Leslie Nielsen na Zpovědnici

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Nsr.png
Leslie Nielsen
Biografické informace
Pohlaví

účet na Zpovědnici

Barva očí asi modrá nevím na Nielsenovy oči jsem se moc nedíval
Vlasy

nevim

Narození

5. 7. 2020

Rodina

ta ženská z Bláznivé Střely

Národnost

Zpovědnicko-Česká

Tituly

poručík

Přezdívka

Frank Drebin, Shirley, Leslie Nielsen na Zpovědnici

Povolání

herec, vlastník účtu Leslie Nielsen na Zpovědnici

Zajímavosti
1

je velmi chytrý

2

má účet na Zpovědnici

3

je velmi chytrý

5. 7. 2020 si herec Leslie Nielsen vytvořil účet na webové stránce Zpovědnice za účelem pomáhat ostatním se zpovídat. Zpovědnice obsahuje velmi malé množství opravdových zpovědí; většina 'zpovědí' působí, jako kdyby je psala mentálně retardovaná osoba poprvé pracující s počítačem.

Formát odpovědí Leslieho Nielsena na Zpovědnici[edit]

Všechny odpovědi začínají a končí stejnou či podobnou frází. Leslie Nielsen je totiž na sebe velice hrdý.

Leslieho IP adresa byla několikrát zablokována administrátory Zpovědnice. Leslie Nielsen je ovšem chytrý muž, a tento problém obešel použitím VPN. Administrátoři Zpovědnice jsou totiž retardovaní kreténi, protože kdyby neměli nasráno v hlavě, tak by hned napoprvé Leslieho účet smazali.

Velká část odpovědí Leslieho Nielsena byla bohužel odstraněna, protože odpovědi "porušovaly podmínky Zpovědnice." Naštěstí jsou některé z nich zachovány.

Zachované odpovědi Leslieho Nielsena na Zpovědnici[edit]

Leslie Nielsen rád soudí vzhled poprsí
Leslie Nielsen je ohledně sexuálních preferencí velice konzervativní.
Leslie Nielsen se vyzná v zákonech.
Dle Nielsena záleží na životě Asiatů, Bělochů a Nordberga.
Leslie Nielsen má zájem o mnoho žen.
Leslie Nielsen approves
Leslie Nielsen porušuje pravidla

Kontroverze ohledně Nielsenovy smrti[edit]

Někteří uživatelé Zpovědnice začali kritizovat nesrovnalost ohledně data vytvoření účtu Leslieho Nielsena na Zpovědnici; svůj účet na Zpovědnici si Leslie Nielsen vytvořil 5. 7. 2020 i přes to, že 28. 11. 2010 zemřel. Této nesrovnalosti si všimla i TV Hovna, která tomuto tématu dedikovala polovinu jejich televizních novin. Leslie Nielsen všechny teorie o jeho smrti vyvrátil zprávou na Zpovědnici.

Snímek Nielsenovy zprávy

(Profil Leslieho Nielsena na Zpovědnici, 6. 7. 2020 21:00:07)

Dobrý den, mé jméno je Leslie Nielsen.

Možná mě znáte z filmů "Připoutejte se, prosím!", či "Bláznivá střela."


Datum mé smrti a datum vytvoření mého účtu na Zpovědnici jsou dvě zcela odlišné věci, které spolu nemají nic společného. Nevidím důvod, proč není možné si vytvořit účet na Zpovědnici 10 let po vlastní smrti. Právo vytvořit si účet na Zpovědnici má každý člověk, ať už je bílý, černý, žlutý nebo hromada popelu v urně.


Leslie Nielsen vám přeje hezký zbytek dne a doporučuje Vám se podívat na některé z jeho filmů.

Jmenuji se Leslie Nielsen a rád pomáhám lidem.

Zablokování Leslieho Nielsena na Zpovědnici[edit]

Leslie Nielsen reaguje na dočasné zablokování jeho prvního účtu

Leslie Nielsenův účet byl 6. 7. 2020 dočasně zablokován, a proto se rozhodl vytvořit si nový účet, čímž chtěl ukázat Zpovědnici, že Leslieho se nelze zbavit. Jeho nový účet byl pojmenován Leslie W Nielsen.Hrdinské činy Leslieho Nielsena na Zpovědnici[edit]

Zatímco Leslie Nielsen ve většině případů pouze pomáhá lidem se zpovídat, v některých případech také odhaluje nelegální aktivity na Zpovědnici. Na následujícím snímku je Nielsen zachycen, jak odhaluje pravou identitu pedofila, který se snažil vypadat jako 10-letý hoch hledající 'týpka na útěk do Brna' ve věku do 12 let. Na Zpověď kromě Nielsena odpověděl i Frank Drebin, jedna z Nielsenových rolí.

Nielsen pomáhá studentovi

Leslie Nielsen také pomohl zoufalému studentovi, který nevěděl, jak má vypadat zápis do čtenářského deníku na knížku 'Povídky z jedné a druhé kapsy.'

Nielsen odhalil pedofila


Hovnocuc.jpg edit Hovnocuc s.r.o.
    Adult BabyBanžo žumpingCařihradDefekační strategie tučňákůDejvický průjem 2015Dobrodružství pana KučeryDoktor HnůjDveře vod hajzluExkrementismusExkrementologieFekalismusEurestFeketevezekényGymnázium Brno-ŘečkoviceHnědá magieHovnoHovnodaHovno se staloHod hovnemJaderný výprdJak správně srátKadíš jak hrom!KakofonieKočičí záchodekLepíkLepíkismusNasranáNávštěvní řád kadibudkyNápisy na WCPisoárkyPrdíkPrdíkyProjímadloPrůjemRybenkaŘiťoryjeŘiťoviceSběr psích hoven v Praze 666Smrad (veličina)SprcnutíSvatá stoliceTeorie vsání prduToaletova kružniceToaletní papírVelký kulovýVyšná Diera pod SráčomWC kreativecWC (organizace)ZácpaZáchodZóna placeného sraní