Homosexualita

From Necyklopedie
(Redirected from Registrované partnerství)
Jump to navigation Jump to search
Combo.png
VAROVÁNÍ - TRIGGER WARNING
Tento článek obsahuje sexistické narážky.
Pokud jste feministka / feminista / maskulinistka / maskulinista, může Vám způsobit psychické problémy.
Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem Homos.

To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

Yin and Yang.svg

Tento článek na téma "Homosexualita"

pojednává o opačném tématu než článek Heterosexualita.

„Omlouvám se všem, ano, uznávám, že jsem přespříliš nemoderní, ale; jsem heterosexuál“

- někdo od nás z Necyklopedie

„Liga Gigantických Babiček z Tadžikistánu je super parta, mám je moc rád a občas s nimi zajdu i na golf.“

- Projekt Creep o LGBT
Jurij Gagarin, první infikovaný muž, který osobně nakazil soudruha Leonida Iljiče.
Leonid Iljič, muž, jenž po celém Východním bloku rozšířil homosexualitu.
Infekce homosexuality se úspěšně šíří podporovaná tehdejšími médii.

Homosexualita je zastaralé vědecké označení pro sociální, sexuální, politické a obchodní jednání mikroskopického parazita mimozemského původu teploucha folwaro. Na Zemi se patrně teplouch dostal 12. dubna 1961 spolu s Jurijem Gagarinem, který byl prvním nositelem této nákazy, i když v legendách existují náznaky toho, že k izolovaným průnikům teploucha docházelo i dříve. Od něj se nakazili činovníci ÚV KSSS, ÚV SED, ÚV KSČ a za chvíli už se ocucával celý Východní blok. Kromě Vatikánu, Íránu, Albánie a Salt Lake City, kde žádní infikovaní nejsou, tvoří dnes nositelé teploucha folwaro na světě privilegovanou kastu. Zvrácení jedinci nakažení tímto parazitem se sdružují v politickém hnutí, které jeho úhlavní nepřítel Václav Klaus označuje jako homosexualismus. Homosexuálové patří mezi největší chlapáky na světě.

Organismus a životní fáze[edit | edit source]

Šestnáctiletý hiphoper Arnošt Vaškůj krátce po té, co z něj homosexuál vycucl pránu.

Teplouch folwaro je subatomární organela schopná cizopasit na většině známých savců. Po průniku do organismu (nejčastěji kapénkovou infekcí) či sdílením předmětů osobní potřeby, u psů očicháváním pachových stop, přebírá rychle kontrolu nad celým organismem a vzniká fenomén, který nazýváme jako homosexualita.

Homosexuálové jsou svojí podstatou vampýři. Pro své rozmnožení potřebuje teplouch folwaro načerpat až sedmkrát jemno hmotnou baryonovou energii známou jako psí-prána, kterou produkují těla mladých samců v oblasti muladhara čakry (prdele). Směsí finančních pobídek, alkoholu, drog, lichotek, a nezřídka také násilí, usiluje homosexuál dostat mladého muže (v pokud možno bezvládném stavu) do horizontální polohy. Vloží si jeho penis do úst a vysaje z něj všechnu pránu. Nashromáždí-li se v těle homosexuála dostatek prány, jsou organely teploucha schopné se začít množit geometrickou řadou a homosexuál infikuje ostatní jedince: potem, slinami, atd.

Jedinec napadený teplouchem zprvu nevykazuje žádné známky onemocnění. Jak parazit nabývá na síle, napadená osoba začíná manifestovat prvotní příznaky. Mohou se vyskytovat v různém pořadí. Patří mezi ně např.: zalíbení v kabelkách, rozezná stejný počet barev jako žena (asi 54 987 odstínů, všechny dovede pojmenovat), nezdravý obdiv k předmětům, jež mají na sobě symbol nakousnutého jablka, výrazná výslovnost písmen "ž", "č" a "š", a další… Vysávání prány také způsobuje morfologické změny v oblasti pánve, což se později projeví na chůzi nemocného jedince, společně s úbytkem svalové hmoty.

Osobu, nad kterou již teplouch převzal plnou kontrolu, nazýváme souhrnně jedním slovem buzna. (Více ve článku Gay)

Epidemiologie[edit | edit source]

Takzvaná M-forma napadení Teplouchem folwaro je k nerozeznání od heteráckých nadrženců.

