Chuck Norris[edit | edit source]

Šíří se mnohé spekulace, jestli by mohl všemocný Chuck Norris porazit i Thanose vybaveného kromě všech šutrů i rukavicí nekonečna. No to jest samozřejmá samozřejmost, že Chuck vítězí vždy, furt a všude. Pro jeho sílu to je pouze na hadrycucky zničitelná rukavice konečníku. Síla kamenů je navíc příliš slabá na to, aby Chuckem mohla jakkoli hnout! Je li kámen použit proti němu, tak Chuck jej jednoduše obrátí, aby útočil na uživatele. Chuck, coby nezdolný supercucák, navíc kameny při požívání i jednoduše vysává a tím pádem se stává silnějším a silnějším. Je dokonce natolik silný, že kameny dokáže vysát dočista dočista, zničit je na velikost nekonečno krát menší než nicota.
Kámen moči
Kámen moči vznikl, když si Chuck Norris po konzumaci kosmické enchilady v množství větším než malém zašel na skládku. Ať už má kámen jakoukoli moč, je pro něj bezvýznamná.
Kámen prostoru
Norrisův kruhový kop ani tady nemůže chybět. Pokud Thanos vytvoří portál do jiné dimenze nebo na konec vesmíru, síla kopu ho bude následovat a způsobí mu na patřičných místech stejné poškození - Chuck totiž dokáže prokopnout i prostor. Thanos nikdy neunikne. (Jistý Vilém sice prokop mlejnek[5], ale ani on na Velkého Chucka prostě neměl.)
Kámen reality
Pokud je realita zmanipulována proti Chucku Norrisovi, jen ho to naštve. Pak by prostě zkopal Thanose dokulata i v mnoha dalších realitách. Prostě Reality Šou hadr.
Kámen duše
Nemá na něj absolutní vliv - Chuck Norris nemá duši, dokonce ani ventilek pro pumpičku.
Kámen času
Použití kamene času proti Chucku Norrisovi jen Thanosovou bolest prodlouží. Neb nakopnut bude v minulosti, v budoucnosti i současnosti (tzv. permakop).
Kámen mysli
Použití kamene müsli na Chucka Norrise taky nefunguje. Šutr jen Thanose nezdolnou Chuckovou myslí zpětně ochromí a kámen sám se změní na Jello (čti želé).[6]

Názory[edit | edit source]

„Máme tu málo slunce a naše politika se snaží zabít hrobníka, který je však záhadným způsobem čím dál silnější a mocnější - vyvražďuje město... zkrátka je to druhý Thanos...“

- Starosta města

„Ty hajzle, řekni, žes to neudělal!“

- Kvil

„Cos to udělal!“

- Thor

Thanoodkazy[edit | edit source]

Reference[edit | edit source]

Kukni se na Thanose blíž[edit | edit source]

Související články[edit | edit source]