Teplouch folwaro je dnes považován za kosmopolitního parazita vyskytujícího se od přeteplené Sahary až po ledovou Antarktidu. Jeho mutantní formy vykazují značnou míru rezistence proti současným metodám léčby. Mezi nově popsané znaky patří například mimikry (u tzv. M-formy). Takto postižení jedinci se dokázali vymanit ze svého životního cyklu a začali se oblékat jako většinová heterácká společnost. U zkoumaných vzorků byla popsána i občasná hrubost v hlase, touha odstraňovat okolní buzny, zájem o akční filmy a sporty (především fotbalu, kde ve společných sprchách pořádají rituální tzv. 'spájecí párty' důležitou pro výměnu DNA). Tato M-forma byla pozorována s vysokou mírou koncentrace i ve fitkách a dalších sportovních zařízeních, kde se snaží zamaskovat svůj přirozeně malý obvod paží, případně se stát atraktivnější pro další Teplouchy. Není tedy divu, že se M-forma začala nebezpečně šířit ve vyspělých krajinách především u mladé generace kluků, kteří ještě nemají vybudovanou dostatečnou imunitu. Podle světová zdravotnické organizace je tímto parazitem přechodně napadeno až 85% kluků a 37% z nich si odnese trvalé následky. Jak se ukazuje, léčebná metoda 'kopance do kulí' začíná být neúspěšná a stále více lidí je pro zrušení jakékoliv léčby. Před nákazou prokazatelně neochrání ani protipožární oblek hasičů nebo policejní uniforma, spíše naopak. Uniforma jako taková totiž dokáže snadněji zakrýt teatrální gestikulaci případně chůzi ve stylu "co krok, to balet".

Druhá popsaná mutantní forma je tzv. E-forma. Zde dochází k naprosté degeneraci jedince, zčernání vlasů, nárůstu patky, změny oblékání a touhy se podřezat. Zkráceně tyto lidi dnes nazýváme Emo. Více ve článku Emo.

Zhoubné následky homopropagandy[edit | edit source]

Na naléhání Benedikta XIV. probíhají v jižním Polsku rozsáhlé experimenty s léčbou homosexuality dospívajících pomocí substituční erotické asfyxie.

S nárůstem počtu homosexuálů stouply rovněž jejich politické ambice a tito se brzy stali privilegovanou kastou společnosti. Statistiky jsou neúprosné. Na dotaz, čím by se chtěli stát, odpovídá 63% chlapců ve věku 9-16 let, že bohatými homosexuály. V Číně, Saúdské Arábii a Rusku dosud dochází k zabíjení novorozeňat ženského pohlaví. Rodiče, zfanatizovaní agresivní homopropagandou tak reagují na zklamání, že se jim nenarodil teplouch. V českých školách jsou homosexuálové přirozeným středem zájmu a respektu všech spolužáků. Oznámí-li mladý hoch netrpělivě očekávajícím rodičům TU novinku, a přizná se ke své homosexualitě, je z toho malá slavnost s lampiony, ohňostrojem a kapelou a sousedé nosí šťastným rodičům květiny a dárky.

Homosexuální propagandě dnes efektivně staví čelo pouze íránský prezident Mahmúd Ahmadínedžád a římsko-katolický papež Benedikt XIV.

Léčba homosexuality[edit | edit source]

Gay iniciativa v ČR.

Léčbou homosexuality se v České republice zabývá především Hnutí pro život a Institut svatého Josefa, v jehož čele stojí prof. JUDr. PhDr. MUDr. RNDr. Mgr. et Mgr., Bc. Henryk Lahola, CSc., DrSc., Ph.D., multi dr.h.c., kardinál český, sedmý markrabě moravský, etc. etc. etc. Tyto organizace usilují především o to, aby se moderní česká věda vzdala ideologických předsudků, které jí brání přijmout pokroky íránské vědy na poli boje s homosexualitou.

Příklady homoušů[edit | edit source]

Související články[edit | edit source]

LGBTQASIQ-BDSM
Lgbt.jpg Gender témata

50 odstínů šediAnimeBukkakeDominaFeministkaFeministky.comHomosvodPapežMonogamieÚchylík

Sexsi-rainbow--pepsi-parody--gay-pride--lesbian-tshirt-large.png Odrůdy gender

ArbofilieAutofilieBisexualitaBuldozerantGayGenderHomosexualitaInsektofilieMetrosexuálŘízkofilieZoofilPedofilie